18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Nieto 2021-06-02, 21:12
ciepson napisał/a:

Zesrałbyś się, jesteś mocny przed kompem.
Jaka ta łopata?



wieprzowa;
ale dałem z kminkiem

Zgłoś
Avatar
bananekk 2021-06-02, 22:25 1
garota napisał/a:

Mam dzieci. Gdyby coś takiego się im przytrafiło najpierw bym pogadał z rodzicami oprawców. Jakby nie zareagowali adekwatnie rozpie**olił bym im życie. Podpalane samochody, zaklejane drzwi do mieszkania domu, martwe zwierzęta domowe...a jakbym trafił te dzieci na ulicy. Wywołał bym w nich taką traumę że musiały by się leczyć do końca życia. Gaz w oczy, rozebrać do naga i nakręcić film który później oglądać będą mogli do końca życia.



I wyruchał nie zapomnij jak już korzystać to do końca
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2021-06-02, 22:43
Rugu86 napisał/a:

Po co to tak komplikować se zycie. Sam mam córkę i wystarczylo abym spotkal oprawcow na ulicy, wpierdol i tyle. I niech tylko zaden sadol nie wyskakuje mi z frazami typu - zesralbys sie, jestes mocny przed kompem. - Po za corka świata nie widze i wiem ze niebalbym sie nawet odsiadki za takie ścierwo. A jak to mowia kochajacy corke ojciec jest jak lew. Łopate juz mam .XD



Najważniejsze to żeby w dzieciakach wyrobić nawyk natychmiastowego mówienia w domu o początkach takich rzeczy. Należy nie dopuścić do eskalacji problemu . Konkretnie kto i co robi, że ci się to nie podoba. Ty jako dorosły powinieneś wiedzieć jakie środki zapobiegawcze zastosować do danego problemu.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-06-03, 0:09 1
shoe5maker napisał/a:

Ty jako dorosły powinieneś wiedzieć jakie środki zapobiegawcze zastosować do danego problemu.


tylko deskoterapia.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2021-06-03, 1:18 1
garota napisał/a:

Mam dzieci. Gdyby coś takiego się im przytrafiło najpierw bym pogadał z rodzicami oprawców. Jakby nie zareagowali adekwatnie rozpierdolił bym im życie. Podpalane samochody, zaklejane drzwi do mieszkania domu, martwe zwierzęta domowe...a jakbym trafił te dzieci na ulicy. Wywołał bym w nich taką traumę że musiały by się leczyć do końca życia. Gaz w oczy, rozebrać do naga i nakręcić film który później oglądać będą mogli do końca życia.


Wiesz, nie będę nimomu mówić jak wychowywać dzieci, ale ja zostałem wychowywany tak, żeby mój stary nie musiał za mnie załatwiać takich zjebów. Jest spora różnica między nastawianiem potomstwa na świat wrogo, a realnie, czy frajersko. Mój dziadek nauczył mojego ojca, a ojciec mnie - nigdy się nie dawaj i przede wszystkim nigdy nie bij pierwszy. Nie chcę robić spiny - po prostu uważam, że dziecka należy uczyć samodzielnego gruntowania poczucia własnej wartości w najbliższym środowisku, zamiast "co ma być to będzie". Jest takie powiedzenie - ojciec może nauczyć syna wiele, ale tego jak być mężczyzną, musi nauczyć się sam. Co prawda tu akurat gówniary są na filmie, ale natura jest na to obojętna. Może nie mam racji, jeśli nie, popraw mnie proszę.
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2021-06-03, 9:36
Rugu86 napisał/a:

Po co to tak komplikować se zycie. Sam mam córkę i wystarczylo abym spotkal oprawcow na ulicy, wpierdol i tyle. I niech tylko zaden sadol nie wyskakuje mi z frazami typu - zesralbys sie, jestes mocny przed kompem. - Po za corka świata nie widze i wiem ze niebalbym sie nawet odsiadki za takie ścierwo. A jak to mowia kochajacy corke ojciec jest jak lew. Łopate juz mam .XD



hehehe napisał super-ojciec i czy prędzej poleciał zaszczepić córkę podwójną dawką szczepionki nRNA LOL
Zgłoś
Avatar
cerber2306 2021-06-03, 11:21
wszyscy tacy mundrzy coby bylo gdyby to spotkalo ich dzieci a co by bylo gdyby to wasze dziecko bylo oprawca?
Zgłoś
Avatar
chomik3 2021-06-04, 1:05
garota napisał/a:

Mam dzieci. Gdyby coś takiego się im przytrafiło najpierw bym pogadał z rodzicami oprawców. Jakby nie zareagowali adekwatnie rozpierdolił bym im życie. Podpalane samochody, zaklejane drzwi do mieszkania domu, martwe zwierzęta domowe...a jakbym trafił te dzieci na ulicy. Wywołał bym w nich taką traumę że musiały by się leczyć do końca życia. Gaz w oczy, rozebrać do naga i nakręcić film który później oglądać będą mogli do końca życia.



A co mają do tego zwierzaki? Co pies/kot może za to, że jego właściciel to pojeb?
Zgłoś
Avatar
qmaverickq 2021-06-27, 20:39
garota napisał/a:

Mam dzieci. Gdyby coś takiego się im przytrafiło najpierw bym pogadał z rodzicami oprawców. Jakby nie zareagowali adekwatnie rozpierdolił bym im życie. Podpalane samochody, zaklejane drzwi do mieszkania domu, martwe zwierzęta domowe...a jakbym trafił te dzieci na ulicy. Wywołał bym w nich taką traumę że musiały by się leczyć do końca życia. Gaz w oczy, rozebrać do naga i nakręcić film który później oglądać będą mogli do końca życia.



Masz piwko, ale szybko by cię złapali i dojebali wyrok, bo takie kurwy są w naszym kraju chronione
Zgłoś