18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

papilon post morte
muldzio • 2019-12-03, 14:52
podczas rozkładu gazów w ciele, ciśnienie to jest uwalniane, gdy skóra oddziela się od tkanki, do której pierwotnie była przyczepiona, nazywa się to poślizgiem skóry, a kiedy zdarza się to na rękach, jest to znane jako odtłuszczanie.

Brzmi dość makabrycznie, ale ten etap rozkładu można wykorzystać do identyfikacji ciała.

Mimo że skóra poluzowała się z ręki, nadal można uzyskać odcisk palca.

Technik kryminalistyczny ostrożnie usuwa skórę dłoni / palca i nakłada ją na siebie, a następnie może pobrać odciski palców zwłok.

na harda za słabe, ale jak tak to można przenieść






2019-12-03, 15:06
sadistic uczy, sadistic bawi

2019-12-03, 15:41
Wspominałem już kiedyś o tym, że miałem dość chwilę temu odróbki (śmiech na sali, 8h łażenia tam i z powrotem, grania w karty, czasem jakieś liście dmuchawą zdmuchnąć...) na cmentarzu, Nie żałuję ani trochę, to co człowiek tam się dowiedział i napatrzył, to jego. Dogadałem się z Grabarzem głównym (zawsze był pod tel, jak coś było do pozbierania, drugi etat o MZC), że jak będzie jakaś grubsza akcja, to żeby dał znać... No i trafił się koleś po zawale, który przeleżał we wannie 10 dni, dopiero jak już zaczęło j***ć na klatce srogo, ktoś się kapnął, że coś jest nie tak... Wbijamy, faktycznie jest nurek, syf jak ch*j, w akcji wyciągania oczywiście mi nie pozwolili uczestniczyć, ale widziałem, jak się robi "rękawiczkę" od łokcia, skóra zeszła jakby jej nic nie trzymało i została Piotrkowi w ręce. Dzięki Piotruś za akcję, pozdrawiam serdecznie!

2019-12-03, 15:58
k***a rękawiczki z ludzkiej skóry....... :-) hitem tej zimy... :-D

SZ...........GU
2019-12-03, 16:04
może sobie zwalić "na obcą rękę"

2019-12-03, 16:16
Czyli da się.
I will wear You like a condom

2019-12-03, 16:21
Piszesz "podczas rozkładu gazów w ciele" - żadne gazy się w ciele nie rozkładają. Rozkłada się ciało, uwalniając gazy, które są produktem rozkładu gnilnego. A gazy uwalniają się m.in. poprzez dekompozycje tkanek - czyli np. odchodzenie skóry.

Ot tak, gwoli ścisłości i pobudzenia wyobraźni sadoli :P

2019-12-03, 17:31
Takie trochę poj***ne w stylu Lectera.

2019-12-03, 18:07
Razem z paznokciami ? Interesting..

2019-12-03, 18:38
Obrzydliwe i ciekawe zarazem. Piwko być musi :)

2019-12-03, 20:04
Lyttald napisał/a:

Piszesz "podczas rozkładu gazów w ciele" - żadne gazy się w ciele nie rozkładają. Rozkłada się ciało, uwalniając gazy, które są produktem rozkładu gnilnego. A gazy uwalniają się m.in. poprzez dekompozycje tkanek - czyli np. odchodzenie skóry.
Ot tak, gwoli ścisłości i pobudzenia wyobraźni sadoli



jeden ch*j ;-)

2019-12-03, 20:47
Nie no spoko luz.. trochę poj***ne ale git pasuje. ;-)

2019-12-03, 21:20
A idź pan w ch*j. Jak sobie kiedyś będę chciał w łeb strzelić to najpierw zadzwonię po łapiduchów. Sobie zrobię przysługę i im jednocześnie. A jak będę miał dobry humor to jeszcze streama z tego puszczę a link obiecuję wrzucić tutaj.

2019-12-03, 23:18
To sie dzieje :o


2019-12-04, 01:02
A Sanepid co na to?