18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
mygyry 2021-05-25, 18:20 36
Myślę, że każdy debil chcący jeździć szlifierą najpierw powinien spędzić trochę czasu na przeglądaniu harda jak kończy się zapierdalanie między samochodami...
Zgłoś
Avatar
madufo 2021-05-25, 18:29 51
Licznik na 140km/h w momencie uderzenia. Wjechał jeden wyjechała druzyna piłkarska
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2021-05-25, 18:31 9
Ostatnie co zapamięta to 140

Aaa nieeee, nie zapamięta nic bo nie żyje;)
Zgłoś
Avatar
BanujNasNieMichalka 2021-05-25, 18:40 2
Wyjechał mu, wymusił pierwszeństwo i przejechał na czerwonym to w niego wyjebał jak miał go biedak ominąć? Miejmy nadzieję że przeżył i spogląda na sufit, wtedy się czegoś nauczy.
Zgłoś
Avatar
S................z 2021-05-25, 19:02 1
Rannhide napisał/a:

Wyjechał mu, wymusił pierwszeństwo i przejechał na czerwonym to w niego wyjebał jak miał go biedak ominąć? Miejmy nadzieję że przeżył i spogląda na sufit, wtedy się czegoś nauczy.



Przy 140km/h na kiblu?? Szczerze wątpie.
Zgłoś
Avatar
Rutik 2021-05-25, 19:11 4
Tego akurat bronić nie będę. Zapierdalał, wyjebał dzwona end of story.
Zgłoś
Avatar
kzf 2021-05-25, 19:56 2
Rannhide napisał/a:

Wyjechał mu, wymusił pierwszeństwo i przejechał na czerwonym to w niego wyjebał jak miał go biedak ominąć? Miejmy nadzieję że przeżył i spogląda na sufit, wtedy się czegoś nauczy.



A po cholerę ma stanowić dodatkowy problem dla służby zdrowia? Oni mają się kim zajmować. Poskładana do kupy motomielonka do oprzątnięcia to im potrzebna jak rak na trzustce.
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-05-25, 20:07
nigdy nie jeździłem motorem. ktoś wyjaśni dlaczego nie mógł skręcić? widać, że próbował ale motor "stawiał opór". z moich obserwacji wynika, że to bardzo częsta przyczyna wypadków na moto. ktoś coś?
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2021-05-25, 20:17
plastic napisał/a:

nigdy nie jeździłem motorem. ktoś wyjaśni dlaczego nie mógł skręcić? widać, że próbował ale motor "stawiał opór". z moich obserwacji wynika, że to bardzo częsta przyczyna wypadków na moto. ktoś coś?



A nie może być tak, że ten wyprzedzany właśnie pojazd postanowił się pościgać i przyspieszył? (no nie pojazd a kierowca). Jak to inaczej wytłumaczyć?
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-05-25, 20:20
plastic napisał/a:

nigdy nie jeździłem motorem. ktoś wyjaśni dlaczego nie mógł skręcić? widać, że próbował ale motor "stawiał opór". z moich obserwacji wynika, że to bardzo częsta przyczyna wypadków na moto. ktoś coś?



Dokładnie z tego samego powodu, z którego auto nie skręca, jak straci przyczepność.
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-05-25, 20:26 1
korowiow777 napisał/a:

A nie może być tak, że ten wyprzedzany właśnie pojazd postanowił się pościgać i przyspieszył? (no nie pojazd a kierowca). Jak to inaczej wytłumaczyć?



ok 30 metrów przed uderzeniem próbował skręcić w prawo żeby ominąć to w co przypierdolił, ale nie mógł - wygląda jakby motor stawiał opór, co widać po kącie pochylenia motoru.

zastanawiam się z czego wynika takie zachowanie pojazdu. motory mają takie pojebane akcje, że wpadają w jakieś dziwne rotacje, które chyba trudno przewidzieć, a jeszcze trudniej opanować. uznałem, że sadol to doskonałe miejsce na zaspokojenie tej ciekawości, bo motory pojawiają się tutaj codziennie ;]
Zgłoś
Avatar
Skrzek007 2021-05-25, 20:44 15
Plastic, on już nic nie mógł zrobić. Za późno go zauważył, instyktownie złapał za hamulce, zablokował tylne koło. Siły żyroskopowe, ciężar motocykla a tym samym bezwładność sprawiają że nie da się go ot, tak przerzucić. Sam jeżdżę od 20lat, już coraz wolniej. Robiło się różne rzeczy ale nawet w połowie nie tak pojebane jak ten. Kupił coś nowego i chyba chciał przetestować, niestety rozumu nie dorzucili.
Zgłoś
Avatar
Zenonn 2021-05-25, 20:47 2
Podstawowy błąd to taki, że zaczął hamować. Powinien się złożyć i ominąć z prawej. Brak praktyki. Hamuje się wtedy, gdy jest choć cień szansy że wyhamujesz.
Zgłoś
Avatar
Aprilman 2021-05-25, 20:55 6
A to chujek. Zapierdalać jak jest taki ruch i w nocy to trzeba być popierdolonym. Szkoda kierowcy ciężarowego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie