18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Papież Franciszek a...
r................5 • 2013-11-09, 17:42
Zastanawia mnie jedna rzecz.. A jednocześnie smuci mamy nowego papieża każdy się nim zachwyca i wychwala pod niebiosa a tymczasem o NASZYM RODOWITYM Papieżu nikt nie pamięta i już się o nim nie mówi, nie powinniśmy zapominać że to on jako jedyny papież próbował bratać się z innymi religiami. Przypomniał ludziom, ze skromność jest wielką cnotą i szczęściem ( dużo większym niż pieniądze i luksus) < to samo teraz robi Franciszek ale tym jakoś bardziej się zachwycają wszyscy.. Tyle ode mnie. Nie zapominajcie o największych.

Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-11-09, 17:46 15
Cytat:

nie powinniśmy zapominać że to on jako jedyny papież próbował bratać się z innymi religiami.



I to mu mam za złe.
Zgłoś
Avatar
baxter 2013-11-09, 17:46 86
chyba cię kurwa pojebało
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-11-09, 17:48 22
No tak, nie zapominajmy też o Benedykcie XVI który za młodu zabijał rosyjskich żołnierzy służąc w Wehrmahcie a potem, tak samo jak poprzedni papieże, prowadził politykę tuszowania "problemów" kleru z pedofilią, homoseksualizmem i łamaniem celibatu a także "kreatywną księgowością" niektórych watykańskich duchownych która zaprowadziła ich przed obliczę Temidy już po utracie przez niego urzędu.
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-11-09, 17:51 29
Gdzie mi tu z takim tematem.... Chyba ci się strony POPIERDOLIŁY.
Zgłoś
Avatar
Kudkudak 2013-11-09, 17:53 1
co to jest "papież"
Zgłoś
Avatar
Skaras 2013-11-09, 17:54 30
Obrońca pedofili, który nie zrobił nic, a polska go kocha za to, że był polakiem, lol
Zgłoś
Avatar
karkry123 2013-11-09, 17:58 24
Nie zapominajmy też że użytkownik np jak bloodwar to chyba jakaś tvn'owska cipa ciągle krzycząca o klerze i jaka to nie jest antyklerykalna. Antyklerykalizm był siłą napędową zbrodniczego ustroju i pożywką dla wywodów karola marksa. Mam wyjebane co ktoś sobie myśli ale zawsze będę cisnął po takich pyskatych kurwach które w zależności od tego jaka jest tendencja raz płaczą bo papież umiera a raz krzyczą że cały kler jest feee. Wy kurwy sprecyzujcie się i nie zapominajcie że bez kościoła mielibyśmy gorzej jak w rassiji. uprzedzam także komenty o fanatyzmie religijnym z mojej strony bo nie jestem fanatykiem tylko wkurwia mnie gdy propsowane są komunistyczne idee. Najpierw obalić kościół a później to już wszystko będzie można, zabić matkę bo eutanazja, wyskrobać dziewczynę bo aborcja i wyruchać świnię bo zoofilia jest postępowa.

a cały ten sadol to zajerbana gimbusiarnia pyskująca tylko o pedofilach, kurwa ogarnijcie sobie inny temat bo ten jest bardziej wyciśnięty niż mała madzia
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-11-09, 17:59 19
@karkry - aktualnie mieszkam w kraju gdzie osób wierzących jest mniej niż 30% (+ciapate allachakbary, no ale oni się nie liczą) i jest to jeden z 10 najszybciej rozwijających się krajów Świata, ty mieszkasz w kraju od lat rządzonym przez kler który, aktualnie zniszczony gospodarczo, okres swojej największej gospodarzcej prosperity odnotował gdy krajem tym rządzili ludzie spod znaku Karola Marksa. Dwa razy pod rząd, raz za czasów komuny i potem za czasów SLD. Czyżby dziura w twoim procesie myślenia i kojarzenia faktów? I nie obrażaj ludzi, to nieładnie
Zgłoś
Avatar
karkry123 2013-11-09, 18:07 17
@bloodwar aktualnie spierdoliłeś z kraju tchórzu i masz najwięcej do powiedzenia? co robisz żeby coś w kraju zmienić? to wina kleru że jesteśmy zniszczerni gospodarczo? czy wina świń przy korycie? OKRES matole prosperity spowodował to że nasz kraj się w niesamowicie szybkim czasie zadłużył po uszy więc jak nie masz sprawdzonych informacji to nie mieszaj innym w głowach np. gimbusiarni żeby wiedzieli kto jest odpowiedzialny za to gówno. I nie ucz mnie pajacu moralności i wychowania bo piszesz o tym na co masz jedynie dowody ze stron onetu i z ekranu telewizora
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2013-11-09, 18:16 2
To nie Fronda... tam można modlić się do Wojtyły.
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-11-09, 18:25 2
zaraz się zaczną teksty w stylu "Jan Paweł był pedofilem" itp,tutaj widać jak na dłoni jaki stosunek mamy sami do siebie, w innych krajach ludzie potrafią się jednoczyć,tutaj kurwa nie, jest podział na katoli z PiS i anktyklerykałów z PO i bandą postępowych transwestytów,zajmijcie się kurwa ważniejszymi sprawami a nie kurwa odgrzewanym niczym kotlet sprawą madzi z sosnowca,co nie zmienia faktu,że o JP II nie powinniśmy zapominać
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-11-09, 18:26 3
bloodwar czy ty jesteś jeszcze Polakiem ? Bo mnie się wydaje że jesteś holendrem , który umie czytać i pisać po Polsku a że lubisz trollować to siejesz tu zament .

Powiadasz że :"okres swojej największej gospodarczej prosperity odnotował gdy krajem tym rządzili ludzie spod znaku Karola Marksa"
A jak kurwa do tego doszło że Polską rządzili komuniści ?
To w 65 % wina jebanych faszystów a w 35 % aliantów i chyb nie musze ci tłumaczyć czemu .
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-11-09, 18:37 18
roofik5 napisał/a:

Przypomniał ludziom, ze skromność jest wielką cnotą i szczęściem ( dużo większym niż pieniądze i luksus) < to samo teraz robi Franciszek ale tym jakoś bardziej się zachwycają wszyscy..


Hmmm.... może dlatego, że bronił kościelnych pedofilów???

BTW - obecny papież (mimo, że jestem antykościelny i antyklerykalny) jest zajebiście wyluzowanym kolesiem i słusznie. Nie uważa się za jakiegoś kurwa półboga, tylko zwykłego prawego człowieka...

KlinikaAborcyjna napisał/a:

czy ty jesteś jeszcze Polakiem



I kurwa błagam, skończcie to pierdolenie, że jak ktoś jest niewierzący, a przynajmniej nie katolik, to jest komuchem i w żadnym wypadku nie jest i nie może być Polakiem...

Chuj wam wielki w dupę za takie kurewsko niskie rozumowanie!!! A kim kurwa dla was był Mieszko I??? Też kurwa komunistą???
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-11-09, 18:47 1
ASAKKU napisał/a:



I kurwa błagam, skończcie to pierdolenie, że jak ktoś jest niewierzący, a przynajmniej nie katolik, to jest komuchem i w żadnym wypadku nie jest i nie może być Polakiem...

Chuj wam wielki w dupę za takie kurewsko niskie rozumowanie!!! A kim kurwa dla was był Mieszko I??? Też kurwa komunistą???



Masz problem czytania ze zrozumieniem ?
dopierdalasz do pieca szyszki myśląc że to ekogroszek .
Jako że nie mogę ci napisać abyś "wypierdalał" to wstawię ikonkę , która powie ci co masz zrobić i nie wracaj .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie