18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Historyjki na pewno wcześniej nie było, bo to osobista obserwacja z dzisiaj.

Podczas podróży tramwajem zauważyłem dziwne zjawisko. Otóż na jednym z miejsc siedział pedał albo hipster, chuj go tam wie. Tradycyjnie: glany HD, obcisłe czarne rurki podwinięte do kolan, wysokie czarne skarpetki wychodzące ponad buty, obcisła i za krótka czarna kurtka z plastiku imitującego skórę, pod spodem czerwona koszula w kratkę zapięta na ostatni guzik, czarna czapeczka umiejscowiona na czubku głowy (tak że przed zimnem nie ochraniała nic), białe wielkie okulary (co dziwnego nie były to Raybany), noga na nogę, jedna dłoń na kolanie a w drugiej obowiązkowo Iphone. A! Zapomniałbym... W nosie oczywiście kolczyk, taki jak krowy mają. Myślę sobie pedał jakiś na bank.

Ale co najważniejsze. Na twarzy miał dwa ogromne siniaki, rozciętą brew i wargi, podbite oko i rozbite jedno szkiełko w okularach. Wyglądał jak po naprawdę solidnym wpierdolu. I teraz przyznać się sadole, kto jest z Poznania i tępi hipsteriadę?
Zgłoś
Avatar
k................8 2013-11-29, 13:46 68
Jak hipster to i pedał.
Tak czy siak za swoje pedalskie grzechy odprawiona została mu pokuta.
Pewnie jeszcze nie jeden raz w swoim życiu taką pokutę on przeżyje
Zgłoś
Avatar
Metatron022 2013-11-29, 14:10 1
Co to są "Raybany" ? :O
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-11-29, 14:24 16
Ja jestę z Poznania i tępię pedałów.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-11-29, 14:38 2
Nie ja, słowo.
Zgłoś
Avatar
FreeHouse 2013-11-29, 14:42 2
Metatron022 napisał/a:

Co to są "Raybany" ? :O



To te takie hipsterskie oprawki okularów, ale nie mam bladego pojęcia czy dobrze napisałem
Zgłoś
Avatar
MGC 2013-11-29, 15:00 118
czyli jak ktoś na co dzień wychyla się z Twojej skali mody, nie nosi bluzy JP, Prosto i kaptura na głowie to od razu w Twoim mniemaniu jest pedałem i hipsterem? Moda, ubiór jest pojęciem względnym i każdy ma prawo nosić to co chce. Ten koleś z tramwaju równie dobrze może wstawić się w obronie kogoś słabszego i dlatego był tak poobijany...
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2013-11-29, 15:55 75
I się kurwa niektórzy dziwią, że ludzie noszą przy sobie broń, a wieczorami z domu nie wychodzą. Każdemu prymitywowi, który napierdala i żywi nienawiść do innych tylko dlatego, że wyglądają inaczej niż on, życzę żeby taki- w mniemaniu chama- "odmieniec" miał pistolet i w trakcie napaści strzelił w durny prostacki łeb.

FreeHouse napisał/a:

I teraz przyznać się sadole, kto jest z Poznania i tępi hipsteriadę?


Takie zachowanie- typu "tępienie hipsteriady"- nie świadczy o byciu sadolem. To świadczy o kiepskiej kondycji intelektualnej i problemach emocjonalnych.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-29, 16:21 13
o kuwa, od kiedy hipsterzy chodza w glanach?
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-11-29, 16:25
ja myślałem ze tylko hipsterzy kurwa "podróżują" tramwajem
Zgłoś
Avatar
marna 2013-11-29, 16:35 1
clubber napisał/a:

Ja jestę z Poznania i tępię pedałów.



z
poznania mówisz?

pewnie w weekendy chodzisz po Sw Marcinie i wyciągasz homoseksualistów z klubów im przyjaznym, których tam pełno z resztą..
Zgłoś
Avatar
c................r 2013-11-29, 16:56
OJ, marna, dobrze wiesz, że tam ochrona robi selekcję - jak stamtąd wychodzą, to dopiero zaczyna się łapanka
Zgłoś
Avatar
marna 2013-11-29, 17:12 5
clubber napisał/a:

OJ, marna, dobrze wiesz, że tam ochrona robi selekcję



oj chyba aż tak dobrze nie wiem jak Ty nie bywam w takich miejscach
Zgłoś
Avatar
g................k 2013-11-29, 20:07 3
dobrze się mu zdążyłeś przyjrzeć

jeszcze coś dodam. Jak by każdy pchał na tą stronę opisy to co dzisiaj zobaczył to by kurwa tu był jakiś pierdolony blog.
Zgłoś
Avatar
pEndu 2013-11-29, 20:11 4
I co my teraz mamy o tobie sądzić jak się tak uważnie hipsterom/pedałom przyglądasz?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie