18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
silwerbalk 2022-06-06, 17:51 1
No chuj ktoś musi się wjebać w to ale kurwa powinien ubrać jebany kombinezon a nie bo w nim ciepło .... W chuju to mam karaluchy przenoszą jebane choroby i to w cale nie takie lekkie jak sraczka a np. boleroze ...
Zgłoś
Avatar
Marcinxxxxx 2022-06-06, 18:27 1
trzeba sie jednak uczyc by mu klucze podawac a nie tam wchodzic
Zgłoś
Avatar
Kopernik2080 2022-06-06, 18:49
kocur napisał/a:

boli dupka ze ma wiecej lajkow na toktoku niz ty, ojej, jak mi ciebie wszystko jedno przegrywie[/quote

Bóg zapłać! zależało mi twojej opinii, a tak w ogóle kim ty qrwa jesteś i idź stąd

Zgłoś
Avatar
Hetman_Wielki 2022-06-06, 19:00
nie wiem jakie musiałbym dostać pieniądze i co brać by robić tą robotę

karaluchy w gaciach, syf zarazy i inne gówno które mogą ci się zalegnąć kurwa w organizmie

najśmieszniejsze jest to że ktoś to musi robić i ktoś się zawsze znajdzie haaaaa
Zgłoś
Avatar
vortexture 2022-06-06, 19:19
garota napisał/a:

Co ci gruby zrobił?
Za taką robotę człowiek powinien być obsypywany złotem, a nie gównem i karaczanami. Serio w czasach influencerów i innego pedalstwa taki pracownik to skarb.



No nie wiem. Po pierwsze to nie wydaje mi się żeby ktoś taką robotę wykonywał z pasji, to raczej efekt tego że się nie chciało nauczyć czegokolwiek innego poza czyszczeniem kanalizacji.
Albo to już taka znieczulica że dla niego nie jest ważne czy bierze prysznic czy wchodzi do kanału pełnego gówna i karalachów.

Niemniej jednak nie ma go za co obsypywać złotem

wojtekpwse napisał/a:

Kurwa chociaż by jakiś skafander kanałowy założył a nie jebany karcherem czyści studzienkę i wszystkie zanieczyszczenia zbiera na facjatę.



Woda pod ciśnieniem waląca w ściany kanału tworzy aerozol który oprócz pokrywania facjaty jegomościa wypełnia również jego drogi oddechowe
Zgłoś