18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Avatar
pitteroo 2021-09-02, 21:00 2
Może to była Warka stronk ostatnio na etykiecie wyczytałem że w skład tego gówna wchodzi kukurydza ;/ na chuj w piwie kukurydza ?
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-09-02, 21:09 41
to pewnie krata tyskiego byla
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2021-09-02, 21:13 1
Już niebawem restrykcyjni imigranci będą tak znakować każdy alkohol jako nieczysty, niedozwolony przez Allaha.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-09-02, 21:37
pitteroo napisał/a:

Może to była Warka stronk ostatnio na etykiecie wyczytałem że w skład tego gówna wchodzi kukurydza ;/ na chuj w piwie kukurydza ?



Chyba białka podnosi, co pozwala lepiej budować pianę. Nie wiem o ile cukier podnosi, ale podnosi. Może więc jest tańsza niż jęczmień lub pszenica a pozwala na któreś z powyższych?
A może jakieś walory smakowe nadaje
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2021-09-02, 21:51 7
sothis napisał/a:

Chyba białka podnosi, co pozwala lepiej budować pianę. (...)
A może jakieś walory smakowe nadaje



Jest dokładnie odwrotnie. Kukurydza psuje piwo. Gdyby coś poprawiała, to by ją wszyscy dodawali i byłaby "tradycyjnym" dodatkiem.
Kukurydza jest tania a kukurydza najniższej jakości jest jeszcze tańsza i na rynku jest jej pod dostatkiem. To wypełniacz stosowany w tanich sikaczach, żeby można było zaoszczędzić na słodzie.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2021-09-02, 21:53 3
Niemiec srający na swoją gospodarkę
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-09-02, 22:03 21
Typowy buc z plecaczkiem. Uprzedzając ból chuja niektórych, taki debil zawsze trafia się w tramwaju czy autobusie. Nie dość, że jest spasiony jak kurwa wieprz, to jeszcze plecaczka nie jest w stanie zdjąć w tramwaju. Jak widać na filmiku, klasyczny debil.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-09-02, 22:06
MarekJarek1 napisał/a:

Jest dokładnie odwrotnie. Kukurydza psuje piwo. Gdyby coś poprawiała, to by ją wszyscy dodawali i byłaby "tradycyjnym" dodatkiem.
Kukurydza jest tania a kukurydza najniższej jakości jest jeszcze tańsza i na rynku jest jej pod dostatkiem. To wypełniacz stosowany w tanich sikaczach, żeby można było zaoszczędzić na słodzie.



Jeśli odnosisz się do artykułu z 2013, tego pierwszego z wyników googla, to nie jestem pewien czy zawiera prawdziwe informacje.
Zgłoś
Avatar
frybez 2021-09-02, 22:20 3
pitteroo napisał/a:

Może to była Warka stronk ostatnio na etykiecie wyczytałem że w skład tego gówna wchodzi kukurydza ;/ na chuj w piwie kukurydza ?



surowiec niesłodowany, tańszy niż słód jęczmienny
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2021-09-02, 23:43 1
Hitler był by dumny z tego jak rzesza skończyła.
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2021-09-02, 23:49 14
Kurwa jak się zastanowić to strach kupować bułki w samoobsługowym. Cholera wie czy nie macał ich taki pojeb jak na załączonym obrazku
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-09-03, 0:03
Szukał szukał i znalazł to gówno które wypił no i zwrócił kaucję za butelki.
Dziś to nie jest piwo.
Tfu
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-09-03, 0:47 3
Wieprza poznać po tym, że sra gdzie stoi.
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2021-09-03, 4:04 5
najlepsze jest to ze właścicielka grażyna żeby nie mieć straty towaru kazała to piwo opłukać i komuś je opierdolono jeszcze xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie