18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pedał
misiuu534 • 2014-01-19, 1:08
Idę dzisiaj z ojcem do sklepu, wyprzedza nas pedał(gej) , który strasznie się z tym obnosi. Ojciec się spytał kto to jest, a jako, że znam go(pedała) z widzenia(tylko i wyłącznie ) to wytłumaczyłem rodzicielowi. Po kilku sekundach ciszy usłyszałem -
"Ale bym skurwielowi natłukł" - Nigdy wcześniej nie byłem z niego tak dumny
Zgłoś
Avatar
vitharis 2014-01-19, 10:43 13
To jeden z tekstów, które po przeczytaniu sprawiają, że czuję zażenowanie i wstyd, że przeglądam tą stronę.
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2014-01-19, 10:44
znaczy, wracając do tematu cel osiągnięty, niby nic wielkiego, a już wszyscy dookoła kłapią mordami o pedale, jestem z was dumny, dzięki waszej odważnej postawie biedroń ma szansę zaistnieć społecznie i może się na drugą kadencję załapie.
Gdyby olać pedalstwo jako temat debaty, takie marsze równości nie miały by miejsca, bo były by imprezą marginalną, ale że wszyscy tylko pierdolą jacy to są anty/propedalscy to mają grodzkie i inne wodę na młyn xD
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-01-19, 10:52 1
Czyli Twój ojciec to taki "kozak w necie, pizda w świecie"?
Zgłoś
Avatar
bapmek 2014-01-19, 10:57 9
Nie ma to jak chwalić się tatusiem burakiem, typowym wąsatym Andżejem ze budowy.

Robaki.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-19, 11:06
kogo obchodzi, co piszesz?
Zgłoś
Avatar
preliator 2014-01-19, 11:06
Haha to tatuś tylko mocny w gębie i nie było go stać na jakąś głośniejszą uwagę pod adresem pedałka?
Poza tym gdy ktoś mówi coś w stylu "ale bym mu naku***ł" to zazwyczaj ma na myśli "ale bym go zru***ł".
Zgłoś
Avatar
wojan81 2014-01-19, 11:15 1
No to trzeba było mu napierdolic jak takie z was dwa twardziele. Co was powstrzymalo?
Zgłoś
Avatar
soadfan 2014-01-19, 11:25 10
Co to za moda, że się licytujecie czyj stary jest większym cebulakiem?
Zgłoś
Avatar
zypon 2014-01-19, 12:35 2
misiuu534 napisał/a:

Idę dzisiaj z ojcem do sklepu, wyprzedza nas pedał(gej) , który strasznie się z tym obnosi. Ojciec się spytał kto to jest, a jako, że znam go(pedała) z widzenia(tylko i wyłącznie ) to wytłumaczyłem rodzicielowi. Po kilku sekundach ciszy usłyszałem -
"Ale bym skurwielowi natłukł" - Nigdy wcześniej nie byłem z niego tak dumny



twój tatuś musi być bardzo oczytanym, inteligentnym, wykształconym człowiekiem... jego wypowiedź sugeruje wręcz, że jest nadzwyczajnym erudytą

swoją drogą, to w ogóle chyba wesoła z was rodzinka, skoro przez coś takiego byłeś z niego dumny jak nigdy wcześniej... Tatuś w życiu nie zrobił nic bardziej pożytecznego niż wypowiedzenie idiotycznego "Ale bym skurwielowi natłukł" ?
Zgłoś
Avatar
LucaBrasi 2014-01-19, 13:14 2
Cytat:

"Ale bym skurwielowi natłukł" - Nigdy wcześniej nie byłem z niego tak dumny





Grono ludzi z ujemnym IQ powiększa się .
Zgłoś
Avatar
conejo 2014-01-19, 14:07
mmaakkss napisał/a:

A pilot motolotni zaczął bić brawo i się rozkurwił na wieżowcu


A wszystko to działo 11 września 2001 na manhattanie
Zgłoś
Avatar
zypon 2014-01-19, 19:51
Bituminiorz napisał/a:

Pedałek bo pedałek ale może posuwa Twoją siostrę bo ta leci na cioty w rurkach i uważa że pedały są słodkie?



żal dupę ściska prawiczku ?
Zgłoś
Avatar
n................i 2014-01-19, 20:24
Chujowa historyjka, na pohybel ludziom bezmyślnie agresywnym.
Zgłoś
Avatar
misiuu534 2014-01-19, 21:06
To nie jest bezmyślna agresja, kiedyś upił jakiegoś chłopaka i później go całował, chuj wie czy go zdupcył, czy nie
Zgłoś
Avatar
zypon 2014-01-19, 23:49
misiuu534 napisał/a:

To nie jest bezmyślna agresja, kiedyś upił jakiegoś chłopaka i później go całował, chuj wie czy go zdupcył, czy nie



taaa ? moze ciebie ? a moze twojego tate i dlatego taki zly jest....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie