18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Yaqub Ahmed miał być deportowany za uczestnictwo w grupowym gwałcie na nastolatce. Po wejsciu do samolotu, zaczął krzyczeć, że został rozdzielony z rodziną. Oburzeni pasażerowie urządzili protest. Deportacja została wstrzymana. Zwycięstwo sprawiedliwości społecznej. Profit?

metro.co.uk/2018/10/14/man-whose-deportation-was-blocked-by-passengers...

Zgłoś
Avatar
htp 2018-10-16, 12:10 13
"Głos ludu jest głosem Boga" (J. Kaczyński)
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-10-16, 12:14 17
@kaczor mówił że migranci roznosza choroby (nie byli szczepieni)nikt mu nie wierzył, teraz jak przyklepały Pisiory do komisji projekt antyszepionkowców to nagle sie podnosi larum ze chroby beda sie rozprzestrzeniac. Gdzie tu logika i kto jest wiekszym debilem?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-10-16, 12:16 3


on akurat mówił o chorobach zwleczonych z poza Europy, a na te nie jest szczepiona większość społeczeństwa jeśli w ogóle szczepionka istnieje (patrz Ebola). Wiem bo cytował mój komentarz z Sadola (napisałem to ze dwa tygodnie przed jego expose). Pisiory do dziś grosza za prawa autorskie nie dały

Co do akcji mieć nadzieję, że następnym razem padnie na córkę jednego z protestujących. Może kurwa wiadro zimnej wody by ich czegoś nauczyło...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-10-16, 12:17 1
No kurwa aż musiałem spojrzeć na datę bo myślałem, że mamy 1 kwietnia...
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-10-16, 12:20 6
Ich spierdolenie umysłowe sięgnęło szczytu Niech dalej to gówno gwałci, napada i napastuje, a wam brytole chuj wielki w dupsko.
Zgłoś
Avatar
zaqaz 2018-10-16, 13:13 9
Chyba się nie zrozumieli, pewnie chodziło oto, żeby rodzinę tez deportować...
Zgłoś
Avatar
Heydash 2018-10-16, 13:38 1
metro.co.uk napisał/a:

The passengers were unaware the man they were defending had been sentenced to nine years in jail for his part in the gang rape of a teenage girl at a flat in North London, the Mail on Sunday reports. He was also allegedly part of a gang that included another member who later fought for Islamic State in Syria.



Pasażerowie nie byli świadomi jego mrocznej strony stąd reakcja na uwolnienie. Mało tego skurwiel rzekomo działał w grupie z której później ktoś dołączył do państwa islamskiego.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-10-16, 17:30
też bym go nie wypuścił, zastrzelić w UK bo w tej dziczy puszczą go wolno i kary nie poniesie żadnej
Zgłoś
Avatar
S................i 2018-10-16, 17:41 1
Nie dadzą mu wylecieć dopóki nie dowiedzą się od niego jak wyrwać i zgwałcić 16-latkę.
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2018-10-16, 17:58
Niech żyje nowoczesna Europa! Chwała zachodnim amebom umysłowym!
Zgłoś
Avatar
banerr 2018-10-16, 18:37 11
Powinni go wypuścić .... ale 10 km nad ziemią.
Zgłoś
Avatar
Macias17 2018-10-16, 19:57
A po chuj mają go deportować? Przecież w tym jego buszolandzie puszczą go wolno a może i nagrodę jakąś dostanie. Zajebać na miejscu.
Zgłoś
Avatar
P................r 2018-10-17, 14:46
Dlatego zamiast deportacji lepiej strzelać w łeb.
Zgłoś