18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
wojtas09999 2020-03-30, 8:48 2
Rosja to stan umyslu nie kraj
Zgłoś
Avatar
goliat1982 2020-03-30, 8:51 168
Ja tam jestem za równouprawnieniem Sama się prosiła
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-03-30, 8:52 3
dobrze z moja byłą nie występowałem w rozmowach w toku....
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2020-03-30, 9:10 9
Spodziewałem się, że dostanie liścia, ale tak też dobrze. W sumie mgół jebnąć i liścia i wytargać za kadr.
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-03-30, 9:12 20
Prawidłowo potraktował tego szona
Zgłoś
Avatar
aktinidia 2020-03-30, 9:36 107
ale jaka pełna kulturka, ze spokojem poprawił się, podniósł krzesełko i wyrzucił śmieci.
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2020-03-30, 10:09 6
ruscy, ukraińscy to nie są ludzie. Murzyny w białej skórze.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2020-03-30, 10:22 6
HAL9000/2 napisał/a:

dobrze z moja byłą nie występowałem w rozmowach w toku....



Gadasz ze swoją ręką? To jakiś zespół?
Zgłoś
Avatar
p................a 2020-03-30, 10:33 26
Jebane podwójne standardy, jak jego napierdalała to cisza spokój, a jak ją chwycił to od razu skowyt
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-03-30, 10:35 2
ra0mir napisał/a:

Gadasz ze swoją ręką? To jakiś zespół?



Choroba Dupuytrena na początku choroby na dłoni tworzą się twarde grudki lub guzki, często na linii czwartego palca (serdecznego). Są one spowodowane przez zgrubienie warstwy tkanki znajdującej się bezpośrednio pod skórą. Guzki te zazwyczaj nie są bolesne.
U około jednej na trzy chorujące osoby guzki rosną, tworząc podobne do sznura pasma przyciągające palec w kierunku dłoni i uniemożliwiające jego pełne wyprostowanie (kszalt pochwy) . Chociaż wygląda to tak, jakby za problem odpowiadało ścięgno, to w rzeczywistości powoduje go zgrubiała warstwa tkanki podskórnej. Bez leczenia palec (lub kilka palców) może na stałe pozostać w zgięciu. Stan ten nazywany jest przykurczem. Proces powstawania przykurczu palców przez onanizm jest zwykle powolny i trwa wiele miesięcy lub lat aż do pełnego przykurczu palców który symuluje kształt pochwy.



Zgłoś
Avatar
Halman 2020-03-30, 10:55 5
ra0mir napisał/a:

Gadasz ze swoją ręką? To jakiś zespół?


od rozwodu mało co rozmawiamy, ot raz na 3 miesiące telefon co słychać.. więc w przeciwieństwie do ciebie (łącznie z seksem przedmałżeńskim, małżeński i pomałżeńskim z nową przyjaciółka) ja mam juz sporo za sobą... ale twój "wysublimowany" dowcip o ręce świadczy najlepiej o tym co tylko znasz..
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-03-30, 11:25 5
A ja jestem ciekaw co ON jej powiedział, że tak go zaczęła napierdalać. Już miałem nadzieję, że jej tym taboretem przypierdoli, ale podniesienie i przesunięcie za kłaki też fajne.
Zgłoś
Avatar
Deprechamurowana 2020-03-30, 14:40 2
Juzwa napisał/a:

A ja jestem ciekaw co ON jej powiedział, że tak go zaczęła napierdalać. Już miałem nadzieję, że jej tym taboretem przypierdoli, ale podniesienie i przesunięcie za kłaki też fajne.



Cytuję "Generalnie gość jej powiedział że ma wypierdalać do roboty, bo utrzymanie jej kosztuje więcej niż ferrari testarossa. To zaczęła go okładać."
Zgłoś
Avatar
danielbiel1988 2020-03-30, 17:50 2
Opowiem o co tu chodzi, akurat ten odcinek widziałem.
Chodzi o to że ten gość ma 19 letnią kuzynkę, jej matka zmarła na raka a jej ojciec zginał w wypadku. Więc ją wziął do siebie, tak jakby starszy brat. Gość ma kobietę modelkę, tą co wziął za kudły. Na tym filmie widać jak go ta cipa zaczyna napierdalać bo jak ona wróciła do domu i zobaczyła tą kuzynkę w bikini jak z łazienki wychodzi do pokoju, to jej się ubzdurało że ją jej facet wali. Facet się wkurwił i chciał ją wywlec za kudły ze studia za oczernianie go ze jest w związku kazirodczym.

Generalnie cała Rosja.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie