18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:29
Avatar
KewinDeBrujne 2024-08-25, 15:37 4
Ogólnie pewnie sam bym kobiety nie uderzył ale wpierdol Karynom w takich sytuacjach jak najbardziej popieram. Zachowujesz się jak facet? To spodziewaj się takiego traktowania. Ty widać na filmiku lasce odjebalo i od razu z łapami - no bo facet nie ma prawa oddać. Tu cyk i się zdziwiła, bardzo dobrze. Każda laska co się zachowuje jak taka patusiara powinna wpierdol obskoczyc, to może się zastanowić potem dwa razy zanim zacznie świrować.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-25, 15:45 2
Quassar napisał/a:

Zgadzam sie w każdym kraju laska dostaje w łep jak za dużo fika ale niw w Polsce bo to pierdolona calineczka i jeszcze jebani biało rycerze sie znajdą i potem właśnie mamy taki degress społeczny jaki mamy obecnie.. nawet tutaj na czacie powyżej widać kurwa że jeszcze są jebani spermiarze białorycerze ha tfu.... na czacie co chcą jeszcze tą ścierę bronić i właśnie przez nich obecnie mamy takie rozkapryszone lachony..
Nie podoba mi sie że facet zarabia 5-6k na ręke a sama kurwa na utrzymaniu tatusa i mamusi siedzi co zarabia 3k xD
Ale z tobą sie nie umówi a leci i daje kurwa dupy murzynowi co zarabia 5$ na miesiąc.



Jebnąć liścia spoko jeszcze jestem w stanie to pojąć, ale kopanie to za wiele trochę. Szczerze powiedziawszy trochę piszesz jak stuleja no ale cóż.

[ Dodano: 2024-08-25, 15:47 ]
Velture napisał/a:

0:15 słychać jak ten pedał z brokułem na głowie mówi "SUDA".
Mamy tego oficjalnie ponad 3.5mln czyli ok 10% populacji to te upadlińce co się pod banderę spuszczają. Przynajmniej połowa to faceci w wieku poborowym. Odpierdalają tutaj a nie bronią swojego kraju.
CO tu kurwa mam więcej pisać.
Mnożą się u nas na potęgę bo na upadlinie wynajmują swoje mieszkania, w większości na zachodzie ukrainy, i mają hajsik a do tego ciągną każdy socjal jaki mogą u nas.
Dla rodaka na kredycie to mało aby model rodziny >=2+2 stworzyć a dla nich to warunki idealne. Do tego zawsze mogą pierdolić, że są prześladowani.
Statystyki przestępczości jasno wskazują, że im więcej tego mamy tym nieproporcjonalnie bardziej nam rośnie przestępczość.
HA TFU!



Faktycznie słychać "SUDA" Nie wiem co to znaczy może mu się pojebało z "sudo"
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-08-25, 15:54 2
Polak_mały napisał/a:

Wchuj z łapami do niego wyskoczyła, złapała go za rękę😅 ja rozumiem że u was na ukrainie to w każdym domu ojciec leje matkę za to że żyje, ale gdybyś nie był pedałem nawet nie pomyslałbyś o nożu. Chuj w dupę wszystkim nozownikom.



Nie nazywaj mojego pięknego kraju Ukraina, nie wiem, może twój to Ukraina, mój na pewno nie. No jak na ciebie wyskoczy 3 pedałów broniąc jakiejś lampucery to możesz im nawet po fajce zrobić pokazałeś już jakim jesteś ćwiekiem broniąc jakiejś szmaty.
Ja na filmiku widzę że lamusek siedzi spokojnie z ziomkami, to ona fika do niego... Widocznie chciała dostać lepe a reszta krzykaczy się zleciała w nadzieji na ostre ruchanie szlaufa w podziękowaniach za rycerstwo.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-25, 15:55 4
Sraj1 napisał/a:

Typ co przyjebał tej fikającej lasce to Ukr.
Spermiarze co się zlecieli po tym to Polaczki.
Wyciągnijcie wnioski sami.



Tak, tak. Spermiarze, bo nie pozwolili ukrowi kopać polki.
Banderowcu

Sraj1 napisał/a:

Typ co przyjebał tej fikającej lasce to Ukr.
Spermiarze co się zlecieli po tym to Polaczki.
Wyciągnijcie wnioski sami.



Tak, tak spermiarze bo nie pozwolili ukrowi kopać polki. Jeszcze od Polaczków wyzywa banderowskie ścierwo.
Zgłoś
Avatar
diacon 2024-08-25, 15:55 2
Tępa szmata, pasem sukę lać na gołą dupę, to może przestanie kozaczyć.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-25, 15:58 2
Grymson napisał/a:

Nie nazywaj mojego pięknego kraju Ukraina, nie wiem, może twój to Ukraina, mój na pewno nie. No jak na ciebie wyskoczy 3 pedałów broniąc jakiejś lampucery to możesz im nawet po fajce zrobić pokazałeś już jakim jesteś ćwiekiem broniąc jakiejś szmaty.
Ja na filmiku widzę że lamusek siedzi spokojnie z ziomkami, to ona fika do niego... Widocznie chciała dostać lepe a reszta krzykaczy się zleciała w nadzieji na ostre ruchanie szlaufa w podziękowaniach za rycerstwo.



Tak, ty wiesz co było zanim zaczęli nagrywać. Normalnie twoja stara też jak widzi siedzących spokojnie banderowców to idzie i się do nich sra 🤦
Zgłoś
Avatar
m10bp 2024-08-25, 16:03 2
Jak kurwisko zasłużyło to bić normalnie i się nie pierdolić. Trzeba iść z duchem emancypacji
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-08-25, 16:09 2
Polak_mały napisał/a:

Tak, tak. Spermiarze, bo nie pozwolili ukrowi kopać polki.
Banderowcu
Tak, tak spermiarze bo nie pozwolili ukrowi kopać polki. Jeszcze od Polaczków wyzywa banderowskie ścierwo.



Milcz frajerze, bo w realu byś skończył jak ta panna, tylko że nikt by nie przybiegł cię ratować bo pizdę masz co najwyżej na mordzie.
Zgłoś
Avatar
Alien539 2024-08-25, 16:14 2
i dobrze kurwie , wszystkie mysla ze wszystko im wolno a tu huj rownouprawnieni nich sie naucza troche kultury i sensu zycia szmaty
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-08-25, 16:34 2
Polak_mały napisał/a:

Tak, ty wiesz co było zanim zaczęli nagrywać. Normalnie twoja stara też jak widzi siedzących spokojnie banderowców to idzie i się do nich sra 🤦



Ja tam akurat nie wiem czy lamus był szoszonem, ale znając takie worki na spermę wydzierajace mordę w środku miasta, to jestem w stanie uwierzyć że się najebala czy nacpala i chuja do dupy szukała.
A ty tam nie pierdol o mojej, tylko mi powiec co o twojej starej ? Dalej przejeżdża do Polski po zasiłek czy już wam się pokończyło ?
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-25, 16:39 1
Grymson napisał/a:

Dalej przejeżdża do Polski po zasiłek czy już wam się pokończyło ?



A najebanych ukrów mocnych w grupie i zaczepiających polki u was na wsi nie było?

Przecież to ty bronisz ukraińskiego damskiego boksera.

[ Dodano 2024-08-25, 16:43 ]
Sraj1 napisał/a:

Milcz frajerze, bo w realu byś skończył jak ta panna, tylko że nikt by nie przybiegł cię ratować bo pizdę masz co najwyżej na mordzie.



Ciąg lachę banderowcu. Właśnie na filmie widać jak skończyłeś, jedna lepa i spierdoliłeś, a było 3 na 3. No ale musialeś przeczuć że koledzy się nie wstawią bo dobrze wiedzą że to ty zacząłeś.
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-08-25, 16:46 1
Polak_mały napisał/a:

A najebanych ukrów mocnych w grupie i zaczepiających polki u was na wsi nie było?
Przecież to ty bronisz ukraińskiego damskiego boksera.



Przeczytaj jeszcze raz co napisałem .... Ew poproś kogoś żeby ci przeczytał ze zrozumieniem. Ja tam nie stwierdziłem że to szoszon był, więc zakładam że to Polak.
A ty widzę że wszystkich którzy walili by w pysk szlaufy prujące się do gości, wyzywasz od banderowców. Nie wiem, ojca szukasz wśród nas czy ki chuj ?
Damski bokser to ktoś kto nakurwia żonę w domu bo zupa za słona (a tych nigdy nie broniłem) a nie jakaś tępa pizde co się sra i pruje do goscia. Ty tak jej bronisz a wiesz o chuj poszło ? Może parka, ona się pruła z jego kolega i kazał jej wydupcac, czego nie zrozumiała i musiała dostać w pysk.
Skmin rucerzyku że normalna laska nie będzie się pruła do chłopa tylko go popierdoli i znajdzie sobie innego, lepszego. Ta widać że jakiś szlaufy, jednorazówka... Kminisz co pisze czy dalej będziesz głąba z siebie robił ?
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-08-25, 16:48 3
Fryzura jak ciota i tak też ucieka spedaleniec
Zgłoś
Avatar
PaKa87 2024-08-25, 16:57 3
Grymson napisał/a:

Masz rację, też uważam że każdy z cweli broniących szmaty, co z łapami do gościa wyskoczyła, powinni dostać kosę w udo na odmułe.



Tobie, dla pewności, wyjebalbym z granatnika w pusty łeb.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-25, 16:58 3
Grymson napisał/a:

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem .... Ew poproś kogoś żeby ci przeczytał ze zrozumieniem. Ja tam nie stwierdziłem że to szoszon był, więc zakładam że to Polak.
A ty widzę że wszystkich którzy walili by w pysk szlaufy prujące się do gości, wyzywasz od banderowców. Nie wiem, ojca szukasz wśród nas czy ki chuj ?
Damski bokser to ktoś kto nakurwia żonę w domu bo zupa za słona (a tych nigdy nie broniłem) a nie jakaś tępa pizde co się sra i pruje do goscia. Ty tak jej bronisz a wiesz o chuj poszło ? Może parka, ona się pruła z jego kolega i kazał jej wydupcac, czego nie zrozumiała i musiała dostać w pysk.
Skmin rucerzyku że normalna laska nie będzie się pruła do chłopa tylko go popierdoli i znajdzie sobie innego, lepszego. Ta widać że jakiś szlaufy, jednorazówka... Kminisz co pisze czy dalej będziesz głąba z siebie robił ?



Włącz sobie dźwięk to usłyszysz. Gdyby zebrała zasłużenie to po pierwsze nikt by jej nie bronił, po drugie typ co może nieświadomie z bialorycerskosci stanął w obronie by skumał i odpuścił, trzy koledzy by włączyli się do akcji.
Zawsze lepiej dostać wpierdol razem z kumplem niż zachować się jak dziwka i zostawić go na pastwę losu.
Ale was to dziwi, bo jak mieszkacie w pięciu w pokoju u jeden z was dorobi się golfa 2, to nie potraficie się dogadać i jeździć razem do roboty, a jak jeden przyjechał z kobitą i ma na inną zmianę to kombinujcie jak mu kobitę wyruchać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie