18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pedał
misiuu534 • 2014-01-19, 1:08
Idę dzisiaj z ojcem do sklepu, wyprzedza nas pedał(gej) , który strasznie się z tym obnosi. Ojciec się spytał kto to jest, a jako, że znam go(pedała) z widzenia(tylko i wyłącznie ) to wytłumaczyłem rodzicielowi. Po kilku sekundach ciszy usłyszałem -
"Ale bym skurwielowi natłukł" - Nigdy wcześniej nie byłem z niego tak dumny
Zgłoś
Avatar
innyczlowiek 2014-01-19, 1:09 6
Kiedy w końcu wyjdziesz z szafy?
Zgłoś
Avatar
kasterian50 2014-01-19, 1:10 1
Za ojca tłuczącego pedałów zawsze piwko!
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-01-19, 1:24 75
A pilot motolotni zaczął bić brawo i się rozkurwił na wieżowcu
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-01-19, 1:26 21
A tobie już natłukł, czy póki co ukrywasz swoją orientację?
Zgłoś
Avatar
Tonfa 2014-01-19, 1:35 27
Idę dzisiaj z ojcem do sklepu, wyprzedza nas prawicowa kurwa której wydaje się, że jak coś się jej nie podoba, to stosuje metody człowieka pierwotnego (IQ pewnie niższe), który strasznie się z tym obnosi. Ojciec się spytał kto to jest, a jako, że znam go(prawicową kurwę) z widzenia (tylko i wyłącznie bo z fasztystowskimi dupkami się nie zadaję) to wytłumaczyłem rodzicielowi. Po kilku sekundach ciszy usłyszałem.
"Ale bym skurwielowi wytłumaczył, że skoro ktoś nie wchodzi mu w drogę, szanuje innych, pomaga innym, płaci uczciwie podatki - to niech da mu spokój i pozwoli żyć jak chce!" - Nigdy wcześniej nie byłem z niego tak dumny!*

*Żart nie miał na celu urażenia ani prawej strony (są patriotami, katolikami i są ok!), tylko skrajnej prawicy (niewiele różniącej się od ciapaków oblewających kwasem kobiety, których zachowanie im się nie spodobało - bo np. nie chciała się z nim ożenić)

**Tak, bliżej mi do lewej strony! Dlaczego tak uważam, pomimo tego że jestem patriotą? Szanuję innych! Jak powiedział wielki polak JPII: "Nam nie wolno nienawidzić!"

Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Browarowy-Potwór 2014-01-19, 1:38 2
@up
Zaraz Cię zlinczują
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-01-19, 1:46 12
Kurwa, to jest bez sensu.
Rozumiem, cieszysz się że Ojciec nie lubi pedałów, ale byś mógł być dumny z Ojca gdyby rzeczywiście mu "natłukł", a nie tak tylko pierdoli pod nosem, gdy pedał już był 100m dalej od Was. Twój Ojciec po prostu pokazał że jest prostakiem i pipką, bo przecież mógł mu to powiedzieć w twarz i "natłuc" skoro tak mówi.

Takie to trochę jak JP na 100% u gimnazjalistów.
Zgłoś
Avatar
misiuu534 2014-01-19, 3:05
Muszę was zasmucić Sytuacja miała naprawdę miejsce, wczoraj, około godziny 16 Nikt nie bił brawa, tylko ojciec się trochę wkurwił
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2014-01-19, 3:09 6
tej, dobre, niedługo będzie wystarczyło napisać "jebac pedalow" żeby dostać się na główną, elegancko, jest progres
Zgłoś
Avatar
wojciechp1 2014-01-19, 8:20 7
Zgłoś
Avatar
ArkaSzatana 2014-01-19, 10:17
@MonroeHutchen - dla pedałów to komplement.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2014-01-19, 10:21 2
Tonfa napisał/a:


**Tak, bliżej mi do lewej strony! Dlaczego tak uważam, pomimo tego że jestem patriotą? Szanuję innych! Jak powiedział wielki polak JPII: "Nam nie wolno nienawidzić!"



Pytanie tylko, kto powiedział, że bycie prawicowcem od razu oznacza egoizm i nienawiść do drugiej osoby? Już Rothbard zauważył, że jest to błąd w rozumowaniu.

Polecam zapoznać się z Ruchem Libertariańskim.

Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-01-19, 10:26
@up: Przeczytałem: "z Ruchem Libertyńskim".
Źle się ze mną dzieje.
Zgłoś
Avatar
Bituminiorz 2014-01-19, 10:39 1
Pedałek bo pedałek ale może posuwa Twoją siostrę bo ta leci na cioty w rurkach i uważa że pedały są słodkie?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie