18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
~Angel 2020-03-27, 14:39 22
Wchodząc do sklepu i w każdym zakładzie pracy takie środki ostrożności powinni wprowadzić:

Zgłoś
Avatar
głodujoncymarvin 2020-03-27, 14:48 67
I bardzo dobrze starej kurwie. Myślała, że z racji wieku jest nietykalna?
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2020-03-27, 15:04 3
Nie korona a 30 kg mp 75

Chociaż jak sie blizej przyjrzeć to raczej 10 kg ziemi uniwersalnej
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-03-27, 15:06 20
No i prawidłowo że jej wyjebał po chuj z butem wychodziła do niego.....,, Ale ona jest staruszka nie wolno,, chuja tam a nie wolno jak dymisz to zwarz na konsekwencje
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-03-27, 16:18 10
Zgłoś
Avatar
T0B1 2020-03-27, 16:40 9
Nie dziwię się staruszce, dla niej korona może być wyrokiem śmierci: ale nieeee, ja się nie boje - jam być duży samiec alfa, ja silny, mnie korona nie zabije, albo nie zarażę bo nie kicham. Mundrala jebany.
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-03-27, 16:43 26
T0B1 napisał/a:

Nie dziwię się staruszce, dla niej korona może być wyrokiem śmierci: ale nieeee, ja się nie boje - jam być duży samiec alfa, ja silny, mnie korona nie zabije, albo nie zarażę bo nie kicham. Mundrala j***ny.



A to on przyszedł do tej baby do domu czy ona do jego miejsca pracy ?
Zgłoś
Avatar
Policeman 2020-03-27, 16:43 2
@up up nie wiem co ty pierdolisz, ale pewnie jesteś jednym z tych, co wychodzą w papierowej maseczce, która nie tylko chłonie wilgoć, ale wręcz zbiera wszystkie zarazki z powietrza. Każdy pół-inteligent dzisiaj oczywiście obejrzał 3 filmiki lekarzy specjalistów, przeczytał broszurki i stał się nagle ekspertem wirusologii.
Zgłoś
Avatar
T0B1 2020-03-27, 17:13 5
koras24 napisał/a:

A to on przyszedł do tej baby do domu czy ona do jego miejsca pracy ?



Zacznę może od tego, że mam wątpliwości czy gość jest pracownikiem czy klientem - dziwnie ubrany jak na pracownika, znosi rzeczy akurat pod kasę i bez wachania wyjebał klientce - w polskich sklepach nigdy z czymś takim się nie spotkałem.
Kto do kogo przyszedł - jakie to ma znaczenie? Babcia ma się w domu zabunkrować i zdechnąć w nim z głodu?

Policeman napisał/a:

@up up nie wiem co ty pierdolisz, ale pewnie jesteś jednym z tych, co wychodzą w papierowej maseczce, która nie tylko chłonie wilgoć, ale wręcz zbiera wszystkie zarazki z powietrza. Każdy pół-inteligent dzisiaj oczywiście obejrzał 3 filmiki lekarzy specjalistów, przeczytał broszurki i stał się nagle ekspertem wirusologii.



Tylko czapeczka z pazłotka - co moje preferencje mają do faktów? Faktem natomiast jest to, że mamy pandemię, faktem jest, że wirus rozprzestrzenia się szybciej niż rośnie inflacja w Wenezueli, faktem jest, że śmiertelność wśród osób starszych jest wysoka. Ale chuj, nie jestem wirusologiem to się nie mogę wypowiadać, bo przecież pandemia nie ma z matematyką nic wspólnego
Zgłoś
Avatar
Swinkwizytor 2020-03-27, 17:19
Jestem młody wiec mam to w dupie i wszystkich co pierdolą jaka to poważna sytuacja a ja jestem nieodpowiedzialny tez mam w dupie.
Zgłoś
Avatar
Lolekmko11 2020-03-27, 17:28 3
Jebac stare baby workiem ziemi
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-03-27, 18:05 2
Ja powiem tak. Skoro są zasady 1.5 metra ode mnie to powinno sie tego przestrzegac. Przecież ten szczypiorek mógl załadowac sobie te wory po odejściu babci od kasy. Babcia tez dobra. Sam bym ją rzucił tym worem. Po prostu efekt 2 prostaków widzimy na filmiku.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2020-03-27, 18:53 1
1.5 metra?
Poleciała ze dwa!
Zgłoś
Avatar
Gram11 2020-03-27, 19:06
tarcer123 napisał/a:

Ja powiem tak. Skoro są zasady 1.5 metra ode mnie to powinno sie tego przestrzegac. Przecież ten szczypiorek mógl załadowac sobie te wory po odejściu babci od kasy. Babcia tez dobra. Sam bym ją rzucił tym worem. Po prostu efekt 2 prostaków widzimy na filmiku.



I to lubie
Sam bys rzucil worem jak napisales czyli sam siebie wyjasniles z tym efektem prostaka
Mistrz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie