18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
p................n 2013-03-17, 12:56 28
Chuja się ruszy kurwa debile, tylko się napinacie jak małe dziewczynki, bo źle bo sramto, przyjdą nastepni i tez was będą sromotnie ruchać... latego warto spierdalać z tegoż kraju jak coś się będzie działo, po chuj drążyć temat. Tak jak było w czasie wojny, niektórzy spierdolili i teraz sobie żyją w normalnych krajach...
Możliwe że za ostro ale mam na to wyjebane i na tych kurwa polaczkowatych hipstero-skejto-metalowo-techniawkowo-dabstepowo-hejterów. Chuj wam w dupę i kawałek szkła.
Zgłoś
Avatar
dzwonkos 2013-03-17, 12:59 102
pmn napisał/a:

Chuja się ruszy kurwa debile, tylko się napinacie jak małe dziewczynki, bo źle bo sramto, przyjdą nastepni i tez was będą sromotnie ruchać... latego warto spierdalać z tegoż kraju jak coś się będzie działo, po chuj drążyć temat. Tak jak było w czasie wojny, niektórzy spierdolili i teraz sobie żyją w normalnych krajach...
Możliwe że za ostro ale mam na to wyjebane i na tych kurwa polaczkowatych hipstero-skejto-metalowo-techniawkowo-dabstepowo-hejterów. Chuj wam w dupę i kawałek szkła.



Ulżyło Ci ?
Zgłoś
Avatar
m0lenda 2013-03-17, 13:02 26
Polacy jeszcze bardziej muszą dostać po dupie żeby coś naprawdę się ruszyło.
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2013-03-17, 13:02 1
@dzwonkos, a tobie?
Przecież pisze prawdę, a prawda ma to do siebie, że boli, więc wysmaruj dupe wazeliną i nie spinaj sie, będzie Ci lżej.
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-03-17, 13:03 1
dzwonkos napisał/a:



Ulżyło Ci ?



Tobie widać nie. Wczoraj oglądałem wyjątkowo telewizję i to widziałęm jak się debile bez szkoł napinają. Próbują się bronić rękami i nogami bo jak ludzie ruszą to zabiją każdego i ich rodziny. i tego im kurwa życzę i każdemu tzw. polaczkowi.
Zgłoś
Avatar
dzwonkos 2013-03-17, 13:08
pmn napisał/a:



Tobie widać nie. Wczoraj oglądałem wyjątkowo telewizję i to widziałęm jak się debile bez szkoł napinają. Próbują się bronić rękami i nogami bo jak ludzie ruszą to zabiją każdego i ich rodziny. i tego im kurwa życzę i każdemu tzw. polaczkowi.



Masz na myśli Kukiza ?
Zgłoś
Avatar
scchizm 2013-03-17, 13:35 4
ciekawe kiedy go powieszą
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-03-17, 13:39 41
pmn

to spierdalaj z kraju , chocby sie mialo palic i walic matki nie opuszcze
Zgłoś
Avatar
typhoon_2008 2013-03-17, 13:41 23
Samo sie nic nie zmieni.. Kłapać pyskiem sprzed monitora jest najłatwiej.. Ja podziwiam j szanuje ludzi ktorzy mają odwagę i chęci coś zmienić w tym chorym państwie.

Najpierw spierdolą a kiedy coś zmieni się na lepsze to jak hiena wroci i bedzie Polakiem pełną gębą..
Zgłoś
Avatar
J................D 2013-03-17, 13:44 3
pmn napisał/a:



Tobie widać nie. Wczoraj oglądałem wyjątkowo telewizję i to widziałęm jak się debile bez szkoł napinają. Próbują się bronić rękami i nogami bo jak ludzie ruszą to zabiją każdego i ich rodziny. i tego im kurwa życzę i każdemu tzw. polaczkowi.



gluchy czy ki chuj ?? Kukiz wlasnie gada przeciwko tym zjebom z immunitetami
Zgłoś
Avatar
Q................h 2013-03-17, 13:56 14
@pmn

Właśnie przez taką postawę myślenia jaką ty prezentujesz! nic się nie zmieni, i największym polaczkiem jesteś ty pisząc bzdury.
Zgłoś
Avatar
krz2 2013-03-17, 13:57 1
Ci Gdańszczanie to mądrzy ludzie.

ps: polać mu!
Zgłoś
Avatar
Knutsen 2013-03-17, 13:57 10
pmn jesteś kolejnym frajerem, który umie tylko kogoś zbluzgać. Najlepiej zrobisz jak już teraz uciekniesz, bo takich ciot w kraju mamy wystarczająco dużo.
Zgłoś
Avatar
ko11 2013-03-17, 13:58 26
pmn
jesteś idiotą.
bezpłciowy, obojętny frajer. Najłatwiej jest uciekać , to jest dla ludzi słabych ->takich jak ty. nie szanuję w ogóle takich osób. W tym kraju są ludzie, którzy kochają swój kraj za to że się tu urodzili, dorastali teraz są starsi i nie chcą być robieni w chuja przez rząd, innych posło-ekspertów, byc okłamywani przez media i takie tam. Dlatego robią coś żeby to zmienić.
frajerzy uciekają
jesteś za młody i głupi żeby to zrozumieć więc idź się uczyć przyrody bo jutro chyba masz klasówkę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie