18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
saves 2017-05-04, 18:01 2
-Zobacz, jaki piękny kraj... Bez muslimów...
-A kto mnie będzie walił w kakao? Ty? Absolutnie!!! Powinnaś przeprosić i wyjść!!!
Zgłoś
Avatar
C................O 2017-05-04, 18:01
ona robila sobie beke z tego co on mówił?
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-05-04, 18:03 1
C0C0JAMBO napisał/a:

ona robila sobie beke z tego co on mówił?


na to wygląda... baba a widać że inteligentniejsza w pizdu od oponenta
Zgłoś
Avatar
Vivrael 2017-05-04, 18:27
HAL9000/2 napisał/a:


na to wygląda... baba a widać że inteligentniejsza w pizdu od oponenta


Biorąc pod uwagę, jak jej protekcjonistyczny program gospodarczy rozpierdoli Francję jeszcze bardziej niż dotychczas, to jej inteligencja jakoś do mnie nie przemawia.
Zgłoś
Avatar
masahara 2017-05-04, 18:31
Korwin mówił, że makaron chcę rozwiązać tak problem z imigrantami, że obiecał 500 eur0 dla imigranta...
Zgłoś
Avatar
Vivrael 2017-05-04, 18:40
masahara napisał/a:

Korwin mówił, że makaron chcę rozwiązać tak problem z imigrantami, że obiecał 500 eur0 dla imigranta...


Tylko Makaron nie rozwali gospodarki Francji protekcjonistyczną polityką. To mniejsze zło.
Zgłoś
Avatar
Xaahaar 2017-05-04, 18:51
@Vivrael Ty umiesz coś jeszcze pisać?
Zgłoś
Avatar
Vivrael 2017-05-04, 18:54 2
Xaahaar napisał/a:

@Vivrael Ty umiesz coś jeszcze pisać?


No pewnie, mogę napisać, co robiłem wczoraj z twoją mamą.
Zgłoś
Avatar
szpajder 2017-05-04, 19:08
Vivrael napisał/a:


Tylko Makaron nie rozwali gospodarki Francji protekcjonistyczną polityką. To mniejsze zło.

Weź wyjaśnij negatywny wydźwięk "protekcjonistycznej polityki", bo wolny handel to raczej nic złego.

Vivrael napisał/a:


No pewnie, mogę napisać, co robiłem wczoraj z twoją mamą.

Jego mama jest pewnie w wieku twojej, to zacznij od tego co robiłeś ze swoją mamą
Zgłoś
Avatar
_................_ 2017-05-04, 19:46
Oj kurwa, to teraz się będziecie żreć o walke francuskiego petru sponsorowanego przez banki, i baby której program gospodarczy to prawie kopia programu komunistów, jej stary otwarcie negował obozy koncentracyjne i popierał adiego, a ona sama dostała "pożyczkę" od rosyjskiego banku na kampanie?

Zgłoś
Avatar
B................k 2017-05-04, 19:58 1
masahara napisał/a:

Korwin mówił, że makaron chcę rozwiązać tak problem z imigrantami, że obiecał 500 eur0 dla imigranta...



Vivrael napisał/a:


Tylko Makaron nie rozwali gospodarki Francji protekcjonistyczną polityką. To mniejsze zło.



Kloaka się oburzyła. Niema czegoś takiego jak "mniejsze zło" to puste żydzie powiedzonko. Zło to zło, zrozum to Kloako.

masahara 500 euro +. Ciekawe skąd zaczerpnął pomysł... od socjalistycznego PiS'u? A tak na Polskę szmaciarz się pieni. Śmieszne są marionetki, zawsze dużo śmiechu i pociechy pacynek.
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2017-05-04, 19:58
Dla mnie te debaty zawsze były zwyczajnie dziecinne - to przekrzykiwanie się, obrażanie itd... Widzę, że teraz już osiągnięte zostało dno. Przedszkole. Wysłać ich do przedszkola.
Zgłoś
Avatar
freaky 2017-05-04, 20:40
Vivrael napisał/a:


No pewnie, mogę napisać, co robiłem wczoraj z twoją mamą.



szpajder napisał/a:

Jego mama jest pewnie w wieku twojej, to zacznij od tego co robiłeś ze swoją mamą



Od razu widać dlaczego Vivrael ma taki sentment do Macrona, obaj są gerontofilami.

A w tym porównywaniu Le Pen do Hitlera najlepsze jest to, że to nie ona, a jej rywal domaga się "integracji europejskiej", wspólnej waluty, zacieśniania stosunków z niemcami, grozi Polsce i generalnie jest pierdolonym socjalistą.
Zgłoś
Avatar
k................1 2017-05-04, 20:40

kiedyś takie rzeczy tu wrzucaliście a teraz taki niski poziom wstyd to już nie sadistic
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie