18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
tazmandu 2016-10-14, 11:21 34
Bliżej kierownicy nie mógł usiąść?
Zgłoś
Avatar
ropol 2016-10-14, 11:29 19
Nie powiem jak byłem na kursie to też byłem lekko zesrany na pierwszych 2 godzinach ale ten gość rozpierdala
Zgłoś
Avatar
se7en 2016-10-14, 12:59
to im reklame zrobił , w marketingu są nieźli ale w nauce troche słabiej skoro pozwalają mu mieć kierownice tak blisko siebie i tak mało przestrzeni pomiędzy.
Zgłoś
Avatar
stacu5 2016-10-14, 13:20 8
Jak on kurwa trzyma kierownicę? Jak on kurwa siedzi?
Czy to jest "on"? Bo siedzi w tym aucie jak typowa baba, centymetr od kierownicy.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2016-10-14, 14:15
Na miejscu rodziców tego Franciszka zrobiłbym niezłą imbe i podał szkołę jazdy do sądu.
Zgłoś
Avatar
Spikeel 2016-10-14, 15:02 2
Przecież taka osoba nie powinna w ogóle prowadzić.
Zgłoś
Avatar
dakor 2016-10-14, 15:06
Zagadka:
Ile Magik miał pierdolonych schizofrenii?

Jedną.
Zgłoś
Avatar
plimos 2016-10-14, 15:27 2
O chuj chodzi z tym?
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2016-10-14, 15:40 7
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2016-10-14, 15:58 10
Syn_Milionera napisał/a:

Na miejscu rodziców tego Franciszka zrobiłbym niezłą imbe i podał szkołę jazdy do sądu.


Franciszek najpewniej jest dorosły, ale też sądzę, że bez rodziców się nie obejdzie.
Zgłoś
Avatar
M................. 2016-10-14, 16:07
Instruktor zamiast sobie zostawić to nagranie dla prywatnego użytku i pośmieszkować ze znajomymi, to oczywiście heja wszystko w Internet i wyłożył dowody w ewentualnej sprawie sądowej na tacę. i w ten o to sposób załatwił sobie dyscyplinarkę, rozjebanie reputacji dla szkoły jazdy + ew. odszkodowanie dla Franciszka
Zgłoś
Avatar
Z................y 2016-10-14, 17:12 1
Menthol94 napisał/a:

Instruktor zamiast sobie zostawić to nagranie dla prywatnego użytku i pośmieszkować ze znajomymi, to oczywiście heja wszystko w Internet i wyłożył dowody w ewentualnej sprawie sądowej na tacę. i w ten o to sposób załatwił sobie dyscyplinarkę, rozjebanie reputacji dla szkoły jazdy + ew. odszkodowanie dla Franciszka



Co Ty pierdolisz w ogóle?

Prosze bardzo, to jest link do całego filmiku z kursu w którym gość wie że jest nagrywany
youtube.com/watch?v=Tk6wHS7MjAA

A to że ktoś powycinał najzabawniejsze momenty i zrobił z tego głupi filmik do naśmiewania się z gościa o niczym nie świadczy.
Właściciel filmu może być spokojny bo nic złego nie zrobił.. Winni są tylko Ci którzy robią to żeby się pośmiać i wrzucają na swoje kanały bo link u góry należy do właściciela firmy przygotowującej do prawka.

Pomyśl zanim coś napiszesz.
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2016-10-14, 17:30
ZbuchanyGajowy

Masz rację, ale też trochę pierdolisz, filmy są wrzucane jako publiczne, czyli każdy może je przerobić na swój własny sposób i dopóki to nie jest ewidentnie obraźliwe, czyli nie ma klnięcia, i nie ma kutasów to wszystko jest ok

Za każdą bekę z Franciszka daje ogromnego browara bo bawi mnie ta postać cholernie, sam odkryłem go parę miesięcy temu, ale kreatywność ludzi internetu nie zna granic I to mi się podoba
Zgłoś
Avatar
mateuszsadoltzr 2016-10-14, 23:41 1
oj kurwa jak poduszka powietrzna wypierdoli to chłop może na zęby odkłądac porcelanowe
Zgłoś