18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
psyhepl 2024-08-24, 14:57 41
Jak mnie wkurwiają takie oszołomy cyrkowce
Zgłoś
Avatar
Matt 2024-08-24, 15:13 3
Juz niedlugo zobaczymy panow na hardzie/wojna na ukrainie.
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2024-08-24, 15:45 11
Niech się już wytłuką te karaluchy, nudzi już ta ich "wojenka".

Chuj im w gardła.
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-08-24, 16:13 5
A nauka z tego taka ze po pierwszym dobrym strzale trzeba dokonczyc - zeby przeciwnik nie mogl juz wstac. Wtedy by juz sie ten tatus na stale odczepil. Tego ten akrobata juz nie wiedzial - chociaz dobrze zaczal.
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-24, 16:33 6
Typowy biały frustrat, musiał się wyżyć na jakimś małoletnim leszczu, na wielkiego umięśnionego murzyna by nawet nie spojrzał. Tak to jest jak białasy są na końcu łańcucha pokarmowego jeśli chodzi o seks.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-08-24, 17:22 64
AnnaNowakowska napisał/a:

Typowy biały frustrat, musiał się wyżyć na jakimś małoletnim leszczu, na wielkiego umięśnionego murzyna by nawet nie spojrzał. Tak to jest jak białasy są na końcu łańcucha pokarmowego jeśli chodzi o seks.



Zrzuć 40 kilo, załóż rajstopy, umaluj się jak dziewczyna i idź do gejbaru, może ktoś cię zechce przebierańcu
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-24, 17:49 2
turor napisał/a:

Zrzuć 40 kilo, załóż rajstopy, umaluj się jak dziewczyna i idź do gejbaru, może ktoś cię zechce przebierańcu



Tak ci ojciec powiedział?
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-08-24, 17:55 20
AnnaNowakowska napisał/a:

Typowy biały frustrat, musiał się wyżyć na jakimś małoletnim leszczu, na wielkiego umięśnionego murzyna by nawet nie spojrzał. Tak to jest jak białasy są na końcu łańcucha pokarmowego jeśli chodzi o seks.



Niestety BossikNr1 , ale trochę prawdy w tym twoim trollowaniu jest i rozumiem twoją frustrację. Nie tylko europejskie panny (w tym p0lskie Karyny) lubią wielką, soczystą i czarną pałę mokebe, ale też otyłe loszki z Ameryczki. Też mnie wkurw bierze, że taka świnia 150kg+ woli wyssać nasienie z czarnej 18-cm knagi bezrobotnego czarnucha, jak z mojego 13-cm białego siusiaczka, ale tylko do pierwszego wpierdolu od smolucha. Potem pragnie się ustatkować z białym mężczyzną, który zapewni jej byt i godne warunki finansowe, ale wtedy to ja mówię: chuj ci w oko świnio, bo w dupę to dla ciebie przyjemność! Nie mam zamiaru wychowywać twoich czarnych bękartów...
Zgłoś
Avatar
paragon0 2024-08-24, 18:32 10
@AnnaNowakowska: @Baronessa: Ale zjeby xD Kurwa kocham ten portal xD
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-24, 18:40 6
Baronessa napisał/a:

Niestety BossikNr1 , ale trochę prawdy w tym twoim trollowaniu jest i rozumiem twoją frustrację. Nie tylko europejskie panny (w tym p0lskie Karyny) lubią wielką, soczystą i czarną pałę mokebe, ale też otyłe loszki z Ameryczki. Też mnie wkurw bierze, że taka świnia 150kg+ woli wyssać nasienie z czarnej 18-cm knagi bezrobotnego czarnucha, jak z mojego 13-cm białego siusiaczka, ale tylko do pierwszego wpierdolu od smolucha. Potem pragnie się ustatkować z białym mężczyzną, który zapewni jej byt i godne warunki finansowe, ale wtedy to ja mówię: chuj ci w oko świnio, bo w dupę to dla ciebie przyjemność! Nie mam zamiaru wychowywać twoich czarnych bękartów...



Oj Ty łamaczu serc...
Zgłoś
Avatar
croyna 2024-08-24, 19:00 7
dlaczego "pato ojciec"? ty byś co zrobił, udawał że nie widzisz czy przeprosił?
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi 2024-08-24, 19:13 1
Za zrzucenie chłopu beretki z dyni powinien wyłapać soczysty wpierdol
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-08-24, 19:35 1
Rusek i Pato pasuje idealnie
Zgłoś
Avatar
zbynekmaslanka 2024-08-24, 19:58 5
Mówię poważnie dzisiejszych młodych ludzi (20 kilka lat), jak ich poprosisz o coś ( powiesz kulturalnie) to nie zrozumieją, musisz zdrowo opierdolić. Nie wiem skąd to się bierze, z braku empatii, kultury osobistej, wyobraźni ... sam nie wiem. Nie chodzi o tą sytuację z filmiku, ale tak ogólnie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie