18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
nowynick 2022-09-27, 10:51 8
dajmy na to, że ruscy wygrają wojnę i zaczną okupację. Przecież tam będzie taki burdel i chaos, że Izrael to przy tym pikuś a CIA regularnie bojownikom będzie podrzucać broń i materiały wybuchowe. To ma szanse powodzenia jak Afganistan. Na chuj komu ta wojna?
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-09-27, 10:54
mi to wygląda jak by się sam w tył rzucił, chuj że okupanci, ba, chuj nawet że żydzi jak arabów piorą
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-09-27, 10:58 28
nowynick napisał/a:

Na chuj komu ta wojna?



Nie wiadomo, aj waj
Zgłoś
Avatar
Robcio1207 2022-09-27, 10:59 7
Jak Ty tak zrobisz, to w najlepszym wypadku dostaniesz za nieumyślne spowodowanie śmierci. Jak oni to zrobią, to nikt nie usłyszy nic...
Zgłoś
Avatar
pablohasan 2022-09-27, 11:14 12
Jebać wszystkich jednakowo. Najważniejsze aby konflikty działy się z dala od nas i nie dotykały nas gospodarczo. A że jakis pejs popchnął starego araba to mnie chuj obchodzi. Nawet dobrze bo jest co na sadolu obejrzeć.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2022-09-27, 11:32 2
nowynick napisał/a:

dajmy na to, że ruscy wygrają wojnę i zaczną okupację. Przecież tam będzie taki burdel i chaos, że Izrael to przy tym pikuś a CIA regularnie bojownikom będzie podrzucać broń i materiały wybuchowe. To ma szanse powodzenia jak Afganistan. Na chuj komu ta wojna?



Ja nie wiem skąd na tej stronie biorą się tacy odklejeni ludzie od rzeczywistości, by nie widzieć tego że to nie jest Ukraina... A to nie ruscy ale okey z piwnicy pewnie nie wychodzicie to i trudno wam się kojarzy Nie pisze tego złośliwie ale zaskakują mnie czasami tutaj takie komentarze z dupy jakby się nawet filmiku nie odpalało.
Zgłoś
Avatar
wlazidup-Krzysztof 2022-09-27, 11:37 1
Żydzi i Arabowie mogliby się wytłuc nawzajem ale niestety USrael trzyma z Arabami i to za pieniądze Żydów Arabowie tak się rozbudowali w Emiratach i Arabii Saudyjskiej. Rosja jest jaka jest ale jest przeciwko jednym i drugim a Polska wypina się przed Żydkami z USA
Zgłoś
Avatar
arturmarzec 2022-09-27, 12:20 4
a ty masz flage okupantow
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-09-27, 12:35 12
arturmarzec napisał/a:

a ty masz flage okupantow


a co, ukraince ci kibel blokują w lokalu socjalnym?
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2022-09-27, 13:48
JednorękiBandyta napisał/a:

Ja nie wiem skąd na tej stronie biorą się tacy odklejeni ludzie od rzeczywistości, by nie widzieć tego że to nie jest Ukraina... A to nie ruscy ale okey z piwnicy pewnie nie wychodzicie to i trudno wam się kojarzy Nie pisze tego złośliwie ale zaskakują mnie czasami tutaj takie komentarze z dupy jakby się nawet filmiku nie odpalało.



Dokładnie, żółtek mógł nie siadać za kierownicę jak nie wie jak się prowadzi.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-09-27, 14:15 3
JednorękiBandyta napisał/a:

Ja nie wiem skąd na tej stronie biorą się tacy odklejeni ludzie od rzeczywistości, by nie widzieć tego że to nie jest Ukraina... A to nie ruscy ale okey z piwnicy pewnie nie wychodzicie to i trudno wam się kojarzy Nie pisze tego złośliwie ale zaskakują mnie czasami tutaj takie komentarze z dupy jakby się nawet filmiku nie odpalało.



Może nie zauważyłeś, że temat o Ukrainie ma wyłączone komentarze. No to się ludziska produkują w innych tematach. Czy to jest aż takie trudne do pojęcia?
Zgłoś
Avatar
pigmey 2022-09-27, 16:03 2
Jacy okupanci? Izrael to ziemia Żydów, a jak się Arabom nie podoba to won do siebie.
Zgłoś
Avatar
orello 2022-09-27, 16:13 3
chyc o schody palestyńczyk potylicą kurwa bęc

pigmey napisał/a:

Jacy okupanci? Izrael to ziemia Żydów, a jak się Arabom nie podoba to won do siebie.



Israel to ziemia zydów ? ale ty jestes przygłupawy



żydzi pochodzą z terenów ówczesnej ukrainy części polski i rosji
Zgłoś
Avatar
TomSonWAWA 2022-09-27, 17:38 3
Halman w końcu pod swoją flaga.
Zgłoś