18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kici-Kici 2023-09-30, 9:26 27
biały powinien wyciągnąć gana i wszystkich zastrzelić
Zgłoś
Avatar
chorym 2023-09-30, 9:42 8
Może nie wojna domowa, ale na pewno jest już kilku takich co zaciera rączki żeby do nich postrzelać jak do kaczek
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-09-30, 10:07 7
Bezczelne małpy nie mają szacunku do starszych... I co Wy ze mnie chuje zrobiliście na tym portalu
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-09-30, 11:19 14
Love_is_Love napisał/a:

nie mają szacunku do starszych



Tak, debile wycierają sobie gębę tym frazesem.
Nie, liczba przeżytych lat nie powoduje, że ci należy się jakiś szacunek.
Na szacunek trzeba sobie zapracować.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-09-30, 12:01 3
SkoPio1 napisał/a:

Tak, debile wycierają sobie gębę tym frazesem.
Nie, liczba przeżytych lat nie powoduje, że ci należy się jakiś szacunek.
Na szacunek trzeba sobie zapracować.



Wiesz co max to nazwę dziadka chujem i go opluje.... ale nie podniosę ręki na niego bo wiem że mogę mu zrobić krzywdę. A ja pójdę siedzieć.
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2023-09-30, 14:23 16
I bardzo dobrze pojebana humanizacja zdjeli im kajdany pozwolili się uczuć wystarczyło dwa pokolenia i zwierze pokazało swoją naturę. Teraz ich rabują gwałcą napadają a oni zamiast ogłosić odstrzał agresywnego gatunku nadal trwają w pojebanym myśleniu że wszyscy są równi i nie można się bronić przed nimi bo to rasizm i ich dziadkowie tak cierpieli w niewolnictwie. W europie będzie jeszcze ciekawiej gdyż lewackie myślenie jest jeszcze bardziej odjebane i do tego bieżemy orginał z ciepłego kontynentu który nie znał niewolnictwa u białego. Jeszcze chwila a cała masa zaawansowanych wiekiem białych europejczyków będzie przesiedlać się do jak nazywają zaściankowej nietolerancyjnej Polski gdyż tylko tu będzie bezpiecznie można żyć. Kupujcie ziemię mieszkania domy wynajem za grube eurusy od uciekającą przed tolerancyją europą masę emerytów zachodnich.
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2023-09-30, 14:59 14
Po tym ile jest filmików z bambusami to się dziwie ze tam naprawde nie ma jeszcze tej wojny domowej na tle rasowym. Filmiki filmikami, ale ile incydentów nie jest tez nagrywanych.
Zgłoś
Avatar
TomekTJ 2023-09-30, 16:45 4
Jeśli wybuchnie tam wojna domowa to liczę na przegraną negoridów
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-09-30, 17:57 1
TomekTJ napisał/a:

Jeśli wybuchnie tam wojna domowa to liczę na przegraną negoridów



Zgłoś
Avatar
Dhubleiddd 2023-09-30, 19:28 2
Ja bym tym czarnym małpom jeszcze ręce maczetą ujebł za nagrywanie o napaści nawet nie mówiąc...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-09-30, 20:06 1
GeorgeHarvey1 napisał/a:

Ciekawe kiedy wybuchnie tam wojna domowa



Trwa już od dawna.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-09-30, 20:52
Buddaa09 napisał/a:

Po tym ile jest filmików z bambusami to się dziwie ze tam naprawde nie ma jeszcze tej wojny domowej na tle rasowym. Filmiki filmikami, ale ile incydentów nie jest tez nagrywanych.


O tak, Sadiatic wyjaśnia dzieciom jak działa świat. Na przykład ja się tu dowiedziałem, że w Hiszpanii lepiej nie chodzić po ulicach bo wszędzie biegają byki. Co prawda, byłem tam niedawno i nie widziałem ale widocznie miałem szczęście.
Zgłoś
Avatar
e................s 2023-09-30, 22:20 2
Oczywiście, czarny nie powie, że widział, jak inny czarny uderza białego, oczywiście "I ain't seen anything" i elo.
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-09-30, 23:26 2
eliveruss napisał/a:

Oczywiście, czarny nie powie, że widział, jak inny czarny uderza białego, oczywiście "I ain't seen anything" i elo.



Bo czarni nie tworzą zdrowego społeczeństwa tylko stado zwierząt, które dba o swoich(nawet zdegenerowane jednostki)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie