18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
~Velture 2016-01-08, 15:42 53
Dobra skośna dupa z ryja. Ruchałbym 8.5/10
Zgłoś
Avatar
Galin 2016-01-08, 16:02 4
A wy jakbyście wygrali w lotka parę baniek to nie zrobilibyście takiego melanżu z koksem i dziwkami?
Zgłoś
Avatar
cys23 2016-01-08, 16:10 99
@up

To tylko fajnie brzmi. Pracowałem z klientką, której starzy wygrali ileś tam milionów i rozdali swoim dzieciom. Ona miała łeb na karku, bo zainwestowała w nieruchomości i hajs się jej teraz miesięcznie przelewa z wynajmów, jej siostra zrobiła jakiś biznes a brat pomyślał, że fajnie było by się naćpać i iść na dziwki. Zaczęło się od jednego melanżu, dzisiaj robi na kolei i wynajmuje jakąś dziurę w ciapackiej dzielnicy.

Druga sprawa, że jak wygrasz tyle hajsu to pierwsze co powinieneś zrobić to przeprowadzić się i nikomu nie mówić, bo ludzie to kurwy.
Zgłoś
Avatar
sylwusiex 2016-01-08, 17:02 5
up

Ale co przeżył to jego! Tak se chciał, jego hajsy. Inny będzie miał milion na koncie a dostanie udaru w wieku 40 lat i po wszystkiemu. Nie wiem czemu Polacy tak się lubują w cudzych życiorysach.
Zgłoś
Avatar
japacz 2016-01-08, 17:35 4
Jakby mnie zapytała to powiedziałbym że kupiłbym jej czas żeby się ze mną umówiła

Jakby milion nie stuknął to może bym puknął
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2016-01-08, 17:46
bardzo ładna azjatka
Zgłoś
Avatar
bialysrem 2016-01-08, 18:22
Wszystko rozumiem poza tym co odpowiedział na pytanie o to co zrobiłby z pieniędzmi... Ktoś z angielskim na poziomie podstawówki mógłby mi pomóc?
Zgłoś
Avatar
pupapupa21 2016-01-08, 18:32 3
@bialysrem
a bunch of hookers and cocaine
Zgłoś
Avatar
~Velture 2016-01-08, 19:19 4
Galin napisał/a:

A wy jakbyście wygrali w lotka parę baniek to nie zrobilibyście takiego melanżu z koksem i dziwkami?


Jakbym wygrał naście albo dziesiąt baniek to bym to wjebał na indywidualną lokatę z klauzulą ,że nie wypłacę kapitału przez 10 lat i żyłbym z procentów.
Zgłoś
Avatar
ganja125 2016-01-08, 22:31 1
a ja nic nie wygram bo nie gram tylko kurwa pracuje
Zgłoś
Avatar
csobbol 2016-01-08, 22:38
up i tak wszyszcy wiedzą , że kłamiesz
Zgłoś
Avatar
cys23 2016-01-08, 23:54 10
sylwusiex napisał/a:

up

Ale co przeżył to jego! Tak se chciał, jego hajsy. Inny będzie miał milion na koncie a dostanie udaru w wieku 40 lat i po wszystkiemu. Nie wiem czemu Polacy tak się lubują w cudzych życiorysach.



Ja pierdolę, nie załapałaś przekazu. Pozrawiam cię gorącym pytongiem w usta, jak parę grubych melanżów to dla ciebie szczyt ambicji. Chłopak naprawdę wchuj dużo przeżył...3 lata poćpał, przeleciał się do australii a potem z prośbami do sióstr o hajs na dragi i odwyk. Jak dla mnie więcej przeżyła jego siostra, bo kupiła sobie kilka domów i jakieś biura, hajs jej się zgadza i chodzi do roboty, żeby nie tracić głowy wśród takich bananowcó jak ty, a nie zapierdalać jak osioł, żeby opłącić m2 bez kibla. A jak gdzieś chce się bujnąć to wsiada w samolot, ma wyjebane na wszystko i jedzie na parę miesięcy nurkować na madagaskar.

I to jest życie, a nie ćpanie koksu z cycka ekskluzywnej kurwy...
Zgłoś
Avatar
A................h 2016-01-09, 12:56
@cys23: amen.
Zgłoś
Avatar
Novik 2016-01-09, 14:15 1
chuja wygracie a jak jesteście głupi grajcie grajcie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie