18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor Dzisiaj 20:22
habiTEK napisał/a:

masz jakies nasrane teorie. ja tutaj widze pracujacego kierowcę oraz zjębanych, napierdolonych kretynów.
pewnie jesteś taki sam pokurwiony jak ta banda.



Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem że generalizuje. Podstawa do pokoju i zrozumienia to doskonała znajomość historii. A historia pokazała że trzeba być bardzo ostrożnym z banderowskim nasieniem. Oczywiście tu na filmie tym patusom nalezy się wyrok ale ogólnie jak przewija się temat Ukrainy to trzeba o pewnych kwestiach mówić głośno.

[ Dodano 2024-10-09, 20:24 ]
Sandalek napisał/a:

@: No i mylisz się. Znam wielu, którzy wyjechali i traktują nie tylko Polskę, ale inne kraje w Europie jak wybawców. Oczywiście, że korzystają z programów socjalnych, skoro mogą. Znam też wielu Polaków, którzy uciekli z Polski przed wyrokami. Nawet spotkałem jednego czy dwóch z mojego miasta, i, jak to typowe, robili bydło za granicą. Ale to nic – przymykamy na to oko, bo wiadomo – Polacy są zawsze 'niewinni'. Ale jak ktoś inny coś odwali, to od razu cała nacja jest zjebana. Raz byłem w ukraińskiej knajpie w Krakowie i wszedł taki 'prawilny' Polaczek z wilczurem. Pies zaglądał do talerzy, a kelnerzy powiedzieli, że nie mają miejsca na psa. To zaczął ich wyzywać od ukraińskich kurew, itd. A tak naprawdę to on pokazał, że jest typową polską parówą. Ale co tam, to przecież zawsze inni są źli, nie?
@: wlasnie chodzi o to, ze zaplacili za kurs pod adres ktory wskazal. kazda dodatkowa zmiana jest na jego rachunek, chyba ze w aplikacji znowu zamowia inny kurs.



Chcesz pokoju i zrozumienia to musisz znać historię bo to podstawa żeby wyciągać wnioski. Nic nie jest dane na zawsze. Historia pokazała że bandera to okrutne nasienie. Choć dzis nie powinnismy ich nie nawidzic to musimy być ostrożni i nie dawać robić z siebie frajerów.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 20:27 2
Sandalek napisał/a:

Raz byłem w ukraińskiej knajpie w Krakowie i wszedł taki 'prawilny' Polaczek z wilczurem. Pies zaglądał do talerzy, a kelnerzy powiedzieli, że nie mają miejsca na psa. To zaczął ich wyzywać od ukraińskich kurew, itd. A tak naprawdę to on pokazał, że jest typową polską parówą.



Strasze !!! O jejku ! Możesz teraz tam wrócić i za tych złych ,,polaczków '' jak Nas określasz, opierdol tym ukrom gałę,tak jak lubisz zdrajco.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker Dzisiaj 20:28
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

Jak patole wdupisz do gazu to kto bedzie bandermanów uczył jak sie mają zachowywać w Polsce ? Klawiaturowi wojownicy z sadola ?



Bardzo słuszna uwaga
Zgłoś
Avatar
Dzesikatokurefka Dzisiaj 20:31
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Dziwnym trafem nigdy na wojnę nie idą, ci co zrobić tego co napisałem nie potrafią/boją się.
Spokojnie. Ja tu zostaje, a ciebie i innych lamusów=dezerterów zgarną na granicy tak jak teraz ukraińców.
Spotkamy się razem w okopach....Tylko nie miej złudzeń że tacy dezerterzy jak ty i inni co tu mi teraz piszą, bedą na samym dnie hierarchii na froncie...
Biedni będziecie...



Ty serio myślisz, że w Polsce wojna będzie?
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik Dzisiaj 20:32
Dzesikatokurefka napisał/a:

Ty serio myślisz, że w Polsce wojna będzie?



Tak. Jak byś się interesował/sowała polityka międzynarodowa to bym nie musiał tego pisać. Albo jeszcze ten rok albo początek przyszłego.
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse Dzisiaj 20:34 1
wrzesin602 napisał/a:

Elegancki wpierdol, wynajęli kurwe na kurs, kurwa zle wykonała usługę, kurwa dostała wpierdol....



Za samo zachowanie powinni dostać co najmniej gazem na pizde, a w gratisie przekopke po tym parchatym zapitym ryju. Moze by się nauczył grzecznie zachowywać i szanować innych. Ukr nie ukr- pracuje, trzeba przestać się też zachowywać jak rządowe pachołki konfy czy tam innych zjebów to te kurwy z wiejskiej trzeba gonić a nie jakichś paprochów z taksówki…wielkie kozaki. Jebane lamusy zwłaszcza atakujący to arcypizda już o tym frajerku z przodu nawet nie wspomnę, ofiare se znalazł Tfu gardzę takimi podludźmi.
Zgłoś
Avatar
brylski11 Dzisiaj 20:37
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

z tond

... następny volksdojcz. Nie wiem co gorsze, ruskie , ciapate, ukraińcy czy takie poniemieckie tuskomatoły.

Zgłoś
Avatar
Dzesikatokurefka Dzisiaj 20:37 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Tak. Jak byś się interesował/sowała polityka międzynarodowa to bym nie musiał tego pisać. Albo jeszcze ten rok albo początek przyszłego.



I jak niby ty to wywnioskowałeś? XD
Zgłoś
Avatar
trzonek1pl Dzisiaj 20:38 1
kolega jaki cwaniaczek ze go zabije w trakcie drogi a jak zobaczyl ze kolega ukra napierdala od tylu od razu przelecial mu scenariusz przed sadem i osrany spierdalac z pojazdu zaczal
Zgłoś
Avatar
Kroki71 Dzisiaj 20:52 3
10 lat jeździłem na nocnej taksówce w Krakowie. Ile ryjów obiłem przez te lata to trudno zliczyć. Miałem przy drzwiach rozkładaną pałkę teleskopową ale ani razu jej nie użyłem. Była w pogotowiu w ostateczności. Jakby na mnie trafili jako kierowcę to ta pizda zbierała by ich kły z asfaltu w promieniu dwu najbliższych przecznic. Chuj że kierowca z Ukrainy. Tak się pasażer nie powinien zachowywać. A jak się tak zachowuje to powinien dostać wpierdol ale taką do spodu. Raz mnie trzech małolatów chciało do bagażnika zapakować bo kasy nie mieli ale chętnie wsiedli żeby sobie na osiedle podjechać. Jak podjechał kolega na pomoc inną taksówką już po niewczasie to jego pasażerka darła mordę na całą dzielnicę jak zobaczyła w rowie rozjebanego małolata, przywódcę tej pseudo bandy niedojebów. "Jak można tak strasznie pobić młodego człowieka??? Pytała. Normalnie. Chciał mnie zapakować do bagażnika z kolesiami i dostał lekcję życia. Może uratowałem mu przez tą wpierdol życie? A może uratowałem go od pierdla w przyszłości? Tego nie wiem. " Myślę że zapamiętał tę lekcję do końca życia. A jak zobaczy taxi to będzie sobie rozpamiętywał tą nocną wpierdol przez bardzo długi czas. Zapamiętam twój numer, rodzice cię oskarżą" , mówił pasażer, małolat" jak już wygrzebał się z rowu. Więc dostał banię i znowu wpadł do rowu. " A gdzie są teraz twoi rodzice? Zapytałem. Nie interesują się że synalek jeździ najebany po okolicy i rozrabia? " I znowu w pałę z liścia, i jeszcze raz z liścia. I tak kilka razy. W końcu się zebrałem i pojechałem do chaty a on został w tym rowie. Akurat zaczął padać pierwszy śnieg. To była noc z niedzieli na poniedziałek, pamiętam. Godzina około 5 rano.
Zgłoś
Avatar
wrzesin602 Dzisiaj 21:00 1
@Hexe78: masz ciotę? Tacy jak ty spierdalają pierwsi na psiarnię, wyciągają łapki po pieniążki od PiSu
Zgłoś
Avatar
KamilSkarpa Dzisiaj 21:20 1
Trzeba jechać z tą jebaną padliną
Zgłoś
Avatar
Adrian92 Dzisiaj 21:22
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Tak. Jak byś się interesował/sowała polityka międzynarodowa to bym nie musiał tego pisać. Albo jeszcze ten rok albo początek przyszłego.



Nie będzie żadnej wojny w Polsce bo zwyczajnie USA na to nie pozwoli. Nie może sobie pozwolić by członek NATO wojował jak chciał, europa to duża strefa wpływów dla Amerykanów a dla takich Niemców stabilna Polska to bufor bezpieczeństwa dla Nich. Gdybyśmy byli taką Turcją to może byśmy mogli podejmować takie suwerenne decyzje ale nie jesteśmy i tak naprawdę nic tutaj nie wydarzy się bez wiedzy i zgody USA.
Zadaj sobie pytanie czy USA teraz potrzebuje wojować w europie z Rosją kiedy mają jeszcze na głowie Izrael i wybory za pasem.
Poza tym niebawem zima, intensywność wojny na Ukrainie znowu zmaleje do minimum na kilka miesięcy a Ty wróższych Polsce dołączenie do wojny.
Zgłoś
Avatar
Czarnypqnx33 Dzisiaj 21:29
pijano napisał/a:

jebana patologia do utylizacji



Taaa zamiast Ukraińca na front. Z niego chociaż pożytek jest z takiego cwela nie bedzie. Pewnie był frajerem w więzieniu.
Zgłoś
Avatar
rufzor Dzisiaj 21:37 1
Przeciez w aplikacji ma, policja juz wie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie