18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:06
Avatar
bloodwar 2012-05-08, 12:26 50
Na filmie widzimy dwie postacie - złodzieja i kryminalistę. Złodziej jaki jest, każdy widzi, za nieudany napadł dostałby zawiasy, kryminalistą za to (w rozumieniu polskiego prawa) jest pracownik stacji benzynowej który przekroczył granice obrony koniecznej i za to trafiłby na długie lata do więzienia.
Zgłoś
Avatar
k................5 2012-05-08, 13:16 1
Ale złodziej swoje zrobił - zajebał płyn.... kurwa jakim trzeba być frajerem - zajebać byle co, byle zajebać
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-05-08, 14:00 10
@bloodwar - No wspaniale, o to, co robi w dzisiejszych czasach system edukacji i bezstresowe wychowanie z ludźmi. Żal im jest kurwa złodzieja. ZŁODZIEJA.
W normalnym kraju, gdyby ktoś porwał się na moje mienie, powinienem mieć prawo go zastrzelić. Kiedy stosowano takie rozwiązania, cywilizacja się rozwijała, teraz się od tego odchodzi, więc lenie, złodzieje i kurwy się rozmnażają i wadliwe geny przenoszą dalej.
Zgłoś
Avatar
zeto88 2012-05-08, 14:46 3
Powinni takiemu na czole wypalić "Złodziej i debil". Lepsza kara niż krótka odsiadka moim zdaniem.
Zgłoś
Avatar
mxmsas 2012-05-08, 16:07
Jak to mówi stare polskie przysłowie - śmierć frajerom.
Zgłoś
Avatar
Frank Drebin 2012-05-08, 16:08 2
Cytat:

@bloodwar - No wspaniale, o to, co robi w dzisiejszych czasach system edukacji i bezstresowe wychowanie z ludźmi. Żal im jest k***a złodzieja. ZŁODZIEJA.



Zgłoś
Avatar
Javen 2012-05-08, 16:41 6
Frank Drebin napisał/a:





Nie zdołałeś przetworzyć tekstu? Za długi jak na ciebie?
Zgłoś
Avatar
Suq-Madiq 2012-05-08, 16:48 3
Slonx napisał/a:

@bloodwar - No wspaniale, o to, co robi w dzisiejszych czasach system edukacji i bezstresowe wychowanie z ludźmi. Żal im jest kurwa złodzieja. ZŁODZIEJA.
W normalnym kraju, gdyby ktoś porwał się na moje mienie, powinienem mieć prawo go zastrzelić. Kiedy stosowano takie rozwiązania, cywilizacja się rozwijała, teraz się od tego odchodzi, więc lenie, złodzieje i kurwy się rozmnażają i wadliwe geny przenoszą dalej.



Javen napisał/a:



Nie zdołałeś przetworzyć tekstu? Za długi jak na ciebie?



Wy chyba obaj z tej samej lawki ohapu jestescie.
Zgłoś
Avatar
Javen 2012-05-08, 16:56
Еремей_ирония napisał/a:



Wy chyba obaj z tej samej lawki ohapu jestescie.



Rozwiń swoją genialną myśl.
Zgłoś
Avatar
Frank Drebin 2012-05-08, 17:01 6
@up
Chodzi o to że jesteście kretynami
Zgłoś
Avatar
Javen 2012-05-08, 17:03 8
Frank Drebin napisał/a:

@up
Chodzi o to że jesteście kretynami



Do czego pijesz? Poczułeś się urażony po przeczytaniu, że "lenie, złodzieje i kurwy się rozmnażają i wadliwe geny przenoszą dalej"?
Zgłoś
Avatar
rogalina 2012-05-08, 17:10 4
Ten złodziej musi przynajmniej zapracować na swój łup ale znam takich ponad 460 co kradną i nie grozi im za to więzienie
Zgłoś
Avatar
Frank Drebin 2012-05-08, 17:11
@up Javen
hhaah ty naprawdę jesteś taki tępy?
Zgłoś
Avatar
Javen 2012-05-08, 17:15
Frank Drebin napisał/a:

@up Javen
hhaah ty naprawdę jesteś taki tępy?


Albo zamilcz albo sprecyzuj co masz na myśli.
Oświeć mnie, skoro jestem tak głupi.
W przeciwnym wypadku twoje posty nie miałyby sensu. choć prawdopodobnie taki mają cel...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie