18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
McQurwa 2020-05-03, 13:53 18
O taką demokrację w unii europejskiej walczyłem!
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-05-03, 14:43 17
Kolejne przymiarki do totalnego ograniczenia wolności. Jeszcze pare razy postraszą jakimiś zabobonami i sami ludzie będą jak barany ustawiać sie do golenia
Zgłoś
Avatar
traf 2020-05-03, 14:48 4
czy wolni ludzie są w stanie cos zmienić?
Zgłoś
Avatar
Shaogoth 2020-05-03, 16:25 4
traf napisał/a:

czy wolni ludzie są w stanie cos zmienić?



A gdzie ty znajdziesz wolnych ludzi?
Zgłoś
Avatar
meshtkov 2020-05-03, 17:20 17
ProVVe napisał/a:

Kolejne przymiarki do totalnego ograniczenia wolności. Jeszcze pare razy postraszą jakimiś zabobonami i sami ludzie będą jak barany ustawiać sie do golenia



Już czytałem, że "pandemie mają więcej fali zachorowań niż jedną, prognozowana następna na jesień" - ja to czytam w taki sposób, że przygotowują nas do ograniczenia swobód i wolności na dłuższy okres. Oczywiście mówi się też, że wirus uciekł z laboratorium w Wuhan, czyli już przygotowania do oskarżania Chińczyków. Inna sprawa, że zmieniona została definicja pandemii przez WHO, dodatkowo śmiertelność jest śmiesznie niska. Tu coś jest szykowane dla nas na grubo.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-05-03, 17:27
Shaogoth napisał/a:

A gdzie ty znajdziesz wolnych ludzi?



W domach spokojnej starości.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2020-05-03, 18:32 2
jeśli nie docenicie jak władza dba o nas trzymając w domach i wyjdziecie na ulice to już szykują atrakcje plenerowe
wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Policja-dozbraja-sie-w-czasie-epidemii.-...
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-05-03, 18:47 1
Skąd się takie pizdy biorą co mówią, że nie ma epidemii? Jak zdechnie ktoś najbliższy to może zmienią zdanie.
Zresztą na jesieni będzie szansa na dogrywkę.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-05-03, 20:09 2
bishfinger napisał/a:

jeśli nie docenicie jak władza dba o nas trzymając w domach i wyjdziecie na ulice to już szykują atrakcje plenerowe



5 armatek wodnych na 38 milionowy kraj, strach się bać. 30 milionów sztuk amunicji czyli jakieś 300 sztuk na jednego funkcjonariusza. To też szału nie robi wliczając w to strzelania ćwiczebne i coroczne egzaminy.

meshtkov napisał/a:

Już czytałem, że "pandemie mają więcej fali zachorowań niż jedną, prognozowana następna na jesień" - ja to czytam w taki sposób, że przygotowują nas do ograniczenia swobód i wolności na dłuższy okres. Oczywiście mówi się też, że wirus uciekł z laboratorium w Wuhan, czyli już przygotowania do oskarżania Chińczyków. Inna sprawa, że zmieniona została definicja pandemii przez WHO, dodatkowo śmiertelność jest śmiesznie niska. Tu coś jest szykowane dla nas na grubo.



Śmiesznie niska śmiertelność koronawirusa? Śmiertelność grypy to poniżej 1%, a koronawirusa to poniżej 10%. Nie wiem czy to jest śmiesznie niskie.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2020-05-03, 20:26 1
Edmund .....k**** tylko dwa pierwsze zdania krótkiego artykułu potrafiłeś przeczytać?
Dalej jest "Kolejny dotyczy aż 30 mln sztuk amunicji - co jest, jak mówią eksperci - liczbą niesłychaną, przewyższającą dotychczasowe zamówienia dwu-, a nawet trzykrotnie. " o 124 wozach wypadowych też nie wspomniałeś
Podobno na wszystko brakuje pieniędzy: na przedsiębiorców, na środki ochrony w szpitalach...... ale na kładzenie narodu na glebę .
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-05-03, 21:02 1
bishfinger napisał/a:

Edmund .....k**** tylko dwa pierwsze zdania krótkiego artykułu potrafiłeś przeczytać?
Dalej jest "Kolejny dotyczy aż 30 mln sztuk amunicji - co jest, jak mówią eksperci - liczbą niesłychaną, przewyższającą dotychczasowe zamówienia dwu-, a nawet trzykrotnie. " o 124 wozach wypadowych też nie wspomniałeś
Podobno na wszystko brakuje pieniędzy: na przedsiębiorców, na środki ochrony w szpitalach...... ale na kładzenie narodu na glebę .



Odniosłem się do amunicji, a Ty piszesz, że nie przeczytałem zdań o amunicji... Zresztą jest to ostatni rok planu modernizacji polskich służb mundurowych.

https://www.infosecurity24.pl/modernizacja-sluzb-mundurowychszczyt-wydatkow-dopiero-przed-nami

https://www.infosecurity24.pl/prawie-3-mld-na-modernizacje-sluzb-w-2020-roku

Łyknąłeś temat uzbrojeń Policji jak młody pelikan.
Zgłoś
Avatar
Smartghetto 2020-05-03, 22:32 1
McQurwa napisał/a:

O taką demokrację w unii europejskiej walczyłem!



Raczej - o taką demokrację w UE nic nie robiłem... ;facepalm;
Zgłoś
Avatar
normale 2020-05-04, 0:02 1
EdmundKemper napisał/a:

a koronawirusa to poniżej 10%. Nie wiem czy to jest śmiesznie niskie.



koronawirus ma śmiertelność na poziomie 2-3%
Zgłoś
Avatar
IOI 2020-05-04, 9:04 2
luxpiotr napisał/a:

Skąd się takie pizdy biorą co mówią, że nie ma epidemii? Jak zdechnie ktoś najbliższy to może zmienią zdanie.
Zresztą na jesieni będzie szansa na dogrywkę.



to siedz sobie jak pizda w domu i sraj w gacie ze strachu, bo jak wyjdziesz to umrzesz od razu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie