18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
OldMann 2023-07-01, 10:23
ma ktoś info wieksze do tego filmiku?
Zgłoś
Avatar
programista4k 2023-07-01, 10:25 3
SkoPio1 napisał/a:

W kwestii technicznej - obcięto mu rękę, nie dłoń.
Ręka to to coś między nadgarstkiem a paznokciami..



skoncz pieprzyc
Zgłoś
Avatar
Aaaad 2023-07-01, 10:25 6
uzytkownik609 napisał/a:

Mam nadzieję że gdy w Polsce będzie taki problem to nie będzie już nieudolnego pisu tylko Tusk i jego ekipa.
Każdy mądry pamięta jak dobrze się żyło za czasów platformy. Za pisu mieliśmy ukrywane wydatki, socjal na lewo i prawo dla nierobów, co skończyło się wybuchem inflacji z którą pis nieudolnie walczy.
Mam nadzieję że Tusk wróci, na wykopie też jest większość która chce odsunac pis od władzy.
To jedyna przyszłość dla normalnych Polaków.
Nie mówię o was zwierzęta bo widać po waszych komentarzach że macie coś z deklem.
Tusk <3



kurwa wykopowa rewolucja hehe
Zgłoś
Avatar
Black_Hole 2023-07-01, 10:27 1
@freaky

cos pieknego jak te auta leca... i wybuchaja... holyłód
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2023-07-01, 10:35 12
uzytkownik609 napisał/a:

Tusk i jego ekipa



Tusk i jego ekipa jest taka sama jak Kaczor i jego ekipa. Obie ekipy zajmują się trzymaniem władzy i rozdawaniem kasy, przy generowaniu inflacji i długu. Obie ekipy liżą dupska Unijnym kacykom, tylko jedni robią to opowiadając w kraju, że dzielnie walczą a drudzy z radością.
Jest kompletnie bez różnicy którzy komuniści są u władzy i tak robią to samo. Co kilka lat, jak już któraś z tych partii nawywyja tak, że ludzie mają dość, wymieniają się korytem i kontynuja, z tym, że zwalaja wszystko na poprzedników i udają, że z nimi walczą.
Zgłoś
Avatar
Wojtek76 2023-07-01, 10:37 13
uzytkownik609 napisał/a:

Mam nadzieję że gdy w Polsce będzie taki problem to nie będzie już nieudolnego pisu tylko Tusk i jego ekipa.
Każdy mądry pamięta jak dobrze się żyło za czasów platformy. Za pisu mieliśmy ukrywane wydatki, socjal na lewo i prawo dla nierobów, co skończyło się wybuchem inflacji z którą pis nieudolnie walczy.
Mam nadzieję że Tusk wróci, na wykopie też jest większość która chce odsunac pis od władzy.
To jedyna przyszłość dla normalnych Polaków.
Nie mówię o was zwierzęta bo widać po waszych komentarzach że macie coś z deklem.
Tusk <3



co ty bredzisz gnoju,
widać, że młody jesteś i nie pamiętasz prawdziwych afer które fundowało PO za ich czasów
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2023-07-01, 10:49 8
Wojtek76 napisał/a:

co ty bredzisz gnoju,
widać, że młody jesteś i nie pamiętasz prawdziwych afer które fundowało PO za ich czasów



Pamiętam:
- zegarek Nowaka, 15 tys. zł, propozycja korupcyjna, strata dla budżetu 0 zł
- AmberGold i pakowanie oszczędności przez idiotów w firemkę nie podlegającą kontroli BFG
- obżeranie się ośmiorniczkami po 80 zł za kg
- przeniesienie środków z OFE do ZUS (straty wyceniam na 0 zł)
- zniknięcie żyrandoli z pałacu prezydenckiego za Komorowskiego
- ściganie antykomora
- finansowanie TVP/PR kwotą 200 mln zł rocznie (ŁOHOHOHOOOOO)
Coś pominąłem?
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2023-07-01, 10:57 4
Ja jebie. W komentarzach wjebana polityka, PiS, tusk kurwa nawet znalazł się poprawiacz odnośnie anatomii budowy człowieka. Nikt nie raczył zauważyć że gościu się wykrwawia i nikt mu nawet opaski/paska na rękę nie założył. Żadnej pomocy tylko ktoś stoi i nagrywa...
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-07-01, 11:01 19
CzarnyAdolf napisał/a:

Pamiętam:
- zegarek Nowaka, 15 tys. zł, w dodatku z korupcji, więc nie z budżetu
- obżeranie się ośmiorniczkami po 80 zł za kg
- przeniesienie środków z OFE do ZUS (straty wyceniam na 0 zł)
- zniknięcie żyrandoli z pałacu prezydenckiego za Komorowskiego
- ściganie antykomora
Coś pominąłem?



Afera hazardowa - miliardy , OFE - okradła ludzi z ich pieniędzy miliardy, Amber z synkiem tyska - tam chyba drobne 700mln odzyskali 60mln, Afera Orlen z kulczykiem, autostrada państwowa z wkładem państwowym a wlasciciel kulczyk, jakieś spełnione obietnice z tysiącami km autostrad?, jakieś spełnione obietnice ze polska wschód będzie jak zachód(to tylko pakowanie kasy dla cwaniakow), Afera z dawnymi mackami WSI i miliardy uciekające z polskiej armii (tego co z niej pozostało. właściwie), Afery z wyciąganiem VAT miliardy 0 kontroli i pelno fikcyjnych firm ujeżdżających z pustymi tiramisu....

Ps. Chcesz więcej to sobie szukaj... Jesli ktos myśli że po było lepsze od pisu to chuja wie... To są te same kurwy te same skurwysyny od 89... Oni wszyscy powinni być odsunięci wtedy od władzy, a tepe kurwy na nich ciągle głosują... Dzięki temu kwasniewski komuch wygrał wybory pp 89... Wyszła Polska z komuny u zaraz po Bolku agencie mamy jawnego komucha PARANOJA. Ostatni raz dałem się wciągnąć o polityce w PL...

PPS. Co do filmu mowilem... Kiedyś zaczną mordować albo oni tych Francuzów albo odwrotnie... Juz ucinają im łapy, ucieli kiedys łeb temu na ulicy to wroci
Zgłoś
Avatar
CzarnyAdolf 2023-07-01, 11:49 7
ProVVe napisał/a:

Afera hazardowa - miliardy , OFE - okradła ludzi z ich pieniędzy miliardy, Amber z synkiem tyska - tam chyba drobne 700mln odzyskali 60mln, Afera Orlen z kulczykiem, autostrada państwowa z wkładem państwowym a wlasciciel kulczyk, jakieś spełnione obietnice z tysiącami km autostrad?, jakieś spełnione obietnice ze polska wschód będzie jak zachód(to tylko pakowanie kasy dla cwaniakow), Afera z dawnymi mackami WSI i miliardy uciekające z polskiej armii (tego co z niej pozostało. właściwie), Afery z wyciąganiem VAT miliardy 0 kontroli i pelno fikcyjnych firm ujeżdżających z pustymi tiramisu....



OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS
AmberGold - jebani idioci wpłacali oszczędności na firemkę działającą poza kontrolą BFG xD wina państwa - kontrola nie zadziałała (pełne zdziwienie w państwie z kartonu xD)
Afera hazardowa - zdziwienie, że politycy załatwiają interesy z biznesmenami? xD prasa zadziałała, CBA zadziałało, odpowiedzialni stracili stanowiska a do zmian w ustawach nie doszło (mogliby jeszcze pójść siedzieć, co zrobił piss i zero przez 8 lat?)

Co do reszty - to są jakieś jebane mikroaferki w porównaniu z tym co odpierdala piss xD
Zgłoś
Avatar
Borys73 2023-07-01, 12:35 6
CzarnyAdolf napisał/a:

OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS
AmberGold - jebani idioci wpłacali oszczędności na firemkę działającą poza kontrolą BFG xD wina państwa - kontrola nie zadziałała (pełne zdziwienie w państwie z kartonu xD)
Afera hazardowa - zdziwienie, że politycy załatwiają interesy z biznesmenami? xD prasa zadziałała, CBA zadziałało, odpowiedzialni stracili stanowiska a do zmian w ustawach nie doszło (mogliby jeszcze pójść siedzieć, co zrobił piss i zero przez 8 lat?)
Co do reszty - to są jakieś jebane mikroaferki w porównaniu z tym co odpierdala piss xD



Nie ma co z wyznawcami dyskutować. Będą powtarzali te 'afery' jak mantrę, mimo, że nawet nie rozumieją co się dokładnie stało. A
co się przez ostatnie 8 lat odpierdala to nie jest ważne.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2023-07-01, 13:55 3
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

4 czerwca "o dobro kraju" hahaha ty kurwa zjebie. Marsz tuska jebanego nazywasz walka o lepsze jutro XD



Z tego co mi wiadomo był to marsz wielu ugrupowań, a Tusk się jedynie pod to podpiął. Ale mogę się mylić.
Zgłoś
Avatar
Soroka 2023-07-01, 14:08
Munchkin napisał/a:

Ciekawe kiedy u nas ludzie wyjdą na ulice.



Wtedy kiedy zaprosisz sobie miliny imigrantów bo to są "ludzie" o których mówisz.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-07-01, 15:01 3
I chuj z nim, będzie musiał głosować na macrona czy kolejnego socjalistę hollanda lewą ręką. Oni dosłownie nazywają naszą postawę nazizmem, mają nas za troglodytów. To niech idą w stronę swojego postępu, właśnie tak, zaraz będą jechać na wózkach bo im upierdolą nogi.
Zgłoś
Avatar
sadol001 2023-07-01, 20:29 3
CzarnyAdolf napisał/a:

OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS
AmberGold - jebani idioci wpłacali oszczędności na firemkę działającą poza kontrolą BFG xD wina państwa - kontrola nie zadziałała (pełne zdziwienie w państwie z kartonu xD)
Afera hazardowa - zdziwienie, że politycy załatwiają interesy z biznesmenami? xD prasa zadziałała, CBA zadziałało, odpowiedzialni stracili stanowiska a do zmian w ustawach nie doszło (mogliby jeszcze pójść siedzieć, co zrobił piss i zero przez 8 lat?)
Co do reszty - to są jakieś jebane mikroaferki w porównaniu z tym co odpierdala piss xD



Co ty bałwanom tłumaczysz? Ja już dałem sobie spokój. Najlepsze jest to, że oni bronią kaczora, a popierają konfederację Paradoks białego murzyna.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie