18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Papież Franciszek a...
r................5 • 2013-11-09, 17:42
Zastanawia mnie jedna rzecz.. A jednocześnie smuci mamy nowego papieża każdy się nim zachwyca i wychwala pod niebiosa a tymczasem o NASZYM RODOWITYM Papieżu nikt nie pamięta i już się o nim nie mówi, nie powinniśmy zapominać że to on jako jedyny papież próbował bratać się z innymi religiami. Przypomniał ludziom, ze skromność jest wielką cnotą i szczęściem ( dużo większym niż pieniądze i luksus) < to samo teraz robi Franciszek ale tym jakoś bardziej się zachwycają wszyscy.. Tyle ode mnie. Nie zapominajcie o największych.

Zgłoś
Avatar
zippedin 2013-11-09, 23:46 1
Albo mi się wydaje, albo ktoś tu się dał strollować :s
Zgłoś
Avatar
htr83 2013-11-09, 23:46
jest pare niuansów na temat Wojtyły o których się nie mówi bo to przecież "największy z polaków"
drodzy bogobojni sadole (jeśli tacy istnieją)
czy wiedzieliście że papież Jan Paweł II świadomie nie zniósł ekskomuniki za sex z nieletnim
co oznacza to w praktyce
otórz jeśli ktoś ujawni (i udowodni) że np jej/jego syn został wydymany przez proboszcza
zostanie na niego i dzieciaka nałożona ekskomunika czy wydalenie z kościoła katolickiego
o ile dla mnie jako starego heretyka było by to równoznaczne z trzęsieniem ziemi w pakistanie
dla bogobojnego katolika to prawdziwa katastrofa
dopiera Franek wziął sie za to i dlatego pomimo że jestem niewierzący darzę go ogromnym
szacunkiem. Ma chłopina wielkie serce i jeszcze większe jaja

aha i jeszcze jedno
teraz to po mnie naprawdę pojadą ale mam to w dupie
Karol Wojtyła na swoim konklawe obiecał że dołoży wszelkich starań aby obalić w europie komunizm
takim sposobem został papieżem
(wierzcie sobie lub nie ale to wiadomość potwierdzona tyle że nie mówi się o tym otwarcie)
Zgłoś
Avatar
pabloawff 2013-11-09, 23:56
może dlatego że Franciszek skromność swoją oprócz tego pokazuje a Jan Paweł II tylko o niej mówił.....
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-11-10, 1:45 2
Gdyby nie nasz papaj to nie byłoby tak wspaniałej muzyki:



Polecam cały album Vatican 2137, można go ściągnąć za darmo

Nie byłoby tak zajebistych przeróbek:



czy



Nie byłoby tak pięknych gifów jak:



ani nie byłoby również tak ciekawych past jak:

Cytat:

Dzisiaj napadł na mnie papiesz.
Mówi do mnie:'Szefuniu,dej no na kremófkę mi barkuje 40 groszy"
To ja mówię:"A masz wydać ze 100 $ stary zboczeńcu?"
A ten zaczął mnie gonić,ale nie miałem szans.Dorwał mnie 3 przecznice dalej.Zabrał kasę i paczkę fajek.Z bananem na twarzy ruszył w nieznanym kierunku.Zwijając się z bólu wstałem z ziemi,ale było już za późno.Widziałem tylko dym i ślady opon najnowszego papa mobile.Zapamiętałem tylko numery rejestracyjne:GMD 2137
Co robić?Zgłosić tą sytuację na policję?Musze wam przyznać że teraz boję sie wychodzić z domu po 18;00.



Nie pierdolić, że papaj nie miał wkładu w kulturę, bo gdyby nie on, to mój ajpod byłby o 60 minut biedniejszy w muzykę, a gdy byłoby mi smutno to bym sięgał po wódkę palikota zamiast po chłodne pasty o Największym

No i 21:37 znaczyłyby tylko tyle co 21:37 a nie sami wiecie co
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-11-10, 2:15 2
@DUST DEVIL
Nie byłoby również walki Urbana z Wojtyłą.

Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-11-10, 10:13
bloodwar napisał/a:

[...] a potem, tak samo jak poprzedni papieże, prowadził politykę tuszowania "problemów" kleru z pedofilią, homoseksualizmem i łamaniem celibatu a także "kreatywną księgowością" niektórych watykańskich duchownych która zaprowadziła ich przed obliczę Temidy już po utracie przez niego urzędu.


Źródła, źródła, źródła i źródła...?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-11-10, 13:53 1
Mr Zakapior napisał/a:

Zarabiam podstawę, żyję na garnuszku rodziców i nie mam możliwości wziąć ślubu bo za co?


No to masz fajnie, też tak żyłem przez kilka lat po skończeniu szkoły, ale niestety nie da się tak przez całe życie. Jak będziesz musiał z polskiej podstawy opłacić mieszkanie i wszystkie z nim związane koszty, a do tego przeżyć miesiąc, to cię chuj strzeli. A z angielskiej albo holenderskiej podstawy będziesz mógł pomieszkać, pojeść, pohulać, pochlać i jak to dobrze rozegrasz to ci jeszcze zostanie.

Mr Zakapior napisał/a:

ale nie łowię jebanych krabów


Ja też nie łowię jebanych krabów, ale jakbyś te jebane kraby łowił, to zarabiałbyś 700-1000 funtów tygodniowo.

Mr Zakapior napisał/a:

Jest chujowo, ale stabilnie.


A tu jest stabilnie, ale nie jest chujowo. Wczoraj chlałem z ciapatymi whisky i wódę w klubie i nie martwiłem się, czy mi zostanie hajsu na jedzenie.

Mr Zakapior napisał/a:

Za chuj nie wybieram się do pracy za granicę - jakiś to dla mnie upadek moralny, tak jestem dupczybiedą


Taki jest plan szwaba, żeby każdy młody Polak spierdolił. W ten sposób te kurwy jebane chcą zniszczyć nasz kraj. Nie tylko nasz, bo w Anglii też spotkałem np. Hiszpanów, którzy spierdolili przed biedą i chujnią. Jeśli możesz, to walcz. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2013-11-10, 18:37
@BongMan
Miła odpowiedź z Twojej strony, prawisz dobrze ok. Chuj tu strzela mnie jest jak piszesz lecz nie zamierzam klepić biedy cały czas. Niestety w tym szambie trzeba się nauczyć pływać bo ono jest nasze i póki co starcza mi sił do próbowania. Pieniądze to nie wszystko Bong. Chce tu być jak będziemy prostować kosy, to już niedługo zobaczysz
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2013-11-11, 11:37
Zachwycają się Franciszkiem bo schlebia lewakom, pedały- ok bo to niby prawdziwe uczucie, aborcja-nie można potępiać ale pedofilię w kościele wyolbrzymia w dodatku osłabia autorytet papiestwa jeżdżąc renaultem zamiast Mercedesem i namawia do tego księży i biskupów, co to za lewacka logika? dlaczego ktoś ważny ma jeździć i posiadać to co byle kto?
Dla mnie ten cały Franciszek nie dorasta do pięt JPII, nasz papież miał zasady i był mądrym człowiekiem to był mój papież, Franciszka uznaję bo jednak św. Piotr go wybrał ale dla mnie to zwykły szołmen grający pod publiczkę.
Zgłoś
Avatar
d-wade 2013-11-11, 13:42
Ork.Fajny napisał/a:


Źródła, źródła, źródła i źródła...?



Czytaj pl.wikipedia.org/wiki/Krytyka_papieża_Jana_Pawła_II.

Jak się nie podoba wikipedia, to sobie poczytaj przypisy.
Zgłoś
Avatar
Nóż 2013-11-13, 10:53
Franciszek jest najlepszym papieżem od dawna. Aż dziwne, że w ogóle go wybrali. No bo żeby głowa kościoła była tolerancyjna? Bluźnierstwo.
Zgłoś