18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
elim 2024-09-22, 15:14
Kiedyś jadąc autem dostawczym typu blaszak w nocy z piątku na sobotę po drodze osiedlowej musiałem mocno wyhamować przed progiem zwalniającym, w tym momencie obskoczyło mnie trzech podpitych kolesi, jeden blokował mi przejazd, dwóch zaczęło walić w samochód od strony kierowcy, szczęśliwie udało mi się po chwili uciec tym autem, nie było w nim żadnych uszkodzeń, ale ponieważ go w ogóle nie myłem to ci napastnicy cali się wysmarowali brudem jaki był nim, trochę mi to auto "wyczyścili".
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-22, 16:46 1
To jakaś czeska prowokacja bo Skody nie ruszył
Zgłoś
Avatar
MartweMurzyńskiePłody 2024-09-22, 17:27
Ale ci ukraińcy dobrze po Polsku nawijają
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-22, 17:48
Heliar napisał/a:

Człowieku to jest Wilda, wylęgarnia morderców, ćpunów, kurew i wszelkiego najgorszego tałatajstwa, nie spotkałem żadnego normalnego człowieka z tej dzielnicy, za to pełno pojebów. Taki Poznański slams
Czy ty durniu nawet polskiego nie rozpoznajesz, gdzie żeś ty się ulągł.



@baronUPAdlina ulągł sie w Kijowie, żadna nowość.

[ Dodano 2024-09-22, 17:50 ]
elim napisał/a:

Kiedyś jadąc autem dostawczym typu blaszak w nocy z piątku na sobotę po drodze osiedlowej musiałem mocno wyhamować przed progiem zwalniającym, w tym momencie obskoczyło mnie trzech podpitych kolesi, jeden blokował mi przejazd, dwóch zaczęło walić w samochód od strony kierowcy, szczęśliwie udało mi się po chwili uciec tym autem, nie było w nim żadnych uszkodzeń, ale ponieważ go w ogóle nie myłem to ci napastnicy cali się wysmarowali brudem jaki był nim, trochę mi to auto "wyczyścili".



Czyli w zasadzie, dobre chłopaki

mozna ich tam na stałe zainstalować zamiast myki
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-09-22, 22:13
Przejebane a imigranci jeszcze nie dojechali.
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-09-23, 19:43
ja pierdole kolejny pierdolony wylęty i prawilny kibic spod jakiego kamienia ta kurwa wypełzła??
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-09-24, 19:00
Typowy naćpany lewak
Zgłoś