18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
rybsony 2021-06-02, 12:21 1
Coś czuję że następny film będzie jak młody wyłapuje sowity wpierdol
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2021-06-02, 13:11
ciepson napisał/a:

Zesrałbyś się, jesteś mocny przed kompem.
Jaka ta łopata?



Haha wiedzialem ze jak sadolowi podsunie sie kaszke pod nos (nie wazne co bys do niej wysiurał) to ją zje .XD a co do łopaty, to taka zaostrzona diaksem co by lepiej makówki ścinać.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-06-02, 14:22
DMT napisał/a:

Koncepcja nawet dobra, jednakże osobiście bym pominął punkt pierwszy...



Fakt nie bez przyczyny dzieciaki takie patusy. Ale to starych należy za ta sytuacje jebać prądem.
Zgłoś
Avatar
Bonifacy69 2021-06-02, 14:38 1
Zasysacz napisał/a:

Fakt nie bez przyczyny dzieciaki takie patusy. Ale to starych należy za ta sytuacje jebać prądem.



Dzieciaki teraz to debile, zauważ że obecnymi autorytetami dzieci są również debile. Szczyle oglądają YouTube i naśladują swoich idoli. Nie słyszałeś o "kamerzyście"?
Zgłoś
Avatar
nono12 2021-06-02, 16:50 4
garota napisał/a:

Mam dzieci. Gdyby coś takiego się im przytrafiło najpierw bym pogadał z rodzicami oprawców. Jakby nie zareagowali adekwatnie rozpierdolił bym im życie. Podpalane samochody, zaklejane drzwi do mieszkania domu, martwe zwierzęta domowe...a jakbym trafił te dzieci na ulicy. Wywołał bym w nich taką traumę że musiały by się leczyć do końca życia. Gaz w oczy, rozebrać do naga i nakręcić film który później oglądać będą mogli do końca życia.



Wstawaj, zesrałeś się. Na to wszystko są paragrafy i te twoje mądrości skończyłbyś w więzieniu, a dzieci bez ojca i $.
Wspaniały pomysł, kurwa, skąd się biorą takie debile jak ty i czemu mają dzieci? Takie sprawy się załatwia przez policję a nie 'podpalę im samochód'. No kurwa tatuś roku.
Zgłoś
Avatar
JolkiPolkiPL 2021-06-02, 16:53
Była kiedyś taka książka nauki małżeńskie czy jakoś tak....
Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-06-02, 16:54
nono12 napisał/a:

Wstawaj, zesrałeś się. Na to wszystko są paragrafy i te twoje mądrości skończyłbyś w więzieniu, a dzieci bez ojca i $.
Wspaniały pomysł, kurwa, skąd się biorą takie debile jak ty i czemu mają dzieci? Takie sprawy się załatwia przez policję a nie 'podpalę im samochód'. No kurwa tatuś roku.



A ja zrobiłbym podobnie co garto, nakręcić na golasa i w internet
Zgłoś
Avatar
nono12 2021-06-02, 16:56 1
dadar123 napisał/a:

A ja zrobiłbym podobnie co garto, nakręcić na golasa i w internet



I cyk, zawiasy, z robotą się pożegnasz i co zapewnisz swoim dzieciom? Widok ojca siedzącego od 6 do 22 na kanapie z harnasiem?
Zgłoś
Avatar
WieprzowinkadlaMuslimka 2021-06-02, 17:19 2
garota napisał/a:

Mam dzieci. Gdyby coś takiego się im przytrafiło najpierw bym pogadał z rodzicami oprawców. Jakby nie zareagowali adekwatnie rozpierdolił bym im życie. Podpalane samochody, zaklejane drzwi do mieszkania domu, martwe zwierzęta domowe...a jakbym trafił te dzieci na ulicy. Wywołał bym w nich taką traumę że musiały by się leczyć do końca życia. Gaz w oczy, rozebrać do naga i nakręcić film który później oglądać będą mogli do końca życia.



Dobrze już dobrze Wielebny Ksiundz Proboszcz niech się tak nie unosi bo sciśnienie podskoczy i znowu służba parafialna będzie musiała masować prostatę
Zgłoś
Avatar
dadar123 2021-06-02, 17:34
nono12 napisał/a:

I cyk, zawiasy, z robotą się pożegnasz i co zapewnisz swoim dzieciom? Widok ojca siedzącego od 6 do 22 na kanapie z harnasiem?



Tylko menele piją Harnasia
Zgłoś
Avatar
nono12 2021-06-02, 17:49
dadar123 napisał/a:

Tylko menele piją Harnasia



No właśnie nim byś się stał, jakbyś odpierdalał takie maniany jak ten wyżej zaproponował.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2021-06-02, 17:58 2
garota napisał/a:

Mam dzieci. Gdyby coś takiego się im przytrafiło najpierw bym pogadał z rodzicami oprawców. Jakby nie zareagowali adekwatnie rozpierdolił bym im życie. Podpalane samochody, zaklejane drzwi do mieszkania domu, martwe zwierzęta domowe...a jakbym trafił te dzieci na ulicy. Wywołał bym w nich taką traumę że musiały by się leczyć do końca życia. Gaz w oczy, rozebrać do naga i nakręcić film który później oglądać będą mogli do końca życia.



Gówno byś zrobił

Zgłoś
Avatar
krajsik 2021-06-02, 18:19 1
Ja tam pewien nie jestem ale moim zdaniem jak to nagranie dojdzie do rodziców a doszło na pewno to chujki maja przejebane. Jak inaczej wytłumaczyć to że dziewczyna została zwabiona do mieszkania gdzie nie ma nikogo dorosłego, mieszkanie daje im pole do manewrów bo nie ma świadków i osób które mogą ofierze pomoóc, puki ofiara nie wyjdzie stamtąd mogą robić co chcą. Nikt nie reaguje, dziewczyna leży płacząca na podłodze a dwie kurwy przechodzą obok niej jak gdyby nigdy nic. Wszystko było z premedytacją.
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2021-06-02, 18:56
garota napisał/a:

Mam dzieci. Gdyby coś takiego się im przytrafiło najpierw bym pogadał z rodzicami oprawców. Jakby nie zareagowali adekwatnie rozpie**olił bym im życie. Podpalane samochody, zaklejane drzwi do mieszkania domu, martwe zwierzęta domowe...a jakbym trafił te dzieci na ulicy. Wywołał bym w nich taką traumę że musiały by się leczyć do końca życia. Gaz w oczy, rozebrać do naga i nakręcić film który później oglądać będą mogli do końca życia.



Ale, żeś się nakręcił. A psu to daj spokój.

Rugu86 napisał/a:

Po co to tak komplikować se zycie. Sam mam córkę i wystarczylo abym spotkal oprawcow na ulicy, wpie**ol i tyle. I niech tylko zaden sadol nie wyskakuje mi z frazami typu - zesralbys sie, jestes mocny przed kompem. - Po za corka świata nie widze i wiem ze niebalbym sie nawet odsiadki za takie ścierwo. A jak to mowia kochajacy corke ojciec jest jak lew. Łopate juz mam .XD



Nie bałbyś się odsiadki? to dla kogo byś ich tłukł? Bo skończyło by się jej pobiciem i dodatkowo straciła by ojca. Nie no...ojciec roku.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-06-02, 19:07
garota napisał/a:

Mam dzieci. Gdyby coś takiego się im przytrafiło najpierw bym pogadał z rodzicami oprawców. Jakby nie zareagowali adekwatnie rozpierdolił bym im życie. Podpalane samochody, zaklejane drzwi do mieszkania domu, martwe zwierzęta domowe...a jakbym trafił te dzieci na ulicy. Wywołał bym w nich taką traumę że musiały by się leczyć do końca życia. Gaz w oczy, rozebrać do naga i nakręcić film który później oglądać będą mogli do końca życia.



Te gówniaki napierdalałyby ciebie tak samo jak twojego pizdowatego smroda, a ty byś przed nimi klęczał i błagał o litość
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie