18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Pedalarz i motopizda
~Angel • 2018-08-16, 15:36
55-letni rowerzysta postanowił przejechać na rowerze przez przejście. W wyniku zderzenia z pędzącym ok 120 km/h (wg raportu policji) motocyklistą rowerzysta doznał złamania podstawy czaszki, szczęki, dwóch otwartych złamań lewej nogi a motocyklista zmarł na miejscu.
Motocyklista po zderzeniu z rowerzystą uderzył głową w barierę oddzielającą jezdnie.





Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-08-16, 15:39 15
Cytat:

rowerzysta doznał złamania podstawy czaszki, szczęki, dwóch otwartych złamań lewej nogi a motocyklista zmarł na miejscu.


Piękne combo!
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-08-16, 15:39 6
Angel napisał/a:

a motocyklista zmarł na miejscu.



w każdym wypadku należy znajdować plusy - cyk piana dla Angela
Zgłoś
Avatar
blackburn 2018-08-16, 15:43
motocyklista też widać że geniusz. spodenki i koszulka. Jak by miał zbroje kombinezon i dobry kask to może by jako z tego wyszedł
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-08-16, 15:45 9


Pierdolnął łbem w kasku centralnie w barierkę więc nawet zbroja by mu nie pomogła.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2018-08-16, 17:01
piwko, ale mam mieszane uczucia
Zgłoś
Avatar
mihauek 2018-08-16, 21:04 14
Jebany cwel kurwa, nawet rowerem trzeba umieć jeździć. Jestem zarówno motocyklistą jak i rowerzystą, i wiem kiedy można przejechać sobie na rowerze, a kiedy wypada z niego zsiąść. I nie wiem jakim trzeba być debilem, żeby przejeżdżać przez tak ruchliwą ulicę. Zaraz ktoś powie: ale motocyklista zapierdalał 120km/h. Racja, nie powinien tyle jechać, ale to nie powód by umarł. Szkoda chłopa, że przez takiego śmiecia tak skończył. Patrzcie zawsze jak przechodzicie przez jezdnię i nie przejeżdżajcie przynajmniej na bardzo ruchliwych ulicach. Pozdro
Zgłoś
Avatar
b................3 2018-08-16, 21:09 1
Rowerzysta niestety nie patrzył w lusterka..
Zgłoś
Avatar
lordbober 2018-08-16, 21:14 3
Rowerzyści to więksi debile od motocyklistów.
Zgłoś
Avatar
mihauek 2018-08-16, 21:41 1
Rebeliant_ZPF napisał/a:



Ty chyba należysz do ludzi z grupy co najpierw twierdzą "po co mi matematyka w życiu", a potem pierdolą kocopoły w sieci Internet.

120km/h to jakieś 33m/s. Zanim ta pizda na pedałach wjechała na pasy, to pizda na motorze była ponad 100m dalej. Chujowo trudno jest ocenić prędkość z takiej odległości, a potem zostaje mało czasu na reakcję, co nawet widać na filmie, bo po ok. 2 sekundach kolo na pedałach wyłapał, że moto debil jedzie 2x za szybko.

Ogólnie to jeśli ktoś w dzień napierdala przez pasy powyżej 100km/h to z miejsca powinien rozpierdalać się o ścianę.



Niby tak, ale rozejrzeć się nie zaszkodzi, szczególnie jeśli wjeżdżasz rowerem na przejście. Ale popieram twój tok rozumowania. W sumie zamiast roweru mogłaby być kobieta z wózkiem i też by nie wyhamował. W sumie ok, jebać cwela, ale w sumie mógł nie ginąć, po takim wypadku i tak by nie zapierdalał już z taką prędkością po mieście.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-08-16, 22:19 2
@mihauek bardzo kurwa ruchliwa ulica, że była całkowicie pusta, tylko w oddali jakiś niedojebaniec zapeirdalał 120kmh w mieście i przez pasy. Jednego śmiecia mniej i bardzo dobrze. A rowerzysta ma nauczkę. Ale medal to powinien jednak dostać. Nie, nie pałam nienawiścią do motocyklistów, gardzę natomiast debilami którzy swoją głupotą ryzykują CZYIMŚ życiem.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2018-08-16, 22:36
mihauek napisał/a:



Niby tak, ale rozejrzeć się nie zaszkodzi, szczególnie jeśli wjeżdżasz rowerem na przejście. Ale popieram twój tok rozumowania. W sumie zamiast roweru mogłaby być kobieta z wózkiem i też by nie wyhamował. W sumie ok, jebać cwela, ale w sumie mógł nie ginąć, po takim wypadku i tak by nie zapierdalał już z taką prędkością po mieście.



Dlatego właśnie się nie wjeżdża na przejście dla pieszych na rowerze, tylko z niego zsiada. Gdyby to była kobieta z wózkiem to by nawet pod to koło wejść nie zdążyła, bo po prostu rower jest znacznie szybszy od pieszego i kierowca ma prawo się nie spodziewać, że coś mu się tak szybko przed maskę wpierdoli. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że motocykl przekroczył prędkość, ale jednak w tym przypadku szacuję na 70% winy roweropizdy, a tylko 30% motopizdy.
Zgłoś
Avatar
thirdman 2018-08-16, 22:49 1
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-08-16, 22:55
Cytat:

wiem kiedy można przejechać sobie na rowerze, a kiedy wypada z niego zsiąść


Czyli chuja wiesz bo na PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH nie wolno przejeżdżać na rowerze. NIGDY. Takie są przepisy. Koniec. Kropka.
Zgłoś
Avatar
pve11 2018-08-16, 23:42 5
Erutlev napisał/a:


Czyli chuja wiesz bo na PRZEJŚCIU DLA PIESZYCH nie wolno przejeżdżać na rowerze. NIGDY. Takie są przepisy. Koniec. Kropka.


Przepisy są też takie, że w środku nocy na całkowicie pustej ulicy musisz czekać na zielone światło zanim przejdziesz, ale nikt normalny nie czeka, bo ulica jest kurwa pusta. Konkluzja jest taka, że to że przepisy takie są, nie znaczy, że nie można bezpiecznie przejechać, bo można. Jebana banda niewolników, która nie potrafi żyć bez instrukcji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie