18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (19) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Patriotyczny pojazd
phrontch • 2019-11-13, 21:58
Jeśli husaria dzisiaj by istniała, to na pewno by jeździła takimi pojazdami :jezdziec:








2019-11-13, 22:11
Proponuję na harda

2019-11-13, 22:12
Jakiś patryjomobil... I tyle :roll:

2019-11-13, 22:12
Buk chonor ojczysna :lol:

2019-11-13, 22:49
Dobrze, że przynajmniej nie ma polskiej flagi :facepalm:

2019-11-13, 22:57
Jeszcze brakuje jebutnych naklejek z cebulą.

2019-11-13, 23:07
Sprzedam kampera do poprawek blacharsko lakierniczych...
Gościu chce pozwać Schleswig-Wielgus za obrazę....

2019-11-13, 23:16
czy to jest ten rządowy burdel na kółkach?

2019-11-13, 23:35
Jest mi wstyd, Sprintcarowi powinno być jeszcze bardziej.

2019-11-14, 00:13
Stał długo przy ulicy Mogilskiej w Krakowie obok wjazdu na ulicę Kosynierów. Ciekawi mnie tylko kto tym jeździ :P

Tr...........ty
2019-11-14, 00:13
Ten napis "Stop 447just" to pisali bardziej patrioci, czy kibole, bo nie znam?

2019-11-14, 00:19
@up
Na pewno jakiś profesór doktór Wiktór z Krakowa, specjalista od języków zagranicznych, ale ze swojskimi korzeniami.

2019-11-14, 01:19
Czemu to jest na hardzie?

2019-11-14, 01:51
Ja to zawszę lubię tych wszystkich różnej maści ubogich patriotów.
Nie chodzi nawet o ten konkretny przykład ale ogólnie.
W USA jest tego wysyp. Takie samochody tam to prawie codzienność a dopie**alają do tego jeszcze wszędzie boga i Jezusa czy tam tego samego zmyślonego przyjaciela, nie znam się.

Tutaj tak samo. O ile tego zjeba lalaloli nie trawię to k***a raz na j***ny ruski rok się z tym debilem co szoruje kible u Abdula w UK zgodzę i faktycznie k***a jeszcze pie**olonej cebuli brakuje.

Uważam siebie za patriotę ale jak wszyscy tutaj wiedzą mam z religią i bogiem tyle wspólnego co zakonnica z baletem. Niech każdy wierzy w co tam chce a skoro niektórym potrzeba boga i grzechów oraz wizji piekła aby kogoś nie zabić o 20 groszy to mi pasuje.
Kocham nasz kraj i w ogóle ale no k***a mać ten j***ny kamper jebie pie**olonym festynem na kilometr.

Jakiś czas temu w robocie był typ z jebitną koszulką polski walczącej i k***a z tyłu oczywiście buk honór i łojczysna a z przodu kotwica i "pamiętamy".
No i gadka szmatka się zaczyna a ja o harcerzach zaczynam a w oczach oponenta wzrok typu "o ch*j ci chodzi"...
W każdym razie tego dnia dowiedziałem się, że kotwica oznacza powstanie warszawskie we wrześniu 45 roku...
To był moment w którym mając jeszcze dobre 60% papierosa w naszej palarni spojrzałem typowi w oczy gasząc ledwo zapalonego fajka i poszedłem w swoją stronę.

2019-11-14, 04:47
~Velturałkę napisał/a:

Ja to zawszę lubię tych wszystkich różnej maści ubogich patriotów.
Nie chodzi nawet o ten konkretny przykład ale ogólnie.
W USA jest tego wysyp. Takie samochody tam to prawie codzienność a dopie**alają do tego jeszcze wszędzie boga i Jezusa czy tam tego samego zmyślonego przyjaciela, nie znam się.
Tutaj tak samo. O ile tego zjeba lalaloli nie trawię to k***a raz na j***ny ruski rok się z tym debilem co szoruje kible u Abdula w UK zgodzę i faktycznie k***a jeszcze pie**olonej cebuli brakuje.
Uważam siebie za patriotę ale jak wszyscy tutaj wiedzą mam z religią i bogiem tyle wspólnego co zakonnica z baletem. Niech każdy wierzy w co tam chce a skoro niektórym potrzeba boga i grzechów oraz wizji piekła aby kogoś nie zabić o 20 groszy to mi pasuje.
Kocham nasz kraj i w ogóle ale no k***a mać ten j***ny kamper jebie pie**olonym festynem na kilometr.
Jakiś czas temu w robocie był typ z jebitną koszulką polski walczącej i k***a z tyłu oczywiście buk honór i łojczysna a z przodu kotwica i "pamiętamy".
No i gadka szmatka się zaczyna a ja o harcerzach zaczynam a w oczach oponenta wzrok typu "o ch*j ci chodzi"...
W każdym razie tego dnia dowiedziałem się, że kotwica oznacza powstanie warszawskie we wrześniu 45 roku...
To był moment w którym mając jeszcze dobre 60% papierosa w naszej palarni spojrzałem typowi w oczy gasząc ledwo zapalonego fajka i poszedłem w swoją stronę.



potem się obudziłeś, bo przez nocne polucje zmoczyłeś gacie