18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Kaktuskaktus 2024-08-25, 17:00 3
Ukraińców my Polacy powinniśmy zajebac
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-08-25, 17:13
PaKa87 napisał/a:

Tobie, dla pewności, wyjebalbym z granatnika w pusty łeb.



Ew mógłbyś mi dupę po sraniu wylizać

[ Dodano 2024-08-25, 17:14 ]
Polak_mały napisał/a:

Włącz sobie dźwięk to usłyszysz. Gdyby zebrała zasłużenie to po pierwsze nikt by jej nie bronił, po drugie typ co może nieświadomie z bialorycerskosci stanął w obronie by skumał i odpuścił, trzy koledzy by włączyli się do akcji.
Zawsze lepiej dostać wpierdol razem z kumplem niż zachować się jak dziwka i zostawić go na pastwę losu.
Ale was to dziwi, bo jak mieszkacie w pięciu w pokoju u jeden z was dorobi się golfa 2, to nie potraficie się dogadać i jeździć razem do roboty, a jak jeden przyjechał z kobitą i ma na inną zmianę to kombinujcie jak mu kobitę wyruchać.



No bo mało było przypadków że laska zasłużenie dostała w pysk i ja ktoś bronił. Nie wiem, dziwne masz myślenie. Podobne do twojego żydowskiego wodza Zalenskiego
Zgłoś
Avatar
PaKa87 2024-08-25, 17:16 4
Grymson napisał/a:

Ew mógłbyś mi dupę po sraniu wylizać


Podetrzyj się swoją czerwono- czarna flaga, napędowa części rowerowa.
Zgłoś
Avatar
mocarzkamil 2024-08-25, 17:16 2
Prawidłowo, zachowała się jak mężczyzna to została potraktowana jak mężczyzna.
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-25, 17:37 1
Grymson napisał/a:


No bo mało było przypadków że laska zasłużenie dostała w pysk i ja ktoś bronił. Nie wiem, dziwne masz myślenie.



Widzieliśmy to tu na filmikach z ukrainy, to u was normalne.
Zgłoś
Avatar
pszkks 2024-08-25, 17:46 1
Polak_mały napisał/a:

Typowa ciota z tą pedalską fryzurką a 'la jakiś frakfighter. Odważni w 3 zabić typa, albo pobić dziewczynę, jak dostał liścia od faceta to już zmiękła faja.



Nie zmiękła faja tylko do faceta nic nie miał, za to do niej już tak bo machała łapami i się zdziwiła. Pewnie potem poleciała na 3 baty z obrońcami i obskoczylła większy wpierdol bo łobuz kocha najbardziej
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-08-25, 17:51
PaKa87 napisał/a:

Podetrzyj się swoją czerwono- czarna flaga, napędowa części rowerowa.



Moja flaga jest biało czerwona nie pyklo ci. Pozdrawiam cię banderowcu i życzę powodzenia w poszukiwaniach ojca dalej
Zgłoś
Avatar
AsfaltowyInzynier3000 2024-08-25, 17:56 1
Spalić ukra i kurewke z polski!
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-08-25, 17:57
Polak_mały napisał/a:

Widzieliśmy to tu na filmikach z ukrainy, to u was normalne.



U nas ? Może u was U nas jest tak, ja ci to wytłumaczę Sasza ... Jak patusiara wyjebie typowi to tak ... A) albo jest pizda jak ty i twój brat PaKa87 i się cieszycie i czekacie na mele , albo B) odwijasz jej w pysk bo jak laska do typa wyskakuje z łapami to z automatu przestaje być normalna kobieta.

Skończcie już z bratem odbijać piłeczkę i pierdolić do wszystkich normalnych facetów z Polski że są z waszej upadliny. Ja wiem, wstydzicie się tego ale zrozumcie, większość z nas ma wyjebane na wasze szoszonskie prowokacje
Odpisuje ci bo czuję się zobowiązany was ośmieszać
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-08-25, 18:17 1
Na bank Banderowiec
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2024-08-25, 18:20 1
Szkoda takiej fajnej dupy. Ten pajac powinien zostać zmasakrowany za atak na tę piękną istotę.
Zgłoś
Avatar
marcin93. 2024-08-25, 18:27
Velture napisał/a:

0:15 słychać jak ten pedał z brokułem na głowie mówi "SUDA".
Mamy tego oficjalnie ponad 3.5mln czyli ok 10% populacji to te upadlińce co się pod banderę spuszczają. Przynajmniej połowa to faceci w wieku poborowym. Odpierdalają tutaj a nie bronią swojego kraju.
CO tu kurwa mam więcej pisać.
Mnożą się u nas na potęgę bo na upadlinie wynajmują swoje mieszkania, w większości na zachodzie ukrainy, i mają hajsik a do tego ciągną każdy socjal jaki mogą u nas.
Dla rodaka na kredycie to mało aby model rodziny >=2+2 stworzyć a dla nich to warunki idealne. Do tego zawsze mogą pierdolić, że są prześladowani.
Statystyki przestępczości jasno wskazują, że im więcej tego mamy tym nieproporcjonalnie bardziej nam rośnie przestępczość.
HA TFU!



pedał z brokułem na głowie, zrobił mi dzien. pokolenie 2000 wzwyż to jakas banda ubogich w testosteron wychudzonych szczudeł
Zgłoś
Avatar
Sarniak17 2024-08-25, 18:33
Jeszcze kopnął ją na ziemi sćierwo pierdolone, a niektórzy mówią że dobrze karynie stfu
Zgłoś
Avatar
TheJack22 2024-08-25, 18:35 1
Za takie coś w latach "90 by żarł kutas przez rurkę 2 tygodnie, a przez najbliższe pół roku dostawał na osiedlu oklep od randomowych gości.
Zgłoś
Avatar
PeterNORTH 2024-08-25, 18:43 2
na ukrów się nie warto wybierać z pięściami.

na ukrów tylko z nożem.i celować tylko w szyję.by zabić.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie