18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Maryja-Dziewica-69 Dzisiaj 19:59 3
hitmeme napisał/a:

Wkurwiają mnie bandermany ale prawda jest taka że gdyby prowadził Polak to też by pewnie wpierdol zebrał. Patola do gazu.



Jak patole wdupisz do gazu to kto bedzie bandermanów uczył jak sie mają zachowywać w Polsce ? Klawiaturowi wojownicy z sadola ?
Zgłoś
Avatar
RSTB30 Dzisiaj 20:02 2
ja pierdole polaczkowate pedały jadą
Zgłoś
Avatar
potwor_z_gowna Dzisiaj 20:02 2
Prosili się kilka razy!! Według Mnie za mało po gębie dostał...
Zgłoś
Avatar
PabloPablo24hdyc Dzisiaj 20:02
Coraz częściej nie dziwię się Niemcom, Rosjanom i Ukraińcom
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 20:03
Prosty napisał/a:

. to jest taeatr ojny miedzy usa i rosja. a ukraincy



Ja po tym też wiem juz z kim mam do czynienia.

Ja pierdole. Zrobiłem jeden błąd a ty w tym twoim króciutkim cytacie, to błąd na błędzie, gramatyczny i interpunkcyjny.

Jak się ciebie cytuje to tam jest wszystko na czerwono... hipokryta pierdolony
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor Dzisiaj 20:05 1
Sandalek napisał/a:


@: czyli jak sie okaze, ze twoj tata powiedzmy potracil kogos smiertelnie. ty tez masz za to odpowiadac ?



Bandera śmieje się nam w twarz traktują nas jak dojne krowy, zero wdzięczności. Oni nas nienawidzą. Myślisz że co, że obecna bandera stacjonująca w Polsce otrzymała od swoich rodziców i dziadków ckliwe historię jacy to polacy są dobrzy czy opowiadali przy zakrapianych imprezach że wycinali Polaków jak psów ? Poza tym teraz co, każdy kto chce to ekshumuje niemiaszki kopia jak i siebie, tylko nie Polacy którzy najwięcej banderze obecnie dali. To tylko moja wolna opinia. Jak dajesz palec, bierze rękę to trzeba reagować. Ale to napisałem ogólnie poza tym materiałem video.
Zgłoś
Avatar
Sandalek Dzisiaj 20:07 1
@Prosty: ty wiesz, ze podcas 2 ww polacy chodzili do teatru, do kin. wy jacys niedorozwinieci jestescie, ze nie wiecie jak sie wojna toczy ? zwlasszcza teraz jak uzywa sie mniej zolnierzy a wiecej rakiet i dronow. Ja nie wierze, ze ktos moze byc tak niedorozwiniety, musisz ty i tobie podobni dostawac ruble.
Zgłoś
Avatar
Prosty Dzisiaj 20:08 2
I tak jebać tych co w chuja lecą a bez nich giną ci co w chuja nie lecą.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 20:10
Sandalek napisał/a:

Ty to jednak jakis niedorozwiniety jestes. porownujesz wojne do bijatyki dzieci, albo tego , ze ktos schodzi z drogi pijanego pajaca ? no tak , przeciez to znak odwagi bic sie z najebanym, zabic i isc siedziec za smiecia. ja pierdole, xD



Dziwnym trafem nigdy na wojnę nie idą, ci co zrobić tego co napisałem nie potrafią/boją się.

Spokojnie. Ja tu zostaje, a ciebie i innych lamusów=dezerterów zgarną na granicy tak jak teraz ukraińców.

Spotkamy się razem w okopach....Tylko nie miej złudzeń że tacy dezerterzy jak ty i inni co tu mi teraz piszą, bedą na samym dnie hierarchii na froncie...

Biedni będziecie...
Zgłoś
Avatar
Prosty Dzisiaj 20:12
Sandalek napisał/a:

@: ty wiesz, ze podcas 2 ww polacy chodzili do teatru, do kin. wy jacys niedorozwinieci jestescie, ze nie wiecie jak sie wojna toczy ? zwlasszcza teraz jak uzywa sie mniej zolnierzy a wiecej rakiet i dronow. Ja nie wierze, ze ktos moze byc tak niedorozwiniety, musisz ty i tobie podobni dostawac ruble.



Ta pOlaCy tacy jak ty , reszta walczyła, zapytaj śląskich szeregowców i polskich powstańców.
Zgłoś
Avatar
Zordonek Dzisiaj 20:15 1
przecież mu mówili by jechał pod Netto, kto płaci to wymaga, nie wiem jak działa uber, musi jechać pod wskazany adres gdzie zaznaczone ?
Zgłoś
Avatar
habiTEK Dzisiaj 20:15 1
Novotko napisał/a:

cieszyć się, że ukr w pizdę dostał, czy nakurwiać żarem patolę...
jedno i drugie



tobie frajerze ktos najebany bez powodu powinien wpierdolic, bo widac żeś kretyn.
Zgłoś
Avatar
Prosty Dzisiaj 20:16
Kogucik_Bałamucik napisał/a:



. to jest taeatr ojny miedzy usa i rosja. a ukraincy

To nie ja pisałem to xD

Zgłoś
Avatar
habiTEK Dzisiaj 20:18 3
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

... Oni nas nienawidzą.



masz jakies nasrane teorie. ja tutaj widze pracujacego kierowcę oraz zjębanych, napierdolonych kretynów.
pewnie jesteś taki sam pokurwiony jak ta banda.
Zgłoś
Avatar
Sandalek Dzisiaj 20:18 1
@Prof_Dr_Wiktor_Traktor: No i mylisz się. Znam wielu, którzy wyjechali i traktują nie tylko Polskę, ale inne kraje w Europie jak wybawców. Oczywiście, że korzystają z programów socjalnych, skoro mogą. Znam też wielu Polaków, którzy uciekli z Polski przed wyrokami. Nawet spotkałem jednego czy dwóch z mojego miasta, i, jak to typowe, robili bydło za granicą. Ale to nic – przymykamy na to oko, bo wiadomo – Polacy są zawsze 'niewinni'. Ale jak ktoś inny coś odwali, to od razu cała nacja jest zjebana. Raz byłem w ukraińskiej knajpie w Krakowie i wszedł taki 'prawilny' Polaczek z wilczurem. Pies zaglądał do talerzy, a kelnerzy powiedzieli, że nie mają miejsca na psa. To zaczął ich wyzywać od ukraińskich kurew, itd. A tak naprawdę to on pokazał, że jest typową polską parówą. Ale co tam, to przecież zawsze inni są źli, nie?

[ Dodano 2024-10-09, 20:19 ]
@Zordonek: wlasnie chodzi o to, ze zaplacili za kurs pod adres ktory wskazal. kazda dodatkowa zmiana jest na jego rachunek, chyba ze w aplikacji znowu zamowia inny kurs.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie