18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Lenart 2012-02-20, 23:06
nanab napisał/a:


Dobra, źle to przeliczyłem-wychodzi koło 2,6tys. na rękę. Ale i tak to 2x tyle co nasze 1800 brutto.

Już pisałem żebyś przemył swoją szklaną kulę. Ty chyba masz jakieś problemy emocjonalne. Nie wiem, koledzy z technikum/zawodówki zmuszali cię do jeżdżenia z nimi na dziwki matizem? A może ktoś z rodziny?
Jeszcze raz- uczyłem się(i dalej się uczę), nie rozwalałem kibli w szkole, nie przechlewam wypłaty, nigdy nie byłem ani dnia na zasiłku(w przeciwieństwie do ciebie), znam 4 języki na tyle żeby się dogadać(nie, nie licząc polskiego).

Od paru miesięcy się nad tym zastanawiam. Problem w tym, ze zmiana zawodu to nie takie hop-siup, tydzień czy dwa i jest. Szkoła czy studia parę lat trwają.

Jak już kogoś wyzywasz to nie rób tego jak imbecyl po technikum, który kupił zaliczenie z polskiego.

Gdyby nie tacy "zjebani imbecyle" to ty milordzie po studiach nie miałbyś gdzie mieszkać, nie miałbyś komputera, prądu ani internetu żeby heitować na sadistiu, nie miałbyś jedzenia, wody, po prostu zdechłbyś. Śmieszą mnie ludzie, dla których jakakolwiek forma pracy fizycznej, czy to na serwisie, czy to na budowie czy chuj wie gdzie indziej to jakaś ujma. Bo przecież tylko matoły idą do zawodówki albo technikum i zarabiają potem 5tys. na budowie.



Znasz 4 języki i jesteś taki kurwa ach i och i nie masz pracy? To masz problem chłopie.

Pisząc do Ciebie "Ty huju" odpowiadam Ci i takim kurwa matołom którzy jak widzą kogoś kto dobrze zarabia zaraz srają w gacie i hejtują.

Tak znam smak zasiłku bo wolałem przesiedzieć na nim 3 miechy a potem pół roku na stażu z urzędu pracy niż iść do mcdonalda czy na telefon opychać książki telefonicznie. Weź się zastanów kurwa - idziesz serwować bułki kończysz studia i jak chcesz porządną robotę to masz w CV tylko MC albo KFC. To jak mają Ci dać porządną robotę? Trzeba szukać pracy a nie zamulać i myśleć że ktoś Ci da zaraz na dzień dobry 3 koła na rękę. Nie ma ofert? Co Ty pierdolisz? Wiem że jest hujowo. Masa moich znajomych po naprawdę ciężkich studiach nie ma pracy albo zapierdala za smieszny hajs. Nigdy nie ukrywałem że miałem farta ze znalezieniem pracy. Tylko wkurwia mnie takie żałosne pierdolenie jak Ty i Twoi żałośni naśladowcy. mam się czuć źle bo taki geniusz jak Ty ma gorzej niz ja. Spróbuj kurwa znaleźć porządną robotę bez znajomości w Krakowie. POWODZENIA.

Gdyby nie tacy "zjebani imbecyle" to ty milordzie po studiach nie miałbyś gdzie mieszkać, nie miałbyś komputera, prądu ani internetu żeby heitować na sadistiu, nie miałbyś jedzenia, wody, po prostu zdechłbyś. Śmieszą mnie ludzie, dla których jakakolwiek forma pracy fizycznej, czy to na serwisie, czy to na budowie czy chuj wie gdzie indziej to jakaś ujma. Bo przecież tylko matoły idą do zawodówki albo technikum i zarabiają potem 5tys. na budowie.



Zapomniałem że komputer i inne dobrodziejstwa techniki i nauki z których korzystamy były wymyślone przez pół-matołów po zawodówkach. Jobs z Gatesem to w Twoim mniemaniu milordowskie tumany? Idzie taki leszcz do zawodówki budowlanej. Opierdala się 3-4 lata. Nie zda matury bo po co? Mając 18-19 lat nic nie umie a potem płacz - bo inny "milord" na forum ma lepiej i on jest hujem. I nie pierdol mi że tak nie jest. Byłem w 12 szkołach technicznych w Krk i wszędzie było to samo. Debil choduje sie na debilu. Mój brat skończył technikum gastronomiczne przy Zamoyskiego. Jest średnim uczniem a był w czołówce w szkole. 60% ludzi po zdaniu egzaminu zawodowego nie zdawała matury. Bo po huj. A większość z tych debili nie potrafi ugotować ryżu - MAJĄC DYPLOM KUCHARZA. Potem idą szukać roboty i patrzą na nich w hotelach i restauracjach z politowaniem bo wiedzą co taki kolo soba reprezentuje.

Ale tu jest to co mówiłem wcześniej - to jest wina szkół i ogólnie szkolnictwa w Polsce. Nie tylko technika / zawodówki. W liceach też wszyscy maja wyjebane i tylko idą z programem do przodu. Na studiach jak bym sam gdzieś nie pojechał na budowle wodną / zaporę / huj wie gdzie to też bym nic nie wiedział. Bo wszyscy wychodzą z mylnego założenia że sam sobie wszystko znajdziesz i sie sam nauczysz.

Fajnie że ktoś kto pracuje fizycznie ma możliwość zarabiania 5 tysi miesięcznie. Szkoda że taka pensja w zawodach fizycznych jest OGROMNĄ rzadkością. Ale jak ma miec taka kaskę jak w szkole się nic nie nauczył a kursy są rzeczywiście w huj drogie.

I na koniec:

Don't hate the player
Hate the game
Zgłoś
Avatar
setkris 2012-02-24, 1:22
ożesz kurwa, to sie rozgadało toważystwo
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-02-25, 1:31
Lenart napisał/a:


Znasz 4 języki i jesteś taki kurwa ach i och i nie masz pracy?


Znowu mam powtarzać tekst o twojej kryształowej kuli? Jak już pisałem-mam pracę.
Lenart napisał/a:


Tak znam smak zasiłku ...


Więc pewnie wiesz jak to jest
Cytat:

siedzieć na zasiłku dla debili i rozpierdalać każdy grosz na chlanie z kumplami mułami po zawodówce i technikum to sie kurwa nie dziwie.


Lenart napisał/a:

Weź się zastanów kurwa - idziesz serwować bułki kończysz studia i jak chcesz porządną robotę to masz w CV tylko MC albo KFC. To jak mają Ci dać porządną robotę?


Lepiej mieć w CV np.
Cytat:

rozwoziłem pizze nosiłem ulotki i pracowałem w punkcie xero. 4 lata zapierdalałem w krakowskich hotelach z walizkami


?
Lenart napisał/a:



Zapomniałem że komputer i inne dobrodziejstwa techniki i nauki z których korzystamy były wymyślone przez pół-matołów po zawodówkach


A kto wyprodukuje, sprzeda, dowiezie albo naprawi taki komputer? Przecież gość po studiach nie będzie brudził sobie delikatnych rączek taką "pracą" dla plebsu. To robota dla imbecyli(czytaj absolwentów technikum), albo podludzi(czyt. zawodówka)

Mimo wszystko miło, że skierowałeś swoje zapędy w stronę szkolnictwa i określonej grupy(do której nie należę) i chociaż trochę przestałeś mieszać mnie z błotem. Co do drugiej połowy posta całkowicie się z tobą zgadzam.
Zgłoś