18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:35
Avatar
Plastykpl 2020-04-21, 23:36 3
Tranzystor jebany.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2020-04-21, 23:49 15
Wszystkich transow

Zgłoś
Avatar
Goldmann 2020-04-21, 23:56
Czekoladowy tranzystor
Zgłoś
Avatar
elda1987 2020-04-22, 0:40 1
No śliczne malpiatko
Zgłoś
Avatar
atomboy 2020-04-22, 0:59
chuj z tym bany banany nie nawidzę kurwa czarnuchów takich jak to pierdolone gówno, tranzystor do GAZU
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-04-22, 1:53
HAL sral
Zgłoś
Avatar
Dukenstein 2020-04-22, 2:01
do pieca z tym gównem
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-04-22, 3:00 1
Dzisiaj napisał/a:


wrzucic material wlasny? Zebys kurwa wiedzial, zrobie to specjalnie dla Ciebie, z dedykacja, a jak material dostanie chocby z 50piwek to przy nastepnej swojej wrzucie grzecznie przeprosisz, ja postawie piwko i nie bedziesz plakal a po skonczonej kwarantannie za kilkanascie lat usiadziesz przy kominku i opowiesz wnukom, jak to sadisticu przyjales wyzwanie. Jak moj material wlasny nie dostanie chocby 50piwek to nic nie skomentuje przez miesiac.



ładnie się spiąłeś i do serca wziąłeś z tym własnym filmikiem - tyle że mam w dupie czy ty coś nakręcisz czy nie bo ja i tak do niczego nie jestem zobowiązany... bo jeśli komuś jedziesz to licz się po prostu z reakcją. No chyba że na to liczyłeś? Chcesz to sobie nakręć swój filmik z dedykacją dla dobrego samopoczucia ale nie licz że się z tego powodu bedę z toba układał o jakieś wirtulane piwa. To po prostu dziecinada.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-04-22, 11:16 2
Kurwa hak dobrze że nie mieszkam w ameryce.... Przeciesz kurwa jak ja miałbym stać przez jebane 10 minut bo jakiś pedał ma wąty oto że nie dostał sosu.... Po czym wszystkich wyzywa od kurew.... Wyjebał bym mu bombe i kazał spierdalać bo teraz ma sos z własnej mordy bon apatite pokemonie..... thru drive to jebany thru drive zamawiasz płacisz bierzesz i wypierdalasz a nie dyskutujesz na tematy które każdy ma w chuju i to kim jesteś
Zgłoś
Avatar
zdun 2020-04-22, 13:45
nie rozumiem, bicz to mówiło sobie?
Zgłoś
Avatar
Noktowizor 2020-04-22, 17:53
murzyn zamowil 20 nagetsow i dostal 1 sos, chcial drugi za fri ale laska mowi ze moze mu tylko sprzedac za 75 centow. i tylko o to chodzi

dd
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2020-04-23, 10:27
HAL9000/2 napisał/a:

ładnie się spiąłeś i do serca wziąłeś z tym własnym filmikiem - tyle że mam w dupie czy ty coś nakręcisz czy nie bo ja i tak do niczego nie jestem zobowiązany... bo jeśli komuś jedziesz to licz się po prostu z reakcją. No chyba że na to liczyłeś? Chcesz to sobie nakręć swój filmik z dedykacją dla dobrego samopoczucia ale nie licz że się z tego powodu bedę z toba układał o jakieś wirtulane piwa. To po prostu dziecinada.



no to widze, ze sie obsrales i tyle... wrzuciles jakieg gowno i liczysz, ze wszyscy beda chwalic Twoj material? To nie TVP. Napisalem, ze jakiegos zjebanego transa wrzuciles a Ty jak jakis gowniarz osrazu zareagowales atakiem personalnym. Zero jakiegos argumentu tylko odrazu atak niczym : "a u was to murzynow bija" zal
Zgłoś
Avatar
mikolab1891 2020-04-23, 11:08
"Szamele tak mają" - kiedyś w pijackiej dyskusji usłyszałem od pijaniutkiego ziomka kiedy jakąś teorię swoją mu wcisnąć próbowałem. Chyba cytowałem mu "Trainspotting" ale dalej mu nawijam i nagle do mnie dociera co on wypaplał. Pytam: co? jak? kto? A on na to bez zastanowienia znowu: no szamele tak mają!

Szamele???

No wiesz baby z chujami.........
Zgłoś
Avatar
seba123805 2020-04-23, 15:56
HAL9000/2 napisał/a:

Dość dawno nie widziałem tak zapłakanej pizdusi.. na co czekasz, wystaw łeb przez okno i zwyzywaj pierwszy przechodzący patrol policji, oczywiście nagraj to i przede wszystkim pochwal się tutaj własnym, wartościowym, interesującym materiałem jaki to z ciebie BYŁ chojrak ...



No no chyba obaj dostaliście ataku stulejki.
Zgłoś
Avatar
LigaPolskichWąsów 2020-04-25, 11:20
Temu nawet psychiatra nie pomoże.
Strzał w potylicę, może...
Zgłoś