18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-25, 18:55 4
Jak zwykle Polska kraj bialorycerzy. Myślicie, że to na nas działa? Ten co dał jej w papę pewnie miał oblodzone my kobiety kochamy badboyów, a białorycerze jak zwykle koń do łapy. Dlatego Polki dają ciemnoskórym i muslimom, bo oni wiedzą jak ustawić kobiety, wiedzą jak pożądnie wyruchać.

[ Dodano: 2024-08-25, 19:00 ]
Ukrainiec co bił pewnie miał oblodzone, a białorycerze polaczki jak zwykle koń zwalony XD
Zgłoś
Avatar
Ray_Ping_Yu 2024-08-25, 19:02 4
alez tu spermiarzy i bialorycerzykow, az sie rzygac chce, wasze ksiezniczki i tak marzą o czarnych pałach, a wy sie dalej kompromitujcie
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-25, 19:10 1
PaKa87 napisał/a:

Podetrzyj się swoją czerwono- czarna flaga, napędowa części rowerowa.



Zaraz, wyzywasz kolesia od zębatek, łańcucha czy przerzutek?
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-25, 19:11
Quassar napisał/a:

Zgadzam sie w każdym kraju laska dostaje w łep jak za dużo fika ale niw w Polsce bo to pierdolona calineczka i jeszcze jebani biało rycerze sie znajdą i potem właśnie mamy taki degress społeczny jaki mamy obecnie.. nawet tutaj na czacie powyżej widać kurwa że jeszcze są jebani spermiarze białorycerze ha tfu.... na czacie co chcą jeszcze tą ścierę bronić i właśnie przez nich obecnie mamy takie rozkapryszone lachony..
Nie podoba mi sie że facet zarabia 5-6k na ręke a sama kurwa na utrzymaniu tatusa i mamusi siedzi co zarabia 3k xD
Ale z tobą sie nie umówi a leci i daje kurwa dupy murzynowi co zarabia 5$ na miesiąc.



No ja właśnie dlatego popuszczam każdemu byle by nie polak. Polaczki to takie pizdeczki, a my kobiety nie chcemy kolejnej jak jedną już mamy w kroku.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-25, 19:17
Faktycznie, ktoś tam gada w tym niedojebanym ruskim dialekcie dla upośledzonych.
Zgłoś
Avatar
StaryIdiota 2024-08-25, 19:57 2
Brat brata bije (wojna rusko-ruska), to czemu obcej kobiety by nie pobił?! Kacapy tak mają! Jaki bokser, jeszcze garde trzyma...
Zgłoś
Avatar
kernelstrong 2024-08-25, 20:24 3
Od razu spermiarze przybiegli z myślą - obronię i zadupce.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2024-08-25, 20:48 1
O kurwa, tego jeszcze nie grali: spermiarze białorycerze idą ramie w ramie z ruskimi onucami
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-25, 21:52 1
Prosty napisał/a:

Na bank Banderowiec



Wszystkie te filmiki z czerwonym napisem prezentują wybryki banderowskich gówien w Polsce.

Sarniak17 napisał/a:

Jeszcze kopnął ją na ziemi sćierwo pierdolone, a niektórzy mówią że dobrze karynie stfu



banderowskie ścierwo tradycyjnie mocne tylko do Polskich dzieci i kobiet, zwierzęcej natury nie oszukasz.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-25, 22:19
Ścierwo jebane i tyle ..... Jak laski nie umie uspokoić tylko z pięściami wyskakuje jak ojciec na matkę to jest cwel jebany i domowy ninja .... Laska nie lepsza że się prowadzi z takimi odpadami z Zaporożca co wyjebali z wiochy wypizdewie....
Zgłoś
Avatar
Pedalski_Wlamywacz_2 2024-08-25, 22:50 2
Nie myślałem że na sadisticu jest aż taka populacja kukoldów. Gość dobrze zrobił baby się nie bije ale jak sama atakuje to traci immunitet i trzeba ja sprowadzić do pionu. Niestety baby są od małego rozpieszczone i uczone bezkarności. Najpierw je rozpieszcza ojciec/dziadek potem chłopak, mąż i społeczeństwo. I ona myśli że może wszystko i jest nieśmiertelna. A najgorsze są cwele co wyskoczyły do chłopaczka mimo że to ona go zaatakowała. Taki was obraz, społeczeństwo ciot i podnóżków kobiet. Na całym świecie jeśli baba fika to dostaje w cymbał i już jest grzeczna. Ale nie w cebulandii tutaj mit matki polki zawsze żywy i baba może wszystko a mężczyzna tzn niewolnik kobiet ma zapierdalać na nia kiedy bawi się z mokebe. Nie dziwie się że araby i mokebowcy robią co chca i biorą to co na co maja ochote, bo oni trzymaja baba któtko za ryj i to je podnieca.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-08-25, 22:58
Pedalski_Wlamywacz_2 napisał/a:

Nie myślałem że na sadisticu jest aż taka populacja kukoldów. Gość dobrze zrobił baby się nie bije ale jak sama atakuje to traci immunitet i trzeba ja sprowadzić do pionu. Niestety baby są od małego rozpieszczone i uczone bezkarności. Najpierw je rozpieszcza ojciec/dziadek potem chłopak, mąż i społeczeństwo. I ona myśli że może wszystko i jest nieśmiertelna. A najgorsze są cwele co wyskoczyły do chłopaczka mimo że to ona go zaatakowała. Taki was obraz, społeczeństwo ciot i podnóżków kobiet. Na całym świecie jeśli baba fika to dostaje w cymbał i już jest grzeczna. Ale nie w cebulandii tutaj mit matki polki zawsze żywy i baba może wszystko a mężczyzna tzn niewolnik kobiet ma zapierdalać na nia kiedy bawi się z mokebe. Nie dziwie się że araby i mokebowcy robią co chca i biorą to co na co maja ochote, bo oni trzymaja baba któtko za ryj i to je podnieca.



Właśnie o tym pisałem w moim poście .. i właśnie w polsce jest jak jest z tego a nie innego powodu.
Zgłoś
Avatar
PaKa87 2024-08-25, 23:21
Grymson napisał/a:

Ojoj ale mi nagadales. Jak pod Polskim sztandarem składałem przysięgę to kolegów za siusiaki lapales bo myślałeś że fajna zabawa. Szmaty to sobie poszukaj w przyczepie na granicy, tam gdzie cię spłodzili łbie .
Zrobi cwel konto, nieaktywny parę lat i będzie mi tu pierdolił coś że banderowcom jestem. Dużo ci spierdolilo płacą i twojemu bratu za takie pierdolenie ?



Coś często zasrany banderowski łbie piszesz o tych siusiakach. Ewidentnie zostało od małego jak cię ojciec z wujkami na banderowskich zjazdach w dupę ruchali. Jebać ścierwo, lasce lepe wychowawcza i kop na dupę, żeby wypierdalała jak coś fuczy, ale ciebie, banderowski ryju, stary nauczył inaczej. Napatrzyłes się jak napierdalal widlamii matkę i siostry? Żeby później oddać je herojim ze swojej bandy cfela.
Zgłoś
Avatar
Anfa 2024-08-25, 23:35 1
@Paracetamoll: nie pedał tylko incel
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-08-25, 23:50
PaKa87 napisał/a:

Coś często zasrany banderowski łbie piszesz o tych siusiakach. Ewidentnie zostało od małego jak cię ojciec z wujkami na banderowskich zjazdach w dupę ruchali. Jebać ścierwo, lasce lepe wychowawcza i kop na dupę, żeby wypierdalała jak coś fuczy, ale ciebie, banderowski ryju, stary nauczył inaczej. Napatrzyłes się jak napierdalal widlamii matkę i siostry? Żeby później oddać je herojim ze swojej bandy cfela.



Ty coś za dużo ludzi od banderowców wyzywasz.... Przyznaj... Zlotali ci matkę w przyczepie za parę hrywien i teraz wielkiego kozaka zgrywasz, bo myślisz że ojca w Polsce znajdziesz. Sergiej, przestań już świrować Stefana.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie