18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
Draxiu 2023-03-18, 21:00
Poprawna formą to w pełnej krasie.
Zgłoś
Avatar
petru23 2023-03-18, 21:02 1
Zajebał bym kurwę. I nie, nie cfaniakuje. Zajebał bym jako ojciec i jako mąż.
Zgłoś
Avatar
Jim_Carrey 2023-03-18, 21:14 3
Kurwa i cwel na smietnik
Zgłoś
Avatar
paniczmax 2023-03-18, 21:15 2
petru23 napisał/a:

Zajebał bym kurwę. I nie, nie cfaniakuje. Zajebał bym jako ojciec i jako mąż.



pierdolisz dobrze zrobił, uspokoił bachora bez klapsów i całego biadolenia , kaszojad ma słuchac i wykonywac polecania swego żywiciela, wydaje mi się że to nie jego bachor i coś próbuje wymusić na matce, prowokując sytuację ale nowy partner mamy nie daje się wciągnąć w gierkę i bezboleśnie tłumi pożar w zarodku
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-03-18, 21:57 1
Tak powstała Kamilka.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-03-18, 22:02 3
paniczmax napisał/a:

pierdolisz dobrze zrobił, uspokoił bachora bez klapsów i całego biadolenia , kaszojad ma słuchac i wykonywac polecania swego żywiciela, wydaje mi się że to nie jego bachor i coś próbuje wymusić na matce, prowokując sytuację ale nowy partner mamy nie daje się wciągnąć w gierkę i bezboleśnie tłumi pożar w zarodku



Obejrzyj jeszcze raz, tym razem z dźwiękiem. Chwilę dłużej i już nie usłyszelibyśmy jak próbuje zaczerpnąć powietrza. Jest różnica między strzałem na dupę, a duszeniem. Dzieciaka można dyscyplinować, ale nie tak, by narażać go na śmierć, czy jakieś kalectwo.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-03-18, 22:04 3
petru23 napisał/a:

Zajebał bym kurwę. I nie, nie cfaniakuje. Zajebał bym jako ojciec i jako mąż.



Zajebałbym, cwaniakuję. Szkoda mi twojej żony i dziecka. Zacznij czytaj książki dziecku.

czytać
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-03-18, 22:18 2
Czytam te komentarze i kurwa nie wierzę Takiego płaczu i zgrzytania pizdy, to tu chyba jeszcze nie było.
Jeśli nasze społeczeństwo jest już tak spedalone, to jesteśmy przegrani.
Zgłoś
Avatar
tolek01 2023-03-18, 22:31 3
Pepol napisał/a:

Nic mu nie będzie. Normalne.



chyba u ciebie w rodzinie
Zgłoś
Avatar
jaszczompski 2023-03-18, 22:36 3
Mam nadzieje, że ten mały jak dorośnie to starego tak samo poddusi.

paniczmax napisał/a:

pierdolisz dobrze zrobił, uspokoił bachora bez klapsów i całego biadolenia , kaszojad ma słuchac i wykonywac polecania swego żywiciela, wydaje mi się że to nie jego bachor i coś próbuje wymusić na matce, prowokując sytuację ale nowy partner mamy nie daje się wciągnąć w gierkę i bezboleśnie tłumi pożar w zarodku



ty pojebany jesteś xD
Zgłoś
Avatar
smc 2023-03-18, 22:45 6
Tutaj nikt z komentujących nie jest pojebany. Te zadziorne teksty to tylko atencyjne zaczepki wpisujące się w satyryczno-społeczny styl tego portalu.

Może Wam pomoże ten tekst do wytłumaczenia się przed prokuratorem. Mi pomogło...
Zgłoś
Avatar
Z................w 2023-03-18, 23:02 1
Wydaje mi się że młody też gra więcej niż to naprawdę
Zgłoś
Avatar
njminime 2023-03-18, 23:02 1
paniczmax napisał/a:

pierdolisz dobrze zrobił, uspokoił bachora bez klapsów i całego biadolenia , kaszojad ma słuchac i wykonywac polecania swego żywiciela, wydaje mi się że to nie jego bachor i coś próbuje wymusić na matce, prowokując sytuację ale nowy partner mamy nie daje się wciągnąć w gierkę i bezboleśnie tłumi pożar w zarodku



Ty nie pij juz wiecej
Zgłoś
Avatar
Jajamiomate 2023-03-18, 23:40
8marca napisał/a:

Jakie to miasto? Jest jakieś info?



Dąbrowa Górnicza. Grozi im do 15 lat więzienia, są t w rękach Policji
Zgłoś
Avatar
glimza89 2023-03-19, 0:01 4
"Chyba kurwa u ciebie na melinie w slamsach. Normalne w takiej sytuacji to niebieska karta, prokurator i trochę odsiadki, gdzie współwięźniowie już mu wytłumaczą, co zrobił źle.
Nie jestem zwolennikiem bezstresowego wychowywania, ale co innego pasem na dupę, a co innego duszenie doprowadzające niemal do śmierci". Rzadko coś tu pisze i nie wiem jak się dodaje te teksty...ale co daje niebieska kartą. W styczniu udusili dziecko 10km ode mnie i mieli niebieską kartę. Dzwonią i uprzedzają że będą. Powiedzą że wszystko było ok ....bo rodzice wiedzieli jak mają się zachowywać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie