18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
jbone 2019-09-29, 15:18 121
namierzenie w darknecie ip gościa który wrzuca filmik kosztuje ok 300zł.wydałbym tyle i dojebał skurwysyna.
Zgłoś
Avatar
youzeck1984 2019-09-29, 15:21 44
Pedalarz... pedalarzem... ale temu kurwie co go popchnął to bym skakał po łbie kiedy by był już nieprzytomny... po kilku kopach w ten durny łeb
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-09-29, 15:26 40
jbone napisał/a:

namierzenie w darknecie ip gościa który wrzuca filmik kosztuje ok 300zł.wydałbym tyle i dojebał skurwysyna.



Tak, super. Ok. Namierzy ci ktoś IP typka co to wrzucał. Niech będzie. Załóżmy, że wrzucił to publicznie bez żadnego zabezpieczenia się. Ok.
No to powiedzmy, że wydałeś 300zł i masz to IP. Super.

No i co dalej? Co ty masz zamiar zrobić znając tylko adres ip? W jakiś sposób musisz go dopasować teraz do adresu a raczej kurwa ciężko ci będzie od operatora dostać dane abonenta.
Zgłoś
Avatar
Gdzio90 2019-09-29, 15:38 65
Zgłoś
Avatar
tatko 2019-09-29, 16:11 55
Brawa dla tego pana!!!
Powinni dawać po 500 za każdego posprzątanego pedalarza.
Zgłoś
Avatar
sens_ 2019-09-29, 16:17 6
Pedalarz jak to każdy pedał lubi mieć ściśnięte jaja i ucisk na odbyt.
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2019-09-29, 16:23 3
youzeck1984 napisał/a:

Pedalarz... pedalarzem... ale temu kurwie co go popchnął to bym skakał po łbie kiedy by był już nieprzytomny... po kilku kopach w ten durny łeb



dindu to ty?
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2019-09-29, 16:43 17
tego nie da się zobaczyć tylko raz:)
Zgłoś
Avatar
youzeck1984 2019-09-29, 16:48 3
vifon125 napisał/a:

dindu to ty?



Nie, to ja... Twój papa. Gimbie pierdolony...
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2019-09-29, 16:50 2
tak z każdym nalezy postapić
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2019-09-29, 16:53 8
~Velture napisał/a:

Tak, super. Ok. Namierzy ci ktoś IP typka co to wrzucał. Niech będzie. Załóżmy, że wrzucił to publicznie bez żadnego zabezpieczenia się. Ok.
No to powiedzmy, że wydałeś 300zł i masz to IP. Super.
No i co dalej? Co ty masz zamiar zrobić znając tylko adres ip? W jakiś sposób musisz go dopasować teraz do adresu a raczej kurwa ciężko ci będzie od operatora dostać dane abonenta.



Mając IP będzie mógł mu zhakować komputer
Zgłoś
Avatar
pudel82x 2019-09-29, 16:59 5
~Velture napisał/a:

ty masz zamiar zrobić znając tylko adres ip? W jakiś sposób musisz go dopasować teraz do adresu a raczej kurwa ciężko ci



Rozwijając dyskusję to nie podlega czasem pod wykroczenie , o ile nie doszło do poważnych obrażeń i pod przestępstwo. Chyba po to idą nasze podatki żeby psiarskie się tym zajęły. A po sprawie sądowej zawsze można gościa pośledzić no i zrobić dalej po swojemu.
Zgłoś
Avatar
pierniel 2019-09-29, 17:31 16
@jbone

nawet jak bym był autorem nagrania to i tak byś chuja zrobił obrońco uciśnionych pedalarzy

namierzysz mój numa ajpi i co kompa mi pozablokujesz?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-09-29, 18:03 13
pudel82x napisał/a:

Rozwijając dyskusję to nie podlega czasem pod wykroczenie , o ile nie doszło do poważnych obrażeń i pod przestępstwo. Chyba po to idą nasze podatki żeby psiarskie się tym zajęły. A po sprawie sądowej zawsze można gościa pośledzić no i zrobić dalej po swojemu.



No i właśnie sobie odpowiedziałeś. Po to jest policja aby się tym zająć a nie abyś na własną rękę szukał jakiegoś anonimowego typa co ci IP ogarnie. Nawet jeśli ktoś nie poleci w chuja i poda ci prawdziwe IP to nie wiem czy wiesz ale na policji nie przejdzie "ale ja wiem kto bo mi typek w necie ip podał i macie tutaj na kartce jego ip i go znajdźcie teraz".
Już pomijam kwestię pozyskania czyjegoś IP bo powiem uczciwie, że kiedyś miałem kilka swoich stron www i jak ktoś prosił mnie o czyjeś IP to nawet mi się nie chciało odpisywać na takie coś a jak ktoś groził mi sądami i policją abym coś usunął bo jego zdaniem to był antysemityzm to zwyczajnie pisałem aby leciał i zgłaszał. Nigdy w życiu nie zdradziłem swoich użytkowników/współprowadzących i nie podałem niczyjego ip nikomu a policja nigdy oficjalnie mnie nie prosiła o niczyje IP.
Raz się zdarzyła sytuacja gdzie miałem portal parodiujący onet w podobnej szacie graficznej i o podobnym logotypie (podobny do virtualnej polki) kiedy rozmawiałem z prawnikami onetu o całym serwisie i powiedziano mi jasno co mogę a czego nie aby oni się w to nie wpierdalali później i właśnie w tym serwisie dostałem sporo maili o tekstach które wg. jakiejś fundacji czy stowarzyszenia miały w sobie treści uznane przez nich za antysemityzm. Standardowo ich zlałem ale poszli o krok dalej i zaczęli straszyć moją firmę hostingową pozwami jeśli nic nie zrobią więc finalnie zmieniłem hosting na taki w demokratycznej republice kongo i chuj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie