18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Opis ponoć pokemoniasty cokolwiek to znaczy (a kopiowałem go jedząc kuraka i nie chciałem plamić klawiatury także poszedł na żywca) i został usunięty ten film. Poprawiam więc się z opisem i filmik przedstawia zjechanie samochodu na skutek wypadnięcia biegu i zapomnienia zaciągnięcia hamulca ręcznego. Samochód dachował, pan we frustracji i zniechęceniu dał sobie spokój z pogonią

Zgłoś
Avatar
kothletino 2016-11-04, 4:30 19
Tak blisko a tak daleko...
Zgłoś
Avatar
Hauskomandor 2016-11-04, 12:15 7
@fantastico , "filmik przedstawia zjechanie samochodu na skutek wypadnięcia biegu i zapomnienia zaciągnięcia hamulca ręcznego" rozpierdalają mnie te Twoje opisy i nie mówię tylko o tym filmie...
Zgłoś
Avatar
A................r 2016-11-04, 12:27 7
Ja pamiętam zawsze o hamulcu ręcznym, gdy leże w łóżku wieczorem.
Zgłoś
Avatar
Zadi_ 2016-11-04, 12:32
Bieg wypadł serio? Może po prostu zostawił na luzie?
Zgłoś
Avatar
l................x 2016-11-04, 12:37
Zadi_ napisał/a:

Bieg wypadł serio? Może po prostu zostawił na luzie?



Jakby zostawił na luzie to auto zaczęłoby zjeżdżać od razu po ściągnięciu nogi z hamulca, ewentualnie jakby zaczął wysiadać i wprawił auto w ruch
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2016-11-04, 15:05 2
larelijux napisał/a:



Jakby zostawił na luzie to auto zaczęłoby zjeżdżać od razu po ściągnięciu nogi z hamulca, ewentualnie jakby zaczął wysiadać i wprawił auto w ruch


Tyle lat jeżdżę samochodem, nigdy mi bieg nie wypadł. To auto nie wygląda na kalszaka tylko coś porządniejszego. Tym bardziej chuja tam bieg nie wypadł tylko zatrzymał się w śniegu, trochę dołek zrobił się pod kołami a pod wpływem naporu po czasie auto zaczęło się zsuwać. Gamoń ani hamulca ani biegu nie wrzucił
Zgłoś
Avatar
solltys 2016-11-04, 15:14 4
Kurwa jak czytam tego pajaca napletostico to mam ochotę go kurwa znaleźć i mu ryj rozjebać za wkurwianie ludzi, a gimby mu przyklaskują i najchętniej by mu rowa wylizały. Ja jebie .. Tak mam ból dupy bo prze tego pajaca odechciewa mi się wchodzić na sadistica a jego zjebanych wrzut nawet nie odpalam.
Zgłoś