18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
essek 2021-09-21, 10:38 1
Mi by wystarczyło, jakby ktoś jej wysłał linka do tego postu i niech sobie poczyta zlep komentów i swej zacnej osobie, pewnie by zamilkła na jakieś 60dni chociaż, konkubent od niej odszedł, a dzieci do bidula..
Zgłoś
Avatar
Kuba_Gda 2021-09-21, 11:49 1
Pierdolicie jak by wam ta gruba świnia krzywdę zrobiła.
Raz mi taki gówniak się wyrwał starej tuż przed maską.
Jak nie widzicie w takiej sytuacji potencjalnego zagrożenia to gratuluję IQ
Banda internetowych napinaczy, królowie szosy w swojej 15 letniej skodzie hahaha
Jak ruszycie z pod świateł 0,5 sekundy później to wam hormony uszami wylatują
Zgłoś
Avatar
alucard321 2021-09-21, 12:32 3
czarnybombelek napisał/a:

Widać po twarzy, że rodzice typiary nie wylewali za kołnierz. Ja pierdolę, kto to rucha?



Desperat drogi kolego. Tylko desperat.
Zgłoś
Avatar
Gitta 2021-09-21, 13:27 1
Puściła dziecko, aż się przewróciło. Nawet jej chłop jest spokojniejszy niż ona.
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2021-09-21, 13:36
Karinka jest tak roszczeniowa jak większość pedalarzy na mieście
Zgłoś
Avatar
Zuwalsky 2021-09-21, 14:57
A bym pierdolnol w pizde jej i tego gacha
Zgłoś
Avatar
hadman 2021-09-21, 16:31
nie zważając na tą patusiare, ruszyć można dopiero jak pieszy zejdzie z przejścia. W Każdym momencie pieszy może uznać że jednak chce wrócić
Zgłoś
Avatar
Rick_Sanchez 2021-09-21, 17:47 5
czarnybombelek napisał/a:

Widać po twarzy, że rodzice typiary nie wylewali za kołnierz. Ja pierdolę, kto to rucha?



Jak to mówią, z braku laku to i wójt nekromantą może zostać.

hadman napisał/a:

nie zważając na tą patusiare, ruszyć można dopiero jak pieszy zejdzie z przejścia. W Każdym momencie pieszy może uznać że jednak chce wrócić



A gówno prawda. Uznać to se możesz dziecko spłodzone przez innego gościa. Jak ktoś włazi na pasy to tylko z zamiarem przejęcia na drugą stronę, nie ma cofania. Plus jeśli pieszy przeszedł przez twój pas możesz przejechać z zachowaniem szczególnej ostrożności.
Gadacie tak jak popierdoleńcy, że pieszy może to, że może tamto i się niektórym ryje w dekiel, że są niezniszczalni i uprzywilejowani i włażą pod koła jak cepy. A potem ,,łola Boga, kieruwca morderca!".
Zgłoś
Avatar
rr4t 2021-09-21, 17:52
Odrazu bym kurwie zajebał , patuska jebana . Seba obroni tfu , wyjebać takich żeby się nie rozmnażali .
Zgłoś
Avatar
mosorekenha 2021-09-21, 18:30
hahaha ale ściera
Zgłoś
Avatar
eMCeONe 2021-09-21, 20:04
czarnybombelek napisał/a:

Widać po twarzy, że rodzice typiary nie wylewali za kołnierz. Ja pierdolę, kto to rucha?



Po twarzy widać jedynie, że jest ulaną szmatą... Alkoholowy syndrom płodowy, pozostawia trochę bardziej wyraźne ślady. Reasumując... typiara jest po prostu pojebana i 500+ jej do łba uderzyło.
Zgłoś
Avatar
Thescreamsone 2021-09-21, 20:44
Może i pato, nie mnie to oceniać, ale nogę na chodniku powinna postawić wpierw. Ja bym się nie przyjebal ale też tego nie wrzucal. ☯️ siebie warci, jakaś równowaga napewno została zachowana.

,,zdrowie pijanych kierowców i zdrowie naszej jezdni.
-Ponoć piją, bo w podróży, to się boją, tych trzeźwych!"
Zgłoś
Avatar
adasf1 2021-09-22, 8:07 1
czarnybombelek napisał/a:

Widać po twarzy, że rodzice typiary nie wylewali za kołnierz. Ja pierdolę, kto to rucha?



Kto? Kurla jakiś walikonski co to trafiła się taka szpara
Zgłoś
Avatar
Dawidek44 2021-09-22, 20:26 1
mam nadzieje że tępa pizda to czyta albo przynajmniej ktoś jej to pokazę głupia pizda
Zgłoś
Avatar
outline 2021-09-22, 20:57
ta jebana świnia z ryjem jak ork specjalnie awantury szukałą. Obczajcie jak ju ż wpatrzeni weszli na pasy. Patusiarskie skurwysyny, chyba 500 to za mało i chciało sie coś szantażem od kierowcy jeszcze ugrać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie