18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-08-12, 16:29
🔥 Selfiaczek w pociągu - teraz popularne
🔥 Pijany uPa vs. kasjerka na CPNie - teraz popularne
Avatar
Dzisiaj 2020-04-21, 10:39 10
ludzie maja siedziec na dupach w domu a ty HAL sprawiasz, ze ludzie maja ochote wyjsc... pobiegac... dostaw wpierdol od policji. Wrzuc cos innego prosze. Lepsze by bylo jakbys wrzucil filmik ze smiesznymi pieskami lub kotkami. Moze filmik jak schnie farba? Po co take "cos" ?
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-04-21, 10:44 2
Dzisiaj napisał/a:

ludzie maja siedziec na dupach w domu a ty HAL sprawiasz, ze ludzie maja ochote wyjsc... pobiegac... dostaw wpierdol od policji. Wrzuc cos innego prosze. Lepsze by bylo jakbys wrzucil filmik ze smiesznymi pieskami lub kotkami. Moze filmik jak schnie farba? Po co take "cos" ?



Dość dawno nie widziałem tak zapłakanej pizdusi.. na co czekasz, wystaw łeb przez okno i zwyzywaj pierwszy przechodzący patrol policji, oczywiście nagraj to i przede wszystkim pochwal się tutaj własnym, wartościowym, interesującym materiałem jaki to z ciebie BYŁ chojrak ...
Zgłoś
Avatar
sad_pl 2020-04-21, 10:56
jest to gdzieś na youtube?
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-04-21, 11:13 3
sad_pl napisał/a:

jest to gdzieś na youtube?



tu masz kanał tego czegoś youtube.com/channel/UC46HWkyp8h9UdpTD4iU-JDw/videos
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2020-04-21, 11:29 8
sensualna napisał/a:

tu masz kanał tego czegoś



Ale po co?
Zgłoś
Avatar
Limba 2020-04-21, 11:31 3
Ja sie podetrzeć w takich pazurach?
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-04-21, 13:21 7
@up zdrapujesz a nie podcierasz się
Zgłoś
Avatar
sad_pl 2020-04-21, 13:24
Mgmacius napisał/a:

Ale po co?



Aby zgłosić chujowe zachowanie
Zgłoś
Avatar
razak 2020-04-21, 14:04 3
show me ur pussy and i give you sos bang !
Zgłoś
Avatar
PurzelT 2020-04-21, 14:25 3
Może od tej Chemii w żarciu mu się tak pojebało szprycowała go stara całe życie a teraz atencji szuka banda pizd baby i pseudo baby.
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2020-04-21, 19:12 26
~HAL9000/2 napisał/a:

Dość dawno nie widziałem tak zapłakanej pizdusi.. ...



stan przed lustrem jesli masz odwage i bedziesz widzial.

Ja grzecznie mowie, ze jaks jebanych tranzystorow wrzucasz a ty prujesz sie jakbym Ci matke obrazil Wiem, ze moze byc slabo z materialami, na hardzie co 2gi temat to baby z kutasami lub sranie do mordy to jeszcze na glownej stronie tranzstory :/

~HAL9000/2 napisał/a:

...przede wszystkim pochwal się tutaj własnym, wartościowym, interesującym materiałem jaki to z ciebie BYŁ chojrak ...



wrzucic material wlasny? Zebys kurwa wiedzial, zrobie to specjalnie dla Ciebie, z dedykacja, a jak material dostanie chocby z 50piwek to przy nastepnej swojej wrzucie grzecznie przeprosisz, ja postawie piwko i nie bedziesz plakal a po skonczonej kwarantannie za kilkanascie lat usiadziesz przy kominku i opowiesz wnukom, jak to sadisticu przyjales wyzwanie. Jak moj material wlasny nie dostanie chocby 50piwek to nic nie skomentuje przez miesiac.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-04-21, 19:14 1
Czarni nawet przebrani z kobiety szybko zdradzają swoją naturę tymi bluzgami "bitch"
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2020-04-21, 22:46
~HAL9000/2 napisał/a:

Dość dawno nie widziałem tak zapłakanej pizdusi.. na co czekasz, wystaw łeb przez okno i zwyzywaj pierwszy przechodzący patrol policji, oczywiście nagraj to i przede wszystkim pochwal się tutaj własnym, wartościowym, interesującym materiałem jaki to z ciebie BYŁ chojrak ...



Ty to umiesz powiedzieć Dziwię się, że Dzisiaj miał odwagę coś odpisać.
Zgłoś
Avatar
panar3 2020-04-21, 22:54 2
I takie zjebane gówno ma niby dzieci adoptować?! Noż kurwa!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie