18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pożar - teraz popularne
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
🔥 Czysty rów to podstawa - teraz popularne
Avatar
dr.lecter Wczoraj 21:46 1
"Do wojska obu."

Masz na myśli obu tych patusów? Tego z prawego przedniego i tego z tylnego siedzenia?
Zgłoś
Avatar
Nk108 Wczoraj 21:48 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Powiem krótko !
Mógł walczyć za swój kraj ! I zostać bohaterem Ukrainy !
A nie mieć go w dupie i dezerterować !
A teraz płacz...



Zesrałeś się w kalesony ruro.
Zgłoś
Avatar
yesan Wczoraj 21:50 1
Alez wysryw onuc w komentarzach. Spolecznosc sadola wreszcie dokopala sie do poziomu demotywatorow czy innego gowna.
Zgłoś
Avatar
mcsalutt Wczoraj 21:50 4
Cześć Panowie . Jesteśmy ludźmi i każdy zasługuje na szacunek , ale to jak potraktował ten patol tego młodego chłopaka jest mi naprawdę go szkoda . Praca na taxi , typu uber to cięzki kawałek chleba , chłopak zrobił swoją robotę , mógł powiedzieć że trzeba było powiedzieć że trzeba było tam jechać gdyż miał podany wcześniej adres , a tak potraktowali go jak śmiecia , za nic . To jeszcze jak się zachowywali w taksie to masakra , tacy ludzie na co dzień nas otaczają i później nie dziwię się że większość nacji w Europie nas nie lubi ... naprawdę żal mi się tego młodego chłopaka zrobiło , szkoda go naprawdę nie zasłużył na takie potraktowanie .
Zgłoś
Avatar
eliveruss Wczoraj 22:02 5
wrzesin602 napisał/a:

Elegancki wpierdol, wynajęli kurwe na kurs, kurwa zle wykonała usługę, kurwa dostała wpierdol....



Nie, po prostu te ćwierćmózgi nie potrafiły pinezki oznaczyć w miejscu, gdzie chcieli dotrzeć. Zmienili zdanie pod koniec i mają pretensję do Ukra.

Kurwa, ja serio rozumiem, że możemy mieć do Ukrów żal o historię, o to, że zdarza im się u nas w ostatnim czasie rozrabiać, ale do kurwy nędzy, co wam robi chłop, który legalnie zarabia, wożąc po taniości wasze tłuste dupska?

A cała trójka pasażerów do utylizacji. Jestem ciekaw, czy ten łysy chuj by do mnie tak wystartował. Jebać patologię
Zgłoś
Avatar
Wiewór Wczoraj 22:06 4
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Mialem mieszane uczucia po tym materiale. Ale potem obejrzałem historię ludzi którzy przeżyli Wołyń i mi przeszło.



Tak to ten ukrainiec wlasnie mordowal na wolyniu
Zgłoś
Avatar
Tfujstarytotfojastara Wczoraj 22:08 1
[ Dodano: 2024-10-09, 22:14 ]
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

Powiem krótko !
Mógł walczyć za swój kraj ! I zostać bohaterem Ukrainy !
A nie mieć go w dupie i dezerterować !
A teraz płacz...



Nie każdy nadaje sie na żołnierza.
Zgłoś
Avatar
paragon0 Wczoraj 22:18
Kroki71 napisał/a:

10 lat jeździłem na nocnej taksówce w Krakowie. Ile ryjów obiłem przez te lata to trudno zliczyć. Miałem przy drzwiach rozkładaną pałkę teleskopową ale ani razu jej nie użyłem. Była w pogotowiu w ostateczności. Jakby na mnie trafili jako kierowcę to ta pizda zbierała by ich kły z asfaltu w promieniu dwu najbliższych przecznic. Chuj że kierowca z Ukrainy. Tak się pasażer nie powinien zachowywać. A jak się tak zachowuje to powinien dostać wpierdol ale taką do spodu. Raz mnie trzech małolatów chciało do bagażnika zapakować bo kasy nie mieli ale chętnie wsiedli żeby sobie na osiedle podjechać. Jak podjechał kolega na pomoc inną taksówką już po niewczasie to jego pasażerka darła mordę na całą dzielnicę jak zobaczyła w rowie rozjebanego małolata, przywódcę tej pseudo bandy niedojebów. "Jak można tak strasznie pobić młodego człowieka??? Pytała. Normalnie. Chciał mnie zapakować do bagażnika z kolesiami i dostał lekcję życia. Może uratowałem mu przez tą wpierdol życie? A może uratowałem go od pierdla w przyszłości? Tego nie wiem. " Myślę że zapamiętał tę lekcję do końca życia. A jak zobaczy taxi to będzie sobie rozpamiętywał tą nocną wpierdol przez bardzo długi czas. Zapamiętam twój numer, rodzice cię oskarżą" , mówił pasażer, małolat" jak już wygrzebał się z rowu. Więc dostał banię i znowu wpadł do rowu. " A gdzie są teraz twoi rodzice? Zapytałem. Nie interesują się że synalek jeździ najebany po okolicy i rozrabia? " I znowu w pałę z liścia, i jeszcze raz z liścia. I tak kilka razy. W końcu się zebrałem i pojechałem do chaty a on został w tym rowie. Akurat zaczął padać pierwszy śnieg. To była noc z niedzieli na poniedziałek, pamiętam. Godzina około 5 rano.



Nie wiem czy to prawda, ale jakoś Ci wierzę Brawo
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich Wczoraj 22:20 1
hitmeme napisał/a:

Wkurwiają mnie bandermany ale prawda jest taka że gdyby prowadził Polak to też by pewnie wpierdol zebrał. Patola do gazu.



Gdyby to była normalna taksówka, to gość byłby po kursie z topografii i nie musiałby się posiłkować zjebaną nawigacją.
Jak można próbować przekonywać mieszkańca danej okolicy, że dojazd w taki i taki sposób, tylko na podstawie tego co pokazała apka?
Narosło inicjatyw- wynalazków, które niby są frontem do klienta i taniej jak taxi - ale jakim kosztem? Właśnie takim: brak znajomości topografii miasta, brak znajomości Polskiego, brak możliwości wsiadania na postoju (a to np dla mnie mega fajna sprawa).
Wystarczyło uzdrowić przepisy które już istniały i trzymać poziom przy naborze.
A taxi i jakikolwiek przewóz na żądanie to w pewnym sensie ekskluzywna (więcej niż standardowa) usługa, więc poza porządnym autem przydałaby się porządna obsługa.
Zgłoś
Avatar
eliveruss Wczoraj 22:30
UrlichUrwich napisał/a:

Gdyby to była normalna taksówka, to gość byłby po kursie z topografii i nie musiałby się posiłkować zjebaną nawigacją.
Jak można próbować przekonywać mieszkańca danej okolicy, że dojazd w taki i taki sposób, tylko na podstawie tego co pokazała apka?
Narosło inicjatyw- wynalazków, które niby są frontem do klienta i taniej jak taxi - ale jakim kosztem? Właśnie takim: brak znajomości topografii miasta, brak znajomości Polskiego, brak możliwości wsiadania na postoju (a to np dla mnie mega fajna sprawa).
Wystarczyło uzdrowić przepisy które już istniały i trzymać poziom przy naborze.
A taxi i jakikolwiek przewóz na żądanie to w pewnym sensie ekskluzywna (więcej niż standardowa) usługa, więc poza porządnym autem przydałaby się porządna obsługa.



Ale pinezkę w aplikacjach można przesuwać i ustawić ją idealnie w miejscu, gdzie chcesz dotrzeć.

A cierp przewiezie cie 10 razy dookoła miasta, jak wyczai, że nie znasz okolicy. Raz gość mnie przewiózł dookoła Gdańska 'prawdziwą taksówką', gdy wracałem lekko wstawiony z imprezy. Chciałbym jeszcze raz zobaczyć tę minę, gdy po 10 kilometrach krążenia po Gdańsku mu powiedziałem, że z punktu odbioru do punktu docelowego są trzy kilometry, bo mieszkam niedaleko praktycznie od urodzenia i taksówką z konkretnie ich korporacji na tej trasie kurs kosztuje 17,90zł - z czego 8zł to opłata początkowa i 3,30zł taryfa druga (nocna) za kilometr.

Siedział cicho do końca podróży, na końcu wydrukował paragon na ponad cztery dychy, schował go w boczek drzwiowy i powiedział że 15zł będzie git, tylko żebym do korporacji zgłaszał.
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins Wczoraj 22:32 1
i bardzo dobrze zrobil , jebane ukry zaczynają się panoszyc
Zgłoś
Avatar
dominik666 Wczoraj 22:34
Może jakiś admin łaskawie wyjebać te prorosyjskie prostytutki z komentarzy.? Bez względu na to kto kieruje tym samochodem, za taką akcje powinna być bezwzględna pucha dla tej agresywnej spierdoliny z tyłu auta. Mam nadzieje że frajerzyna się znajdzie i wyłapie to co powinien wyłapać.
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich Wczoraj 22:38
eliveruss napisał/a:

Ale pinezkę w aplikacjach można przesuwać i ustawić ją idealnie w miejscu, gdzie chcesz dotrzeć.
A cierp przewiezie cie 10 razy dookoła miasta, jak wyczai, że nie znasz okolicy. Raz gość mnie przewiózł dookoła Gdańska 'prawdziwą taksówką', gdy wracałem lekko wstawiony z imprezy. Chciałbym jeszcze raz zobaczyć tę minę, gdy po 10 kilometrach krążenia po Gdańsku mu powiedziałem, że z punktu odbioru do punktu docelowego są trzy kilometry, bo mieszkam niedaleko praktycznie od urodzenia i taksówką z konkretnie ich korporacji na tej trasie kurs kosztuje 17,90zł - z czego 8zł to opłata początkowa i 3,30zł taryfa druga (nocna) za kilometr.
Siedział cicho do końca podróży, na końcu wydrukował paragon na ponad cztery dychy, schował go w boczek drzwiowy i powiedział że 15zł będzie git, tylko żebym do korporacji zgłaszał.



OK, rozumiem argumenty (w zasadzie jeden argument )
Ale właśnie to (między innymi) trzeba by uzdrowić. To powinien być wręcz zawód "zaufania publicznego".
Ja też miałem różne historie, ale to max 1% wśród wielu całkiem zwyczajnych normalnych kursów, gdzie kierowcy byli po prostu tacy jacy powinno być.
Cieszę się, że mimo mody na "przewozy okazjonalne" zostało jeszcze kilka korporacji w moim mieście, choć jednocześnie przyznaję, że na obcym terenie jest dreszczyk niepewności na co się trafi.
Ale tak jak mówię - naprawić. Sprawnie działającemu nikt nie próbowałby robić dziwnej konkurencji.
Zgłoś
Avatar
Kurakk Wczoraj 22:41
Można powiedzieć że miał walczyć za swój kraj ale kurwa zamów Ubera w jakimkolwiek polskim większym mieście i nie trafna Ukraińca kurwa jakiegoś innego Gruzina czy coś. nie ma opcji żebyś nie trafił. Dlatego ten który go napierdalał niech sobie obejrzy filmiki z kanału na przykład pan warszawian gdzie chodzą Ukraińcy i napierdalają w Wawie Polaków kurwa za frajer a nie tłucze jakiegoś biednego kurwa banderowca co nie jest agresywny, wozi ludzi, nie wygląda na jakiegoś gangstera i goscia szukającego bitki. jeżeli zasłużył to chuj z tym ale troszkę przerost formy nad treścią - satysfakcja z bicia słabszego?
Zgłoś
Avatar
Will70 Wczoraj 22:41
Prosty napisał/a:

Ta pOlaCy tacy jak ty , reszta walczyła, zapytaj śląskich szeregowców i polskich powstańców.



A śląskich folksdojczów też pytać?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie