18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:03
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:31
Avatar
KapitanStuleja 2024-08-25, 13:46 7
ale swołocz
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-25, 13:55 74
Typowa ciota z tą pedalską fryzurką a 'la jakiś frakfighter. Odważni w 3 zabić typa, albo pobić dziewczynę, jak dostał liścia od faceta to już zmiękła faja.
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 2024-08-25, 13:57 11
Dobrze kurwa wychować taką
Zgłoś
Avatar
Voyteck 2024-08-25, 14:10 8
I co wjebali temu pedałowi czy tylko laska wyłapała?
Zgłoś
Avatar
alususs 2024-08-25, 14:11 12
Brakuje tylko w opisie pochodzenie napastnika i poszkodowanej
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-08-25, 14:17 54
I tak trzeba Panowie postępować z karynami, trzeba je umieć wychować tak żeby była na kiwnięcie palca 👍👍👍
Zgłoś
Avatar
Paracetamoll 2024-08-25, 14:40 24
Dżepetto napisał/a:

I tak trzeba Panowie postępować z karynami, trzeba je umieć wychować tak żeby była na kiwnięcie palca 👍👍👍



Trzymaj fason a nie z łapami do kobiety chcesz startować, nie pasuje ci ta, to znajdź inną… a może ty pedał jesteś.
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-08-25, 14:40 55
Polak_mały napisał/a:

Typowa ciota z tą pedalską fryzurką a 'la jakiś frakfighter. Odważni w 3 zabić typa, albo pobić dziewczynę, jak dostał liścia od faceta to już zmiękła faja.



Masz rację, też uważam że każdy z cweli broniących szmaty, co z łapami do gościa wyskoczyła, powinni dostać kosę w udo na odmułe.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-08-25, 14:41 65
Dżepetto napisał/a:

I tak trzeba Panowie postępować z karynami, trzeba je umieć wychować tak żeby była na kiwnięcie palca 👍👍👍



Zgadzam sie w każdym kraju laska dostaje w łep jak za dużo fika ale niw w Polsce bo to pierdolona calineczka i jeszcze jebani biało rycerze sie znajdą i potem właśnie mamy taki degress społeczny jaki mamy obecnie.. nawet tutaj na czacie powyżej widać kurwa że jeszcze są jebani spermiarze białorycerze ha tfu.... na czacie co chcą jeszcze tą ścierę bronić i właśnie przez nich obecnie mamy takie rozkapryszone lachony..

Nie podoba mi sie że facet zarabia 5-6k na ręke a sama kurwa na utrzymaniu tatusa i mamusi siedzi co zarabia 3k xD
Ale z tobą sie nie umówi a leci i daje kurwa dupy murzynowi co zarabia 5$ na miesiąc.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-08-25, 14:48 61
alususs napisał/a:

Brakuje tylko w opisie pochodzenie napastnika i poszkodowanej



0:15 słychać jak ten pedał z brokułem na głowie mówi "SUDA".

Mamy tego oficjalnie ponad 3.5mln czyli ok 10% populacji to te upadlińce co się pod banderę spuszczają. Przynajmniej połowa to faceci w wieku poborowym. Odpierdalają tutaj a nie bronią swojego kraju.

CO tu kurwa mam więcej pisać.

Mnożą się u nas na potęgę bo na upadlinie wynajmują swoje mieszkania, w większości na zachodzie ukrainy, i mają hajsik a do tego ciągną każdy socjal jaki mogą u nas.
Dla rodaka na kredycie to mało aby model rodziny >=2+2 stworzyć a dla nich to warunki idealne. Do tego zawsze mogą pierdolić, że są prześladowani.
Statystyki przestępczości jasno wskazują, że im więcej tego mamy tym nieproporcjonalnie bardziej nam rośnie przestępczość.

HA TFU!
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-25, 14:55 10
Dżepetto napisał/a:

I tak trzeba Panowie postępować z karynami, trzeba je umieć wychować tak żeby była na kiwnięcie palca 👍👍👍



I dlatego całe życie siedzisz w piwnicy i walisz konia. Na ciebie nawet najbrzydsza karyna się spojrzy 🙂 Bo widzisz są kobiety których nie trzeba wychowywać bo są mądre i są wsparciem dla swojego faceta. Zlot konfiarzy za 3..2...
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-08-25, 14:56 3
Quassar napisał/a:

Zgadzam sie w każdym kraju laska dostaje w łep jak za dużo fika ale niw w Polsce bo to pierdolona calineczka i jeszcze jebani biało rycerze sie znajdą i potem właśnie mamy taki degress społeczny jaki mamy obecnie.. nawet tutaj na czacie powyżej widać kurwa że jeszcze są jebani spermiarze białorycerze ha tfu.... na czacie co chcą jeszcze tą ścierę bronić i właśnie przez nich obecnie mamy takie rozkapryszone lachony..
Nie podoba mi sie że facet zarabia 5-6k na ręke a sama kurwa na utrzymaniu tatusa i mamusi siedzi co zarabia 3k xD
Ale z tobą sie nie umówi a leci i daje kurwa dupy murzynowi co zarabia 5$ na miesiąc.



Z tego co odpisujesz wynika, że nie liczy się Twój portfel, a kto ma większą faję. Widocznie masz pecha
Zgłoś
Avatar
Polak_mały 2024-08-25, 14:58 11
Grymson napisał/a:

Masz rację, też uważam że każdy z cweli broniących szmaty, co z łapami do gościa wyskoczyła, powinni dostać kosę w udo na odmułe.



Wchuj z łapami do niego wyskoczyła, złapała go za rękę😅 ja rozumiem że u was na ukrainie to w każdym domu ojciec leje matkę za to że żyje, ale gdybyś nie był pedałem nawet nie pomyslałbyś o nożu. Chuj w dupę wszystkim nozownikom.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-08-25, 15:30 7
Typ co przyjebał tej fikającej lasce to Ukr.

Spermiarze co się zlecieli po tym to Polaczki.

Wyciągnijcie wnioski sami.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie