18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Avatar
Pitok 2023-07-01, 21:23
Zarejestruj napisał/a:

tam nie ludzie wyszli na ulice tylko zwierzęta



Tylko jak takiego odjebiesz, to jesteś sądzony jak za człowieka...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-07-01, 21:38
Tu się nie ma co pierodlić tylko kopać pod lasem dół worki z wapnem i worki na ciała ....
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-07-02, 2:38 3
CzarnyAdolf napisał/a:

OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS
AmberGold - j***ni idioci wpłacali oszczędności na firemkę działającą poza kontrolą BFG xD wina państwa - kontrola nie zadziałała (pełne zdziwienie w państwie z kartonu xD)
Afera hazardowa - zdziwienie, że politycy załatwiają interesy z biznesmenami? xD prasa zadziałała, CBA zadziałało, odpowiedzialni stracili stanowiska a do zmian w ustawach nie doszło (mogliby jeszcze pójść siedzieć, co zrobił piss i zero przez 8 lat?)
Co do reszty - to są jakieś j***ne mikroaferki w porównaniu z tym co odpie**ala piss xD



Borys73 napisał/a:

Nie ma co z wyznawcami dyskutować. Będą powtarzali te 'afery' jak mantrę, mimo, że nawet nie rozumieją co się dokładnie stało. A
co się przez ostatnie 8 lat odpie**ala to nie jest ważne.



Podaje Tobie żywe fakty, podaje ze synek tuska kradl od ludzi i nie siedzi a tata wiedzial bo idiota tak zeznał.... Podaje afery, a Ty je bagatelizujesz i spłycasz "dziwi sie ktos ze politycy robia interesy", "glupi wplacali" etc etc... To zostaw pisiorstwo w spokoju bo oni robia interesy... Nie wiem czy wiesz ale to z vatem np siegalo okolo 200mld przez kadencje (mowia 220mld ale tam nikt kurwa nie wie ile poszlo), WOjsko afera? nic nie piszesz a co roku 5mld i masz ladnie opisany system w ksiazce gdzie chlop z kraju uciekl bo mu rodzine chcieli zabic. Rzeczywiscie zlote te twoje tuski... Nie bronie pisu bo tez kradna jak pojebani, rozwalili gospodarke obietnicami i nawrzucali podatkow bo chca sie nazrec w opor... ALE nie mow mi ze po to mili panowie, co studia otworzyli dla kazdego jednego kretyna, zeby sie uczyli, a nie po to aby przykryc spore na tamten czas bezrobocie... Powiesz ale sady byly... Sadownictwo bylo tak samo obsadzone kolesiami z po... Mozesz googlowac masz rece twierdzisz, ze lączysz fakty i potrafisz czytac to nie ma przeszkod. Ja natomiast uwazam, ze tacy ludzie jak Ty motaja sie miedzy po a pis i dlatego nigdy nie bedzie dobrze w tym kraju... A rzucanie tekstu wyznawcy pisu pokazuje, ze G wiesz co sie dzialo 10 lat temu miales 17 lat i chowales sie z papierosem i piwkiem jeszcze czy co. Dlatego bez odpowiedniego zbadania tematu nie masz prawa wyzywac ludzi od pisowcow kiedy napisalem ze to zlodziejskie kurwy.

PS. Masz material do przemyslenia jeszcze Cie nie skreślam jako osoby myslacej bo przynajmniej widzisz jak chujowo jarek z mateuszkiem prowadza narod i najwazniejsze gospodarke do ruiny. pis i po to jedno zlo, a nie wybor "albo albo"

sadol001 napisał/a:

Co ty bałwanom tłumaczysz? Ja już dałem sobie spokój. Najlepsze jest to, że oni bronią kaczora, a popierają konfederację Paradoks białego murzyna.



Co ty kurwa pierdolisz? nikt go kurwa nie broni takimi matołami co chuja czytac potrafia zostaliśmi pokarani... Pozniej nie wiesz gdzie zaznaczyc na karcie wyborczej i masz "ja na nich nie glosowalem" a maja 52%. Jak nikt Cie nie pyta i nie wiesz o co chodzi to siad na dupe... AAA w sumie chuj z tym mam wyjebane robcie co chcecie komuna bardzo ten narod skrzywdzila i widze, ze jeszcze dlugo nic sie nie zmieni
Zgłoś
Avatar
subik 2023-07-02, 11:47 3
CzarnyAdolf napisał/a:

OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS
AmberGold - jebani idioci wpłacali oszczędności na firemkę działającą poza kontrolą BFG xD wina państwa - kontrola nie zadziałała (pełne zdziwienie w państwie z kartonu xD)
Afera hazardowa - zdziwienie, że politycy załatwiają interesy z biznesmenami? xD prasa zadziałała, CBA zadziałało, odpowiedzialni stracili stanowiska a do zmian w ustawach nie doszło (mogliby jeszcze pójść siedzieć, co zrobił piss i zero przez 8 lat?)
Co do reszty - to są jakieś jebane mikroaferki w porównaniu z tym co odpierdala piss xD



OFE - środki zostały przepisane na subkonta ZUS........... Ile procent pojebie?????????? Zakłamany sku**u. A reszta gdzie? POPIS jeden ch***j oszusci i tylko na łatwizne idą, nic swojego nie produkowac bo po co sie meczyć!!! , zwiekszac i zwiekszac podatki to każdy głupi umie , w koncu sie skonczy bo nie będzie z czego zaciągać.
Zgłoś
Avatar
Maras0803 2023-07-02, 16:44 2
CzarnyAdolf napisał/a:

Pamiętam:
- zegarek Nowaka, 15 tys. zł, propozycja korupcyjna, strata dla budżetu 0 zł
- AmberGold i pakowanie oszczędności przez idiotów w firemkę nie podlegającą kontroli BFG
- obżeranie się ośmiorniczkami po 80 zł za kg
- przeniesienie środków z OFE do ZUS (straty wyceniam na 0 zł)
- zniknięcie żyrandoli z pałacu prezydenckiego za Komorowskiego
- ściganie antykomora
- finansowanie TVP/PR kwotą 200 mln zł rocznie (ŁOHOHOHOOOOO)
Coś pominąłem?



Tępaku zajebany łykaj dalej te śmieci z tv.
- Wpisz sobie w google "umorzone zadłużenie gazpromowi" to uświadczysz jak twój rudy cwel dał dupy putinowi za 1,2mld zł.
- "Wyprzedaż: PO, Tusk i Kopacz" to zobaczysz jak te kurwy wyprzedały majątek narodowy.
- Próba sprzedaży PKP Energetyka S.A. wartej 1,5mld firmie z kapitałem 5 tys. zł.
- Wpisz kurwa "Papierowa budowa atomu" 34mln wyjebane złodziejom w kieszenie.
- Sprzedali Kulczykowi państwową spółkę "CIECH" za 619 mln zł. Wyzbyte udziały są wyceniane na 1,4 mld.
- Wpisz idioto "Nowa afera lekowa to skandal dekady" z Polski wywieziono leki o wartości 5 miliardów złotych do niemieckich aptek.
- Jednorazowe zwiększenie zadłużenia o 4 mld! PO "rządzi" przed końcem kadencji.
- Coraz wyższe koszty obsługi polskiego długu. Między 2008 a 2014 rokiem nastąpił ponad 40-procentowy skok.
- Zdobycie elektoratu w więzieniach poprzez zmniejszenie o 5 lat przedawnienia "Przedawnienie karalności 2015"

Nie chce mi się więcej tego szukać, bo jest tego od chuja a i tak jebane pelikany będą to podważać. Kaczka musi jeszcze w chuj rozkraść, żeby chociaż przybliżyć się ze złodziejstwem do tej rudej kurwy. Wyznawcy jednych czy drugich to dno intelektualne, ale ruda kurwa powinna zawisnąć na starówce.
Zgłoś