18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:22
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:17
Avatar
garota 2022-09-14, 10:19 110
Rycerzyków przydało by się też wyjaśnić. Lamusy zamiast trzymać suki na smyczy to oczywiście we 3 są kozaczkami. Suczki pięknie załatwione.
Zgłoś
Avatar
Wojtass84 2022-09-14, 10:20 54
A rycerzyki już w majty popuściły z chęci zaimponowania "damom"

______________

Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2022-09-14, 10:30 14
Fantastyczna akcja... I jebany rycerzyk na końcu...
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2022-09-14, 10:56
Koleś nie zapłacił za lodzika więc panny się wkurwiły
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2022-09-14, 11:50
A chuj wie co tam sie wydarzylo wczesniej? Moze gosc przechodzac nie trzymal raczek przy sobie?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
0rion 2022-09-14, 11:52 19
bardzo dobrze niech sie kurwiska naucza. bialasy staly sie takimi pizdami ze kurwiszony im wchodza na leb i mysla ze wszystko moga a czarnuch szybciutko wyjasnia sytuacje. nie jestem jakis koko jambo i do przodu ale panowie kurwa szanujcie sie.
Zgłoś
Avatar
Maksym 2022-09-14, 12:01
Laske łatwiej skasować. Przed goniącym typem obsrał się i spierdzielił kozak.
Zgłoś
Avatar
SantaMaria 2022-09-14, 14:20 4
coraz więcej takich wyjaśnień, feminizm zbiera swoje żniwo...
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-09-14, 17:59 3
Nie wiem kto tu jest winny ale podoba mi się pierwsza soczyscie wyjebała ryłem w glebę cacy
Zgłoś
Avatar
Genius510 2022-09-14, 19:10 1
Szmaty pięknie wyjaśnione...
Zgłoś
Avatar
Dagom 2022-09-14, 21:56 4
garota napisał/a:

Rycerzyków przydało by się też wyjaśnić. Lamusy zamiast trzymać suki na smyczy to oczywiście we 3 są kozaczkami. Suczki pięknie załatwione.



Masz 100% racji. Biały facet powinien być wychowany i przygotowany do kontrolowania tego co się dzieje. Dziewczyny się najebały to zabierasz je do domu (najebanego kumpla też powinieneś).

Raz jeden w życiu miałem sytuację, gdy ktoś się przypierdolił ze względu na moją kobietę i to nawet nie do końca jej wina. Byliśmy w barze, coś się wygłupiała ze znajomą i "pstryknęła" w nią kulką z paragonu czy coś, tamta to odbiła i poleciało w ludzi. Pojawił się wkurwiony chłop, większy ode mnie na tyle, że poczułem grozę, i twierdzi, że "dawno wpierdolu nie było, że takie zabawy robimy". Na co ja podchodzę trochę bliżej gościa i dalej dziewczyn i mówię "przepraszam".

No i chuj, gość odpuścił dopiero jak zobaczył, że ze strachu otworzyłem nóż sprężynowy .
Pilnujcie się i unikajcie ludzi.
Zgłoś
Avatar
wertuqq 2022-09-14, 21:58 1
Wyliżą sobie nawzajem cipy i jutro będą się z tego śmiać.
Zgłoś
Avatar
Carti 2022-09-15, 2:41 1
gruby kurwa zadyszkę złapał po 4 metach, chyba się przeliczył
Zgłoś
Avatar
kowboj 2022-09-15, 10:04 1
Haha pięknie je skasował
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów