18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
CzarnyAdolf 2024-02-06, 15:16 1
Ta radość w głosie gdy mówi "the first one got wet today"
Zgłoś
Avatar
Z................w 2024-02-06, 15:17 1
Co basenowy tam wyławia po świniach?
Zgłoś
Avatar
Bart47 2024-02-06, 15:19 3
Takafura napisał/a:

Tyrolka w sumie okazała się pułapką. Coś mi sie wydaje że kobieta ją projektowała bo to pierwsza na świecie tyrolka bez różnic poziomów na starcie i mecie...



Przecież w końcu udało im się przejechać. Błędem było to, że chciały przejechać wszystkie naraz, co spowodowało zator, a lina ugięła się pod ciężarem i sprawiła, że rzeczywiście miały pod górkę, ale zawsze łatwo się mówi siedząc przed komputerem.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-02-06, 16:00 5
pytolsky napisał/a:

W razie draki wolałbym chyba, żeby przestępcy mnie zajebali niż żeby ktoś wysłał mi na pomoc kobiety.



Może lepiej, żeby odstrzelili te elitarne policjantki.

No cóż, babsztyle nie ogarnęły, że ważny jest rozpęd i że trzeba pojedynczo, bo inaczej lina się ugnie bardziej niż normalnie. A pod górkę się nie da. Już tą pierwszą prawie ściągnęły z podestu...

Zbysław napisał/a:

Co basenowy tam wyławia po świniach?



Broń i osprzęt.
Zgłoś
Avatar
H................y 2024-02-06, 16:35 14
A jeśli myślicie, że przecież każdemu się może zdarzyć, to pomyślcie raz jeszcze. Do tych zawodów najpewniej wytypowali NAJLEPSZE i najbardziej sprawne fizycznie funkcjonariuszki. 99% policjantek miało słabsze wyniki w testach sprawnościowych, a ów jeden procent najlepiej przygotowanych fizycznie i najsprawniejszych mamy na powyższym materiale wideo...
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-02-06, 17:10 6
Walka z przestępczością zorganizowaną nie ma kategorii jak w sporcie (Męska Damska) Tam wymagane są najsilniejsze jednostki. Je to można nasłać na przedszkolaków, a i tu mogą się zaplątać we własne nogi. Jak one w ogóle się dostały do jednostki specjalnej, znowu lewackie wydziwianie czy dobrze obciągały.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-02-06, 17:14 1
Nie jednego gangusa zabiłby od śmiechu.
Zgłoś
Avatar
RobsoN 2024-02-06, 18:45 1
Zbysław napisał/a:

Co basenowy tam wyławia po świniach?



Języka się naucz bambusie
Zgłoś
Avatar
Takafura 2024-02-06, 18:52 1
motylekwbrzuchu napisał/a:


, chyba ciebie jakaś baba projektowała Właśnie o to tam chodziło, by współpracowały i odrobinę ruszyły bańką, a nie o bezmyślny zjazd w dół.


Mimo wszystko projektowano nas wszystkich bardzo podobnie choć efekty końcowe są rózne
Tak sobie myślę pod wpływem Twoich uwag że jeszcze bardziej by musiały ruszyć bańki gdyby miały pod ostro górę
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-02-06, 18:54
Tak się kończy samodzielne oddalanie od kuchni
Zgłoś
Avatar
smc 2024-02-06, 18:56
Mają za grube dupy. I tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-02-06, 19:32 1
Takafura napisał/a:

Tyrolka w sumie okazała się pułapką. Coś mi sie wydaje że kobieta ją projektowała bo to pierwsza na świecie tyrolka bez różnic poziomów na starcie i mecie...



Jakby zjeżdżały po kolei to by było dobrze ale nie w kupie siła no lina się zbytnio napieła (grawitacji nie oszukasz ) i zamiast choć jedna złapać się liny i jak małpka przechodzić to nie będą się trzymać tych tyrolek jak życia

Zgłoś
Avatar
vengo 2024-02-06, 20:05
Pieprzoy patriarchat
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-02-06, 20:21
Tym się różni kobieta od mężczyzny! Choćby nie wiem jaki pijar propagandowy, tego nie oszukasz...!
Zgłoś
Avatar
zn506 2024-02-06, 20:27 6
Bardzo słuszna koncepcja. W Europie maskuje się nieudolność kobiet - dając jedną do zespołu i chłopaki jakoś sobie radzą z tą kulą u nogi, muszą jej bronić, o nią dbać i pilnować, żeby się nie postrzeliła. I ogólnie wychodzi, że zespół kiepski. A zespoły kobiece pokazają jasno i wyraźnie w czym problem.
Zgłoś