18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
~Velture 2013-12-11, 10:44
Ah jak ja lubię te hejty między pececiarzami i konsolowcami.
Szkoda ,że mam wyjebane na to. Mam ps3, ps4 oraz laptopa gdzie mam więcej fpsów niż lamusy na pc po 5tyś..... Wyjebane mam! hahahahahah. Gram gdzie mi pasuje i wygodnie dupe rozkładam na kanapie grając na konsoli albo w bf4 na max detalach przy ponad 150fps :*

Pozdro dla hejterów.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-11, 10:48 1
Konsole są do gier, a komputery do wszystkiego. Z tym że jak chcesz mieć kompa do naprawdę dobrego grania, to musisz wpompować w niego kupę hajsu.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-12-11, 10:48 8
Velture w lapku masz 8 rdzeniowego procka plus titany w SLI ?? Pokaż mi takiego lapka...
Zresztą o konsolach niech świadczy to iż pokazówka Forza 5 chodziła na i7 i GTX 680 i wyglądała lepiej niż na xklocu
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-12-11, 11:18 6
@up

to jest kwestia ustawień a nie "okłamywanie". Ahhh... biedni konsolowcy.. pewnie nie mają opcji graficznych w grach ani nawet możliwości instalowania nakładek renderujących obraz
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-12-11, 11:34
To nie kwestia ustawień. Po prostu na E# nie mieli jeszcze gotowych konsol więc wszystko odpalali na PC mocniejszym niż konsole. A ewidentnie widać iż grafika na PC wersji Forza 5 jest lepsza. A my tu mówimy o średnim PC kontra konsola.
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2013-12-11, 11:40 43
Chuj was to interesuje kto na czym gra. Pod tematami o starych grach pierdolicie, że kiedyś to były gry a teraz tylko grafika i skrypty, a jak pojawi się tamat konsole vs pc to wyskakujecie, że konsola ma chujową grafikę. Macie na Pc takie tytuły jak "Red dead redemption" serie "Fight night", "UFC", "infamous" "God of War" czy "Gran Toursmo"? Nie macie, Konsolowcy już dostali GTA V a na pc ciągle cisza. Więc nie mówcie, że konsole są chujowe bo, nie są. Wydając 1600zł na ps4 jestem pewien, że przez ok. 8-9 lata będe w stanie uruchomić na nim najnowsze tytuły, wydająć 1600zł na pc tego nie ma. Co prawda będe trochę tracił na grafice w porównaniu z pc jednak "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal", a grafika nie jest dla mnie ważna. Podobno bf3 był graficznie o wiele lepszy na pc, nie wiem, gram na konsoli i nie porównuje grafiki do tej z pc bo nie mam takiej potrzeby. Widzę, że pctowcy są zajebiście zakompleksieni bo to oni zaczynają to "wpjny", taki odpowiednik gimboateistów.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-12-11, 11:40 2
Cytat:

na konsoli albo w bf4 na max detalach przy ponad 150fps


szkoda tylko że nie w full hd, ale to taki tam szczegół...
Zgłoś
Avatar
santaxl 2013-12-11, 11:43 1
hahahaha pecetowcom żal dupę ściska, ja za 2 tysie mam sprzęt, który uciągnie każdą grę przez najbliższe 5 lat, a wy będziecie tyle musieli wydawać co roku, aby pograć na średnich detalach.
Zgłoś
Avatar
606 2013-12-11, 11:48 4
@up chyba cię pojebało, kupiłem peceta 6 lat temu za niecałe 1500 zł i gram w bioshock infinite prawie na full detalach. Kup konsolę sprzed 6 lat i spróbuj na niej odpalić jakąś nowość, powodzenia. Już nie mówię o tym, że taki np. Dishonored ZAPIERDALA, podobnie jak StarCraft II i inne gry, które są zajebiście wysoko oceniane. To, że nie pójdzie mi jedna gra na 500 jakoś mnie nie rusza, bo w to co chcę i tak pogram.

"laptopa gdzie mam więcej fpsów niż lamusy na pc po 5tyś"
To ten laptop kosztował chyba 15, albo tradycyjnie pierdolisz jak potłuczony.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-12-11, 11:49 4
santaxl napisał/a:

hahahaha pecetowcom żal dupę ściska, ja za 2 tysie mam sprzęt, który uciągnie każdą grę przez najbliższe 5 lat, a wy będziecie tyle musieli wydawać co roku, aby pograć na średnich detalach.


Przez 5 lat na średnich detalach... Średnich na dzisiejsze standardy. Za 5 lat to będzie minimalny poziom detali na PC. Jeżeli teraz wydam 2k na PC to będę miał dziś lepszą grafikę niż na konsoli i za 5 lat także będę miał lepszą grafikę niż na konsoli. Czemu ?? Ponieważ obie te maszyny mają taką samą moc obliczeniową za 5 lat jak i w dniu zakupu. Takimi postami konsolowcy tylko potwierdzają swoją głupotę.
Zgłoś
Avatar
Qbas 2013-12-11, 12:08 4
PC górą? tylko w takich GIF-ach niestety
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2013-12-11, 12:42 3
santaxl napisał/a:

a wy będziecie tyle musieli wydawać co roku, aby pograć na średnich detalach.


Wolne żarty. Trzeba sobie zrobić składaka (prawie 3 lata temu za ~1600zł) a nie kupować jakieś gówno w "MedjaMarkecie" po zawyżonej cenie.
Dla porównania: Komp kolegi kupiony w całości za 2500zł wymiękł przy moim składaku za ~1000zł mniej.
Mało tego - dalej chodzą mi najnowsze gry.
Pozdro, dalej dawajcie się nabijać we flaszkę marketom.
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-12-11, 13:28 1
Jedyny argument konsolowców to 'exclusivy', jak GTA 5, istniejące (stworzone przez lobby konsolowe) właśnie dlatego, aby ktokolwiek te konsole kupował. Ale ja i tak mam wyjebane na te gry, to, w co ja lubię grać na PC, nigdy nie wyjdzie na konsole, ale nie są to wielkie tytuły, więc konsolowcy nawet nie wiedzą co tracą, bo nikt o tym nie trąbi jak o GTA. Sam nawet w 4 część nie grałem bo mi się to znudziło, więc mam wyjebane. A kompa i tak potrzebuję do pracy, programowania, więc nawet nie istnieje dylemat. Konsole są dla dzieciaków chcących ponapierdalać w button mashery, normalny człowiek i tak potrzebuje kompa do pracy za minimum 1000 zł, to już może dołożyć następny tysiąc czy półtora i mieć sprzęt równy konsoli, na który można bardzo łatwo piracić gierki i na nich przyoszczędzić następne setki zł
Zgłoś
Avatar
Murekkk 2013-12-11, 14:44 1
Konsole są robione tylko i wyłącznie pod hajs. Gdyby chcieli to by włożyli tam od razu dużo lepszy sprzęt niż w PCtach, ale po co skoro można co jakiś czas wydawać stopniowo nową generację konsol i trzepać hajs.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie