18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:46
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Toperson1 2024-03-14, 21:42 11
Ofiary bezsensownych przejść dla pieszych. W Polsce mamy to samo.
Zgłoś
Avatar
mamurra 2024-03-14, 22:26 8
Rosja? No, to pechowa, rzeczywiście. Od urodzenia.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-03-14, 23:19
Who cares?

Zgłoś
Avatar
vladok 2024-03-14, 23:40 1
Ustąp pieszemu - kacap stajl
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-03-14, 23:58 1
vladok napisał/a:

Ustąp pieszemu - kacap stajl



Tak, ziomek z ciezarowki powinien isc do paki, za podrzeganie do samobojstwa;) Widzieli ze zapierdala, widzieli ze snieg. U nas bydlo tez sie wpierdala, czesto metr przed maska.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-15, 0:26 3
Jest przejście dla pieszych, są chyba i światła (tak mi to wygląda na skraju kadru), nie ma mocnych aby kacap bez czerwonego stanął, tak więc w normalnym kraju piesi nie popełniliby żadnego błędu.

Ale tam nie ma ludzi, są kacapi.
Zgłoś
Avatar
KosmatyHui 2024-03-15, 1:35
majeńka napisał/a:

Jest przejście dla pieszych, są chyba i światła (tak mi to wygląda na skraju kadru), nie ma mocnych aby kacap bez czerwonego stanął, tak więc w normalnym kraju piesi nie popełniliby żadnego błędu.
Ale tam nie ma ludzi, są kacapi.



Raz, ze to nie jest normalny kraj.. tylko kacapia.. dwa u nas tez nie ma świateł tam, gdzie logika nakazywalaby by byly. Tu tez ich napewno nie ma. Zobacz jak zachowuje sie ciezarowka i nie widac dodatkowych slupow. I w normalnych krajach nie wpuszcza sie pieszych, tylko sie jedzie. Co innego jesli pieszy jest juz na przejsciu.. ale w polsce zawsze z logika na bakier i chcielibyscie by pociagi zatrzymywaly sie przed samochodami.
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-03-15, 10:40
Przez ten znak przejścia dla pieszych to wygląda, jakby na chodniku ich jebnął, ale to r0sja, wszystko jest możliwe.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-03-15, 12:39
Zginąć pod kołami łady
Zgłoś