18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
r061071 2019-10-03, 11:21 1
to bylo chyba moczenie kloaki nie plywanie
Zgłoś
Avatar
xiro 2019-10-03, 12:11 1
myslalem ze ja prad popiesci albo chociaz rybki polowi a ona poprostu dupe myje
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2019-10-03, 12:43 2
co za obrzydliwa plastikowa trumna dla ryb :/
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2019-10-03, 12:58
Rowa podmyła i w drogę
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-10-03, 13:08
Powinna się nazywać papuga Janusz bo wchodzi do basenu, żeby się wysrać.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2019-10-03, 14:20 34
Halo, czy to Sadistic?
Zgłoś
Avatar
S................U 2019-10-03, 15:11 4
Spodziewałem się powolnej śmierci poprzez namoknięcie pierza i brak możliwości wyjścia. Miałem nadzieję patrzeć jak ten ptak powoli traci siły i w końcu, w skurczach przepony, umiera na dnie. A tu chuj
Zgłoś
Avatar
homorek 2019-10-03, 17:10 5
Papuga dupę w akwarium moczy, kurwa jaki ten świat uroczy.
Zgłoś
Avatar
toke 2019-10-03, 21:34
Kurcze, jakby w akwarium piranie pływały to może materiał byłby bardziej odpowiedni na sadistica... bo mycie ptasiej dupy to chyba nawet na programie przyrodniczym nie jest zbyt fascynujące...
Zgłoś
Avatar
aret 2019-10-04, 1:13 1
emperorzbigniew napisał/a:

Halo, czy to Sadistic?



To już dawno nie jest Sadistic. A jak napiszesz, że co to do chuja tu robi to zaraz modek ci grozi banem. Masa gówna jak tu się pojawia przeraża. No ale kasa ma się zgadzać.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2019-10-04, 4:47
aret napisał/a:

To już dawno nie jest Sadistic. A jak napiszesz, że co to do chuja tu robi to zaraz modek ci grozi banem. Masa gówna jak tu się pojawia przeraża. No ale kasa ma się zgadzać.



Ja w sumie jestem ciekaw, jaka kasa i za co ma się zgadzać. Ani nie ma płatnych kont, ani jakiejś abonamentowej ściepy., reklam nie widzę, bo mam w przeglądarce wtyczki od tego. Z czego ten hajs niby idzie? Kto i komu płaci? Angel dostaje jakieś pesos za to, że jest tu pra-kustoszem? Velture ma od tematu i posta płacone, czy piwa się liczą do wypłaty? Ile Bongman zarobił zanim zniknął? Weźcie mi to, kurwa, wytłumaczcie, bo w szopie mieszkam!
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-10-04, 6:40
UP
chcesz powiedzieć że potral jest prowadzony przez pasjonatów i do tego charytatywnie,
niestety, mylisz się
Zgłoś
Avatar
aret 2019-10-05, 6:37
Andrzejas napisał/a:

Ja w sumie jestem ciekaw, jaka kasa i za co ma się zgadzać. Ani nie ma płatnych kont, ani jakiejś abonamentowej ściepy., reklam nie widzę, bo mam w przeglądarce wtyczki od tego. Z czego ten hajs niby idzie? Kto i komu płaci? Angel dostaje jakieś pesos za to, że jest tu pra-kustoszem? Velture ma od tematu i posta płacone, czy piwa się liczą do wypłaty? Ile Bongman zarobił zanim zniknął? Weźcie mi to, kurwa, wytłumaczcie, bo w szopie mieszkam!



Nie każdy ma adblocka, reklamy czasem mi się pojawiają nawet jak mam adblocka w formie jakiś zdjęć czy chuj wie co to. Do tego chłopie liczy się ruch na stronie Nikt serwerów za miskę ryżu nie utrzymuje. A produktem na którym Sadistic zarabia jestem ja, ty i inni
Zgłoś