18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
Jebadło Wczoraj 19:10 2
Pobyt w kiblu - to był istny kosmos. Kiedy zaczynałem rzadkim srać, próbowałem potok gorącej rzadzizny przytrzymać dłońmi, ale soki sraki przeciskały się między palcami i strzelało po ścianach 🥲🥲🥲🥲🥲 niebagatelna sprawa
Zgłoś
Avatar
Sandalek Wczoraj 19:12 11
O typowi rycerze maryji, i wyborcy jarka

[ Dodano: 2024-10-09, 19:14 ]
@Kogucik_Bałamucik: ciekawe czy jakby jarek czy tusk wypowiedzieli teraz wojne komus ruszyl bys w kamasze. Tylko debil ginie za decyzje politkow ktorzy pierwsi spierdola do schronow i za granice.
Zgłoś
Avatar
Baronessa Wczoraj 19:16 1
Typowa robota za fajerą na srUberze, czy innym gównotaxi.
Wolał bym z głodu zdechnąć, jak zarabiać w ten sposób...
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 19:19 2
Sandalek napisał/a:

ciekawe czy jakby jarek czy tusk wypowiedzieli teraz wojne komus ruszyl bys w kamasze. Tylko debil ginie za decyzje politkow ktorzy pierwsi spierdola do schronow i za granice.



Pisałem wcześniej że nie poszedł bym.

Zostanę w Polsce i będę pracował ile się da. Później działał... w razie okupacji mojej Polski.

P.s Zginąć na froncie jako nieprzeszkolone mieso armatnie to największa głupota.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 Wczoraj 19:26
Chyba jakaś kokoina była grana, bo pana ciągle swędział nos
Zgłoś
Avatar
Jeremy Wczoraj 19:28 1
Zgłoś
Avatar
kumak3 Wczoraj 19:28 14
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Powiem krótko !
Mógł walczyć za swój kraj ! I zostać bohaterem Ukrainy !
A nie mieć go w dupie i dezerterować !
A teraz płacz...



Spierdoliłbyś tak samo jak on,więc nie cwaniakuj.
Nikt nie chce ginąc za politykę.
Zgłoś
Avatar
Bourbonable Wczoraj 19:32 6
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Powiem krótko !
Mógł walczyć za swój kraj ! I zostać bohaterem Ukrainy !
A nie mieć go w dupie i dezerterować !
A teraz płacz...



Będziesz miał swoją okazję do walki o swój kraj !!!!

Pewnie spierdolisz w pierwszej fali z kobietami, dziećmi i staruszkami. Boohater
Zgłoś
Avatar
Dzesikatokurefka Wczoraj 19:33 1
Pierdolone bydło, spalić żywcem, ukraińca przy okazji.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Wczoraj 19:35 2
kumak3 napisał/a:

Spierdoliłbyś tak samo jak on,więc nie cwaniakuj.
Nikt nie chce ginąc za politykę.



Ja tu zostaję,bo mam ludzi,którzy z tond nie moga uciec... wystarczy.

więc nie mierz innych swoją miarą !!!

[ Dodano 2024-10-09, 19:41 ]
Bourbonable napisał/a:

Będziesz miał swoją okazję do walki o swój kraj !!!!
Pewnie spierdolisz w pierwszej fali z kobietami, dziećmi i staruszkami. Boohater



Tak tak... i mówią mi to ludzie jak @Bourbonable co przede mną spierdają na druga stronę ulicy jak idę najebany....

Mówią mi to ludzie co w wojsku nigdy nie byli jak @Bourbonable !

Mówią mi to ludzie jak @Bourbonable co w dorosłym zyciu nigdy się nie napierdalali, ba ! zawsze byli gnojeni za gówniarza... ale to ja według nich spierdole.

Weź się pecie zastanów nad sobą.
Zgłoś
Avatar
Sandalek Wczoraj 19:44 11
@Kogucik_Bałamucik: Nie wiem czemu kazdy pisze niech jada na ukraine. to jest taeatr ojny miedzy usa i rosja. a ukraincy sa pionkami. Nie wiem czy chcialbys byc wykorzystany jako pionek do gry o wplywy , zeby potem spaslaki z usa mogly mowic, ze ci pomagaja albo ze ciebie wyzwolili. po drugie wiekoszsc sprzetu ktory jest wysylany do ukrainy to sprzet stary ktory za kilka lat i tak by poszedl na zlom. kraje sie ich pozbywaja sprzedajac co jest dla nich plusem bo za kase kupia nowszy. po 3 lepiej zeby teatr wojny trwal an terytorium ukrainy niz przy naszej granicy lub u nas. ?

[ Dodano 2024-10-09, 19:45 ]
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

którzy z tond nie moga uciec..

tond ? ja pierdole juz widze z kim mam do czynienia.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor Wczoraj 19:54 3
Mialem mieszane uczucia po tym materiale. Ale potem obejrzałem historię ludzi którzy przeżyli Wołyń i mi przeszło.
Zgłoś
Avatar
Danajakkaka Wczoraj 19:56
Innowacje 😂😂😂😂 nie bronie patusow bo bydło jak się patrzy pierwszy sort, ale pewnie mapa źle adres wbiła, zauważcie że ten co siedział z przodu na początku dosyć grzecznie mówił żeby skręcił pod inny adres
, normalne że to by przeliczyło, ale że to ukraińska ciota co nie ma pojęcia o adresach a bierze za to pieniądze to się zaczął wykłócać. Jedno i drugie utylizacja
Zgłoś
Avatar
Sandalek Wczoraj 19:57 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Ja tu zostaję,bo mam ludzi,którzy z tond nie moga uciec... wystarczy.
więc nie mierz innych swoją miarą !!!
Tak tak... i mówią mi to ludzie jak @ co przede mną spierdają na druga stronę ulicy jak idę najebany....
Mówią mi to ludzie co w wojsku nigdy nie byli jak @ !
Mówią mi to ludzie jak @ co w dorosłym zyciu nigdy się nie napierdalali, ba ! zawsze byli gnojeni za gówniarza... ale to ja według nich spierdole.
Weź się pecie zastanów nad sobą.



Ty to jednak jakis niedorozwiniety jestes. porownujesz wojne do bijatyki dzieci, albo tego , ze ktos schodzi z drogi pijanego pajaca ? no tak , przeciez to znak odwagi bic sie z najebanym, zabic i isc siedziec za smiecia. ja pierdole, xD

[ Dodano 2024-10-09, 19:58 ]
@Prof_Dr_Wiktor_Traktor: czyli jak sie okaze, ze twoj tata powiedzmy potracil kogos smiertelnie. ty tez masz za to odpowiadac ?
Zgłoś
Avatar
Prosty Wczoraj 19:59
Sandalek napisał/a:

@: Nie wiem czemu kazdy pisze niech jada na ukraine. to jest taeatr ojny miedzy usa i rosja. a ukraincy sa pionkami. Nie wiem czy chcialbys byc wykorzystany jako pionek do gry o wplywy , zeby potem spaslaki z usa mogly mowic, ze ci pomagaja albo ze ciebie wyzwolili. po drugie wiekoszsc sprzetu ktory jest wysylany do ukrainy to sprzet stary ktory za kilka lat i tak by poszedl na zlom. kraje sie ich pozbywaja sprzedajac co jest dla nich plusem bo za kase kupia nowszy. po 3 lepiej zeby teatr wojny trwal an terytorium ukrainy niz przy naszej granicy lub u nas. ?
tond ? ja pierdole juz widze z kim mam do czynienia.



Jakiej kurwa wojny ty widziałeś nowe zdjecia z kijowa? Ekrany 4d czy tam 5d miasta bogate skończ pierdolić, wojna to była , jeszcze będzie i wtedy cie te ukry/ruscy/niemcy/żydzi będą jebać, bo historia lubi się powtarzac! Ahh szmato do szkoły.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie