18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
gucio_gu 2024-09-21, 21:28
Super,kiedy i czym można strezelać?
Zgłoś
Avatar
Montana1 2024-09-21, 21:30
Dobry chłopak skode oszczędził
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-09-21, 22:26 4
Centurion napisał/a:

Na Wildzie mogą wreszcie spać spokojnie



Człowieku to jest Wilda, wylęgarnia morderców, ćpunów, kurew i wszelkiego najgorszego tałatajstwa, nie spotkałem żadnego normalnego człowieka z tej dzielnicy, za to pełno pojebów. Taki Poznański slams

baronturbina napisał/a:

Obciągali sobie nawzajem. Na Ukraińców nocami rycerz Maryji nie ma czasu.



Czy ty durniu nawet polskiego nie rozpoznajesz, gdzie żeś ty się ulągł.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-21, 22:56 2
Heliar napisał/a:

Czy ty durniu nawet polskiego nie rozpoznajesz, gdzie żeś ty się ulągł.


A Ty? Co czułeś pisząc powyższe?
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-09-21, 23:03
baronturbina napisał/a:

A Ty? Co czułeś pisząc powyższe?



To co już napisałem, ze zrozumieniem też masz problem? Wyjaśniam. Zastanawiałem się, jak mogłeś nie rozpoznać języka Polskiego i gdzie ty tam jakiegoś ukra słyszałeś. Później przyszło mi do głowy, że ty może z jakieś wsi na Podlasiu, albo, górol i nie znasz polskiego.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-21, 23:14 2
Heliar napisał/a:

To co już napisałem, ze zrozumieniem też masz problem? Wyjaśniam. Zastanawiałem się, jak mogłeś nie rozpoznać języka Polskiego i gdzie ty tam jakiegoś ukra słyszałeś. Później przyszło mi do głowy, że ty może z jakieś wsi na Podlasiu, albo, górol i nie znasz polskiego.


Może nie słyszałem a przeczytałem. Czytaj forum dokładnie nim następnym razem sie udzielisz.

Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-09-21, 23:23
baronturbina napisał/a:

Może nie słyszałem a przeczytałem. Czytaj forum dokładnie nim następnym razem sie udzielisz.



Ja pierdole gościu, ty filmu nawet nie obejrzałeś, ale komentujesz i jeszcze innych pouczasz.
Zgłoś
Avatar
KarolinaWołosz 2024-09-21, 23:24
Kula w łeb I po sprawie
Zgłoś
Avatar
Bonawojciechszarlata 2024-09-21, 23:38
Jeszcze ostatni rdzenni mieszkańcy Wildy żyją widzę....10lat temu to się dopiero działo xD
Pamiętam jak jebało z piwnicy ze słynnej 11-tki (Sikorskiego 11) , okazało się że dziecko i matka z odciętymi głowami leżeli na dole aż w Żabce było czuć przy zamkniętych drzwiach (a znajdowała się po drugiej stronie ulicy).... dużo tego było 😉
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-22, 0:05 2
Heliar napisał/a:

Ja pierdole gościu, ty filmu nawet nie obejrzałeś, ale komentujesz i jeszcze innych pouczasz.


Przeczytaj całe forum. Kogucika wypowiedź i moja o rycerzach Marii. Gdzie chłopcze ja Ukraińców widziałem? Kogucik ich wszędzie widzi. Teraz dobranoc i przestań się kompromitować.
Zgłoś
Avatar
MarekB1981 2024-09-22, 7:36 2
To była patola a nie patrol obywatelski. Takich lewicowych jebów w miastach jeat dużo.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2024-09-22, 8:17 1
blok ekipy się naoglądał i spejsona udaje
Zgłoś
Avatar
Trolik1 2024-09-22, 11:52 1
Odjebać to gówno i po krzyku.
Zgłoś
Avatar
Sandalek 2024-09-22, 13:21
Ciekawe czy aw wtychac tez beda mmaszerowac ? " Czwórka kiboli brutalnie pobiła nastolatka w Tychach? 17-latek w stanie ciężkim w szpitalu" A nie sorry, to sa nasi obroncy wiary i praworzadnosci
Zgłoś
Avatar
Bangladesz123 2024-09-22, 14:50
Po co karetka do niego? Od razu śmieciarka bo taki element trzeba itylizować
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie