18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kulawiec 2020-03-15, 23:53 11
Zawsze mnie zadziwiało, jakim cudem społeczeństwa posiadające bieżącą wodę, zmywarki, pralki itp. zamiast chociażby zamontować myjkę za 20zł obok kibla, wolą rozcierać gówno po dupie papierem i potem chodzić cały dzień z tak obsranym zadkiem.
Zgłoś
Avatar
szlovak 2020-03-16, 0:49
W ogóle ten ewenement ,że ludzie wykupują srajtaśmę wynika chyba z tego, że najbardziej się to rzuca w oczy w czasie zakupów, z powodu gabarytu srajtaśmy w wózku zakupowym , a później się już samo nakręca. Jeden patrzy na drugiego co kupił , o kurwa srajtaśmę biorą, też musimy.
Zgłoś
Avatar
busek 2020-03-16, 1:54 13
kulawiec napisał/a:

Zawsze mnie zadziwiało, jakim cudem społeczeństwa posiadające bieżącą wodę, zmywarki, pralki itp. zamiast chociażby zamontować myjkę za 20zł obok kibla, wolą rozcierać gówno po dupie papierem i potem chodzić cały dzień z tak obsranym zadkiem.



Kwestia wychowania.
Moi starzy mi wpoili, że po każdym sranku trzeba dupe MYĆ. Chyba nie muszę mówić o wyższości mycia dupy po sraniu niż rozmazywaniu gówna papierem na dupie.

Teraz efekt tego taki, że jak nie mam gdzie dupy umyć to nie sram.
Zgłoś
Avatar
Nellum 2020-03-16, 4:17
Wiecie czemu tak wykupują ten papier toaletowy?

Bo gdy jeden kichnie to stu jest posranych ze strachu
Zgłoś
Avatar
amplidude 2020-03-16, 4:55 6
Jak nie potraficie dupy wytrzeć zwykłym to może nawilżanego spróbujcie, kocmołuchy.
Zgłoś
Avatar
IOI 2020-03-16, 8:19 2
tylko cioty myja dupe, prawdziwy facet chodzi z rodzynami w klakach
Zgłoś
Avatar
gumstg 2020-03-16, 10:17 3
kulawiec napisał/a:

Zawsze mnie zadziwiało, jakim cudem społeczeństwa posiadające bieżącą wodę, zmywarki, pralki itp. zamiast chociażby zamontować myjkę za 20zł obok kibla, wolą rozcierać gówno po dupie papierem i potem chodzić cały dzień z tak obsranym zadkiem.



Nie moj problem ze nie potrafisz uzywac papieru do dupy. Jakos nie mam problemow z wytarciem dupy po sraniu i nie chodze z brudna dupa jak ty to uwazasz
Zgłoś
Avatar
D................2 2020-03-16, 10:28 3
gumstg napisał/a:

Nie moj problem ze nie potrafisz uzywac papieru do dupy. Jakos nie mam problemow z wytarciem dupy po sraniu i nie chodze z brudna dupa jak ty to uwazasz



Ale to prawda. Po wytarciu dupska papierem dupa nadal śmierdzi. Może mniej ale jednak specyficznie wanieje.
Zgłoś
Avatar
ciepson 2020-03-16, 12:45 1
@upy

Po papierze dupa nadal śmierdzi, więc najlepiej podetrzeć się papierem i od razu umyć.
Zgłoś
Avatar
Generall14 2020-03-16, 19:34 5
Ja pierdolę, gównoburza o to jak prawidłowo wycierać dupę...
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2020-03-16, 20:47 2
gumstg napisał/a:

Nie moj problem ze nie potrafisz uzywac papieru do dupy. Jakos nie mam problemow z wytarciem dupy po sraniu i nie chodze z brudna dupa jak ty to uwazasz



Serio sądzisz, że da się wytrzeć dupsko papierem tak, żeby było czyste? Naprawdę tak uważasz? A weź kiedyś rozetrzyj gówno w ręce i spróbuj papierem wytrzeć tak, żeby nie waliło. Powodzenia obsrańcu.
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2020-03-16, 22:47 1
Trzeba być Kim Dzong Unem i nie srać w ogóle!
Zgłoś
Avatar
gumstg 2020-03-17, 6:45 1
kulawiec napisał/a:

Serio sądzisz, że da się wytrzeć dupsko papierem tak, żeby było czyste? Naprawdę tak uważasz? A weź kiedyś rozetrzyj gówno w ręce i spróbuj papierem wytrzeć tak, żeby nie waliło. Powodzenia obsrańcu.



Tak to moze po kazdym pierdzie bede myl tylek bo tez dupa bedzie smierdziala?
Zgłoś